• Kaup kätte 1-5 päevaga.

  Oleme tuntud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Transport DPD Pickup pointi 1.90€ ja pakiautomaati 2.40€. Transport kulleriga 4.99€.
 • Kuumakaitse spray PROTECT.ION 120ml, GA.MA
  Kaitske oma juukseid kõrge temperatuuriga töötlemise eest. Juuksed on tervemad, säravamad, pehmemad ja sirgendamine on palju lihtsam.
  6,00 €

  Laos

  Tootekood: AV31.PROTECTION

 • Tootekood: AV11.400.GA

 • Juuksehari ioonidega GA.MA Shine Care 3D Therapy
  Innovaatiline juuksehari GA.MA 3D Therapy juuksehoolduse sarjast. Juuksehari kasutab GA.MA Ion+ tehnoloogiat, mis toodab 80% rohkem negatiivseid ioone kui tavalised ioniseerimise tehnoloogiad. Igal kammimisel eraldub juustesse negatiivseid ioone, mis taastavad ja tugevdavad juuste ehitust. Ioonid eemaldavad staatilise elektri, muutes juuksed pehmemaks ja läikivamaks.
  22,00 €

  Laos

  Tootekood: MP59.3D

 • Taastav ja kaitsev juukseõli Argan Oil, GA.MA
  Argaaniaõli on tuntud tänu selle headele omadustele kui imeliselt kaitsev ja taastav õli. Argaaniaõli toidab ja niisutab juukseid, muutes nad pehmeks, säravaks ja lihtsasti käsitletavaks, pihusta toodet ühtlaselt juustele enne sirgendamist. Ei vaja loputamist
  8,00 €

  Laos

  Tootekood: AV31.ARGAN

 • Taastav juukseõli GA.MA Argan oil 30 ml
  Argaaniaõli on tuntud tänu selle headele omadustele kui imeliselt kaitsev ja taastav õli. Argaaniaõli toidab ja niisutab juukseid, muutes nad pehmeks, säravaks ja lihtsasti käsitletavaks, lisa mõned tilgad õli ühtlaselt juustele enne või peale juuste sirgendamist. Ei vaja loputamist.
  6,00 €

  Laos

  Tootekood: GT9901