Apple kuulutas välja kolm uut iPhone’i, millest kahe näol on tegu järjega iPhone X-ile ning kolmas on uus ja odavam iPhone Xr.

Loe lähemalt
Posted in Elektroonika Reset.eeNüüdsest on jõudnud müügile ülivinged uued JBL juhtmevabad kaasaskantavad kõlarid - JBL GO 2 ja JBL Xtreme 2!

Loe lähemalt
Märksõnad:
Posted in TV ja audio Reset.ee
 mini fridge

Minikülmikus on väga mugav hoida snäkke ja jooke

Võib tekkida olukord kus ühest külmikust lihtsalt ei piisa. Õnneks on võimalik hoida jooke ja snäkke käeulatuses koos soodsa minikülmikuga. Missugune valida? Hinnaklassid tunduvad väga erinevad. Kas hind tähendab ka erinevat kvaliteeti?

Loe lähemalt
Posted in Kodumasinad Reset.ee

Intressivaba suvi ja 0€ sissemakse ehk 0 ja 0 – ei mingit sissemakset ja 3 kuud intressivaba!

Loe lähemalt
Posted in Kodumasinad Reset.ee
 Instructions for arranging food in a refrigerator

 

Kuidas paigutada toitu külmkappi?

Iga toiduaine jaoks on külmkapis oma koht ning mõjutab toidu säilitamist. Loe lähemalt kuidas peaksid olema erinevad toiduained külmkapis paigutatud ning miks see on oluline.

Kõige olulisem detail on korrektne temperatuur külmkapis

Võib juhtuda, et külmikutemperatuur on liiga kõrge ning seda tuleks kontrollida. Punased lipud selles olukorras on jää külmkapi sisemuses või piim, mis läheb enne tähtaja möödumist pahaks. See tähendab, et temperatuur kõigub aktiivselt või on kohati liiga kõrge.

Õige temperatuur on 2-4 ° C, mis toob toiduainetes välja parimad omadused ning hoiab ära patogeensete bakterite tekkimise. Näiteks kestab piim mitu päeva kauem korrektsel temperatuuril kui siis kui temperatuur oleks 8 ° C.

Sügavkülma korrektne temperatuur on -18 ° C ja -20 ° C vahel.

Loe lähemalt
Märksõnad:
Posted in Kodumasinad Reset.ee


Tagab nädalateks sileda naha

Epileerimine tagab sileda naha kuni neljaks nädalaks, sest juurega eemaldatud karvad kasvavad tagasi aeglasemalt, kui nahapinnalt raseerimise teel või kreemiga eemaldatud karvad.

Loe lähemalt
Posted in Ilu ja tervis Reset.ee

Optimeeritud kahekordne jahutussüsteem ja jahutav metallkate

Kahekordne jahutussüsteem Twin Cooling Plus™ haldab ja optimeerib temperatuuri ja niiskusetaset külmikus ning aitab ära hoida ebameeldivate lõhnade segunemise. Värskuse tagamiseks hoiab metallist valmistatud jahutusplaat õhu jahedana.

 
 
Loe lähemalt
Posted in Kodumasinad Reset.ee

Kaks lihtsat sõna: konkurentsitu vaatamiselamus. Rohkem polegi uue 2018 QLED-teleri loomise taga peituvate mõtete kokkuvõtmiseks vaja öelda. Ei mingeid häirivaid tegureid. Lihtsalt puhas meelelahutus teie silmadele.

Teler, mida te armastate ja kus miski ei takista vaadet.

Möödas on päevad, mil inimesed tunglesid igasuguste vidinatega ümbritsetud väikese ja tumeda ekraani ette. Samsung on saanud hakkama vägiteoga – loonud telerid, mida on tänu suurele ja tõetruult miljoneid värvivarjundeid edastavale ekraanile mugav ka kaugelt vaadata. Lisaks on nüüd kõigi seadmete juhtimine ühe ja sama puldi abil lihtsam ning teleriga saab suhelda ka üksnes häälega. Ka kõigi nende tehniliste saavutuste juures sobitub uus teler 2018 QLED suurepäraselt teie kodu sisekujundusega – seda tänu Samsungi lõpututele jõupingutustele disaini vallas. Number 1 teler globaalselt 12 aastat järjest ⓒFuturesource Consultingu andmetel

 
 
A Thumbnail Image for Samsung QLED TV’s Welcome Movie.
Loe lähemalt
Posted in TV ja audio Reset.ee
QuickDrive™ vähendab pesemiseks kuluvat aega kuni 50% ja säästab energiat 20% ilma pesemistulemust kahjustamata* Selle ainulaadsel trumlil Q-Drum™ on põhitrummel ja tagaplaat, mis pöörlevad sõltumatult, tagades rõivaste dünaamilise liikumise ning kiire, võimsa ja samas õrna pesemise.*
Loe lähemalt
Posted in Kodumasinad Reset.ee