QuickDrive™ vähendab pesemiseks kuluvat aega kuni 50% ja säästab energiat 20% ilma pesemistulemust kahjustamata* Selle ainulaadsel trumlil Q-Drum™ on põhitrummel ja tagaplaat, mis pöörlevad sõltumatult, tagades rõivaste dünaamilise liikumise ning kiire, võimsa ja samas õrna pesemise.*
Loe lähemalt
Posted in Kodumasinad Admin Reset

Nimi Smeg jõudis välguna eestlaste teadvusesse hetkel, kui salongidesse ilmus muumitrollikujuline piparmündi­karva külmik. Nüüdseks teame, et külmkappide kõrval toodab Smeg teisigi köögiseadmeid: pliite ja nõude­pesumasinaid, kubusid ja ahjusid. Lisaks barbecue-varustust, valamuid ja tillukesi talveaedu, taimekasvatuskapsleid, milles on timmitav valgus, niiskus ja temperatuur.

Loe lähemalt
Posted in Kodumasinad Admin Reset

Proovi nüüd  Brauni või Oral-B kehahooldusooteid ja kui need mingil põhjusel Sinu ootustele ei vasta, saad 60 päeva jooksul alates ostukuupäevast raha tagasi!

Loe lähemalt
Posted in Ilu ja tervis Admin ResetMiks osta endale droon?

Ei ole kahtlustki, et viimaste aastatega on droonid muutunud aina populaarsemaks ning droonide valik on oluliselt laienenud. Droonist on abi nii professionaalsele kasutajale kui ka hobikorras lennutajale. Kui olete ostmas oma esimest drooni, siis tasub kindlasti põhjalikult selgeks teha, mille jaoks drooni kasutama hakatakse, mida drooniga on võimalik teha ning missugused detailid on Sinu jaoks olulised.

Suurepärane ja unikaalne fotograafia ja video perspektiiv 

Üks parimaid drooni kasutusvõimalusi on suurepärane võimalus püüda drooniga unikaalseid pilte ja videosid ümbritsevast loodusest, oma majast või näiteks mõnest üritusest.

Droon töötab Sinu kasuks

Kui Sul on näiteks ettevõte, mis tegeleb fotograafia või videomaterjali filmimisega, siis on droon sinu arsenalis väga võimas relv, mis annab konkurentide üle selge eelise.

Droonid on muutunud aina populaarsemaks pulmadel, üritustel ja fotosessioonidel, sest annavad võimaluse muuta oma töö tulemust mitmekülgsemaks.

Kui pakud kliendile drooni foto- ja videograafiat, pakud sa oma klientidele midagi palju enamat.

Loe lähemalt
Posted in Droonid Admin Reset
LG You are


Sissejuhatus LG OLED televiisoritesse

LG OLED 4K Smart TV pakub OLED HDR tehnoloogiaga parimat pildikvaliteeti, suurepärast disaini, kinolähedast kogemust ning kõrgekvaliteetset Harman / Kardoni heli. Tutvu lähemalt LG uue generatsiooni televiisoritega, mis viivad televiisori vaatamise uutesse dimensioonidesse.

Reaalsusele lähemale OLED B6 ja C6 televiisoritega

OLED B6 ja C6 seeria televiisorid ühendavad endas OLED HDR koos OLED TV ning Dolby Vision suppordi ja Ultra HD Premium tehnoloogia. Tänu arenenud tehnoloogiale on iga tume ja hele osa pildist selgelt eristatav. LG OLED TV innovatiivne tehnoloogia teeb TV samuti väga õhukeseks ja esteetiliseks. Äärmiselt õhukesed TV raamid ja must ständ jätavad mulje justkui pilt hõljuks õhus. Full Cinema ekraaniga on võimalik nautida kinolähedast vaatamiskogemust mida saadab ülimalt puhas Harman / Kardoni heli. Smart TV WebOS 3.0 on väga kerge kasutada.

Loe lähemalt
Posted in TV ja audio Reset

 Fitbit vs. Polar: Advice on the acquisition of the activity meter

Polar vs. Fitbit: soovitusi aktiivsusmonitori valimiseks

Kõige populaarsemaks aktiivsusmonitoriks on Fitbit Charge 2, kuid pole kahtlustki, et Polari tooted esitavad väga tugeva väljakutse.

Sinu jaoks kõige sobivam mudel sõltub sellest, missugused funktsioonid on tähtsad ning missuguseid tegevusi plaanitakse. Selles artiklis võrdleme omavahel kõige populaarsemaid mudeleid.

Loe lähemalt
Posted in Ilu ja tervis Reset