mini fridge

Minikülmikus on väga mugav hoida snäkke ja jooke

Võib tekkida olukord kus ühest külmikust lihtsalt ei piisa. Õnneks on võimalik hoida jooke ja snäkke käeulatuses koos soodsa minikülmikuga. Missugune valida? Hinnaklassid tunduvad väga erinevad. Kas hind tähendab ka erinevat kvaliteeti?

Loe lähemalt
Posted in Kodumasinad Reset.ee

Intressivaba suvi ja 0€ sissemakse ehk 0 ja 0 – ei mingit sissemakset ja 3 kuud intressivaba!

Loe lähemalt
Posted in Kodumasinad Reset.ee
 Instructions for arranging food in a refrigerator

 

Kuidas paigutada toitu külmkappi?

Iga toiduaine jaoks on külmkapis oma koht ning mõjutab toidu säilitamist. Loe lähemalt kuidas peaksid olema erinevad toiduained külmkapis paigutatud ning miks see on oluline.

Kõige olulisem detail on korrektne temperatuur külmkapis

Võib juhtuda, et külmikutemperatuur on liiga kõrge ning seda tuleks kontrollida. Punased lipud selles olukorras on jää külmkapi sisemuses või piim, mis läheb enne tähtaja möödumist pahaks. See tähendab, et temperatuur kõigub aktiivselt või on kohati liiga kõrge.

Õige temperatuur on 2-4 ° C, mis toob toiduainetes välja parimad omadused ning hoiab ära patogeensete bakterite tekkimise. Näiteks kestab piim mitu päeva kauem korrektsel temperatuuril kui siis kui temperatuur oleks 8 ° C.

Sügavkülma korrektne temperatuur on -18 ° C ja -20 ° C vahel.

Loe lähemalt
Märksõnad:
Posted in Kodumasinad Reset.ee


Tagab nädalateks sileda naha

Epileerimine tagab sileda naha kuni neljaks nädalaks, sest juurega eemaldatud karvad kasvavad tagasi aeglasemalt, kui nahapinnalt raseerimise teel või kreemiga eemaldatud karvad.

Loe lähemalt
Posted in Ilu ja tervis Reset.ee

Optimeeritud kahekordne jahutussüsteem ja jahutav metallkate

Kahekordne jahutussüsteem Twin Cooling Plus™ haldab ja optimeerib temperatuuri ja niiskusetaset külmikus ning aitab ära hoida ebameeldivate lõhnade segunemise. Värskuse tagamiseks hoiab metallist valmistatud jahutusplaat õhu jahedana.

 
 
Loe lähemalt
Posted in Kodumasinad Reset.ee

Kaks lihtsat sõna: konkurentsitu vaatamiselamus. Rohkem polegi uue 2018 QLED-teleri loomise taga peituvate mõtete kokkuvõtmiseks vaja öelda. Ei mingeid häirivaid tegureid. Lihtsalt puhas meelelahutus teie silmadele.

Teler, mida te armastate ja kus miski ei takista vaadet.

Möödas on päevad, mil inimesed tunglesid igasuguste vidinatega ümbritsetud väikese ja tumeda ekraani ette. Samsung on saanud hakkama vägiteoga – loonud telerid, mida on tänu suurele ja tõetruult miljoneid värvivarjundeid edastavale ekraanile mugav ka kaugelt vaadata. Lisaks on nüüd kõigi seadmete juhtimine ühe ja sama puldi abil lihtsam ning teleriga saab suhelda ka üksnes häälega. Ka kõigi nende tehniliste saavutuste juures sobitub uus teler 2018 QLED suurepäraselt teie kodu sisekujundusega – seda tänu Samsungi lõpututele jõupingutustele disaini vallas. Number 1 teler globaalselt 12 aastat järjest ⓒFuturesource Consultingu andmetel

 
 
A Thumbnail Image for Samsung QLED TV’s Welcome Movie.
Loe lähemalt
Posted in TV ja audio Reset.ee
QuickDrive™ vähendab pesemiseks kuluvat aega kuni 50% ja säästab energiat 20% ilma pesemistulemust kahjustamata* Selle ainulaadsel trumlil Q-Drum™ on põhitrummel ja tagaplaat, mis pöörlevad sõltumatult, tagades rõivaste dünaamilise liikumise ning kiire, võimsa ja samas õrna pesemise.*
Loe lähemalt
Posted in Kodumasinad Reset.ee

Nimi Smeg jõudis välguna eestlaste teadvusesse hetkel, kui salongidesse ilmus muumitrollikujuline piparmündi­karva külmik. Nüüdseks teame, et külmkappide kõrval toodab Smeg teisigi köögiseadmeid: pliite ja nõude­pesumasinaid, kubusid ja ahjusid. Lisaks barbecue-varustust, valamuid ja tillukesi talveaedu, taimekasvatuskapsleid, milles on timmitav valgus, niiskus ja temperatuur.

Loe lähemalt
Posted in Kodumasinad Reset.ee

Proovi nüüd  Brauni või Oral-B kehahooldusooteid ja kui need mingil põhjusel Sinu ootustele ei vasta, saad 60 päeva jooksul alates ostukuupäevast raha tagasi!

Loe lähemalt
Posted in Ilu ja tervis Reset.eeMiks osta endale droon?

Ei ole kahtlustki, et viimaste aastatega on droonid muutunud aina populaarsemaks ning droonide valik on oluliselt laienenud. Droonist on abi nii professionaalsele kasutajale kui ka hobikorras lennutajale. Kui olete ostmas oma esimest drooni, siis tasub kindlasti põhjalikult selgeks teha, mille jaoks drooni kasutama hakatakse, mida drooniga on võimalik teha ning missugused detailid on Sinu jaoks olulised.

Suurepärane ja unikaalne fotograafia ja video perspektiiv 

Üks parimaid drooni kasutusvõimalusi on suurepärane võimalus püüda drooniga unikaalseid pilte ja videosid ümbritsevast loodusest, oma majast või näiteks mõnest üritusest.

Droon töötab Sinu kasuks

Kui Sul on näiteks ettevõte, mis tegeleb fotograafia või videomaterjali filmimisega, siis on droon sinu arsenalis väga võimas relv, mis annab konkurentide üle selge eelise.

Droonid on muutunud aina populaarsemaks pulmadel, üritustel ja fotosessioonidel, sest annavad võimaluse muuta oma töö tulemust mitmekülgsemaks.

Kui pakud kliendile drooni foto- ja videograafiat, pakud sa oma klientidele midagi palju enamat.

Loe lähemalt
Posted in Droonid Reset.ee