Rohkem kui 100 aastat rõõmustab Itaalia perefirma De‘Longhi meid kõrgeima kvaliteediga innovaatiliste ja stiilsete kodumasinatega.
Olles itaallased, mõistavad nad suurepäraselt, mida on vaja HEA KOHVI valmistamiseks.
Firma põhiväärtused on kvaliteet ja usaldusväärsus, seetõttu läbivad kõik De‘Longhi poolt toodetavad kohvimasinad väga range kvaliteedikontrolli – enne müügilelaskmist testitakse iga masinat ja iga masin peab valmistama tassikese kohvi.
Lisaks pööratakse suurt tähelepanu kohvimasinate disainile – De‘Longhi masinad on oma stiilsuse tõttu saanud palju auhindu!

DeLonghi espressomasinad

22 ese(t)

 • Espressomasin ECAM23.120.B, Delonghi
  -15%
  Espressomasin ECAM23.120.B, Delonghi
  Kompaktne automaatne espressomasin, mis võimaldab kiirnuppude abil valmistada espresso, cappuccino, latte macchiato, latte, kuuma vee või kuuma piima.

  Tavahind: 459,95 €

  Special Price 389,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM23.120.B

 • Espressomasin Dinamica, DeLonghi
  -12%
  Espressomasin Dinamica, DeLonghi
  LatteCrema süsteem Naudi täiuslikku kreemjat cappucinot, tihe piimavaht, alati täiuslik temperatuur Automaatne puhastmine annab alati värske tulemuse piimakohviks

  Tavahind: 759,95 €

  Special Price 671,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM350.75.SB

 • Espressomasin Magnifica, DeLonghi
  -12%
  Espressomasin Magnifica, DeLonghi
  Kompaktne automaatne espressomasin, mis võimaldab lihtsa nupuvajutusega valmistada oma lemmikkohvi. Espressomasinal on käsitsi juhitav piimavahustaja, millega saab teha suurepärast piimavahtu cappuccino jaoks. Samuti on olemas ka tasside hoidja ja loomulikult on komplektis kaasas ka veefilter veepaaki.

  Tavahind: 399,95 €

  Special Price 353,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM21.117.SB

 • Espressomasin PrimaDonna Exclusive, DeLonghi
  -13%
  Espressomasin PrimaDonna Exclusive, DeLonghi

  • Digitaalne programmeerimine, ainulaadne automaatne Cappuccino ja Caffe Latte süsteem võimaldab valmistada Cappuccinot, Caffe Lattet või Latte Machiattot reguleeritava vahukonsistentsi funktsiooniga
  • Valmistab kuuma šokolaadi

  Tavahind: 1 599,95 €

  Special Price 1 389,95 €

  Laos

  Tootekood: ESAM6900.M

 • Kohvimasin De’Longhi „ETAM 29.510 Autentica “
  -10%
  Kohvimasin De’Longhi „ETAM 29.510 Autentica “

  Kompaktne ja stiilne täisautomaatne kohvimasin Delonghilt – ETAM 29.510 Autentica. Ainult 19.5cm lai võimas ja elegantne kohvimasin valmistab soovitud kohvijoogi värskelt jahvatatud kohviubadest.

  DOPPIO+ SÜSTEEM

  Doppio+ süsteemiga valmistab see masin tassi (või 2) eriti kanget kohvi. 15 barine pump kindlustab selle, et värskelt jahvatatud kohvil puudub mõru maitse. See funktsioon muudab eriti õnnelikuks kange kohvi armastajad.

  TWIN-SHOT

  See süsteem lubab Autentica kohvimasinal valmistada 2 kohvitassi vaid nupuvajutusega. Alati täiuslik kreemikoht ja unustamatu aroom.

  UUS KOHVI TÕMBEKAMBER

  Autentica tõmbekamber kindlustab selle, et kohvi valmistatakse alati õige temperatuuriga. Kompaktne ja lihtsalt ligipääsetav kamber ei tee mitte ainult maitsva kohvi vaid muudab hoolduse eriti lihtsaks ja pikendab sellega masina eluiga.

  Tavahind: 489,95 €

  Special Price 439,96 €

  Laos

  Tootekood: ETAM-29.510

 • Kohvimasin De’Longhi „ECAM 22.110“
  -25%
  Kohvimasin De’Longhi „ECAM 22.110“

  Kompaktne kohvimasin, mis võimaldab kohvi valmistamist kohviubadest või jahvatatud kohvist. Kohvimasina abil on võimalik valmistada ühe või kaks tassi espresso’t/musta kohvi. Kohvi kogus ja kangus on reguleeritavad. Spetsiaalse piimavahustusotsa abil saate tugeva piimavahu cappuccino’le või latte macchiato’le. Sümbolitega ekraan lihtsustab kohvimasina kasutamist. Nautige iga kord värskelt jahvatatud kohvi. Ideaalne maitse… Veenduge selles ise!

  IMEHEA MAITSEGA KOHV

  Milleks vaevata ennast filtrite või kohvikapslitega, kui võite iga kord nautida värskelt jahvatatud kohvi? See on täisautomaatne kohvimasin – alati töövalmis kohviubade jahvatamiseks ja Teie lemmikkohvi valmistamiseks. See kohvimasin valmistab lisaks espresso’le ka cappuccino’t.

  PIIMAVAHT TEIE KOHVILE

  Kui musta kohvi asemel meeldib Teile rohkem cappuccino või latte macchiato, siis see kohvimasin on just Teile. Mehaanilise auruotsiku abil saate oma kohvijookidele piimavahtu vahustada.

  ERITI MUGAV KASUTUS

  Väga lihtne ja arusaadav juhtimissüsteem võimaldab vaid ühe nupuvajutusega Teie lemmikkohvi valmistada. Sümbolitega ekraan lihtsustab kohvimasina funktsioonide mõistmist.

  Tavahind: 449,95 €

  Special Price 338,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM-22.110

 • Espressomasin DeLonghi Eletta Cappucino
  -20%
  Espressomasin DeLonghi Eletta Cappucino
  De’Longhi Eletta Cappuccino kasutab patenteeritud automaatset cappuccino valmistamise süsteemi ning LatteCrema tehnoloogiat, et iga latte või cappuccino maitseks eriliselt hästi ja oleks kaetud siidise piimavahuga.

  Tavahind: 799,96 €

  Special Price 639,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM44.660.B

 • Kohvimasin De’Longhi „Dinamica ECAM 350.75.SB“
  -13%
  Kohvimasin De’Longhi „Dinamica ECAM 350.75.SB“

  PUUTETUNDLIK JUHTPANEEL

  Intuitiivne juhtpaneel selge LCD ekraani ja puutetundlike nuppudega teevad kasutamise lihtaks ja kiireks.

  LAI VALIK KOHVIJOOKE

  Peale eraldi nuppude traditsiooniliste kohvijookide jaoks (espresso, must kohv, cappuccino ja latte macchiato), avastage ekslusiivne “MY” funktsioon, isikupärastamaks igat jooki, muutes selle kangust ja kohvi/piima kogust, et nautida jooke, mis on täpselt teie maitse järgi!

  “LATTECREMA” SÜSTEEM

  Ideaalne nauding: kreemine cappuccino tihke piimavahuga, alati õigel temperatuuril. Reguleerimisnupu alla integreeritud automaatne puhastusfunktsioon garanteerib kõigi piimavahustaja komponentide lihtsa ja turvalise puhastuse.

  “Uus-DeLonghi-seeria”

  Tavahind: 789,95 €

  Special Price 689,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM-350.75.SB

 • Kohvimasin De’Longhi „ECAM 45.760“
  -11%
  Kohvimasin De’Longhi „ECAM 45.760“

  UUENDUSLIK LATTECREMA SÜSTEEM

  Nautige kohvijookide täiuslikku kooslust piimaga. Alati ideaalse temperatuuri ja konsistentsiga kreemjas piimavaht igal cappuccinol…seda viimse tilgani. Kogu piimasüsteemi puhastamine on hõlpsaks tehtud automaatse funktsiooniga.

  PUUTETUNDLIK KONTROLLPANEEL

  Puutetundlik kontrollpaneel kahe tekstireaga 16 võimalikus keeles aitab teid igas olukorras muutes masina kasutuse lihtsaks ning selgeks.

  PIIMAMENÜÜ

  Lisaks cappuccino, cafelatte ja latte macchiato otsevaliku nuppudele on valikus terve piimamenüü, kust võite valida just enda maitsele sobiva piima MinuPiim valikuga või espresso macchiato või lihtsalt kuuma piima.

  Tavahind: 859,96 €

  Special Price 764,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM-45.760

 • Kohvimasin De’Longhi “ECAM 550.55.SB”
  -15%
  Kohvimasin De’Longhi “ECAM 550.55.SB”

  De’Longhi PrimaDonna klassi kohvimasinad on loodud, et kõik kohvisõbrad saaksid nautida maitsvaid kohvijooke lihtsalt ning oma kodus. Tänu suurele valikule spetsiaalsetele kohviretseptidele saate nautida erinevaid kohvijooke iga päev!

  KÕIGE MAITSVAMAD JOOGID VASTAVALT INDIVIDUAALSETELE VAJADUSTELE

  Kuni kolm kohvisõpra saavad luua retsepte vastavalt enda maitsetele. Lihtsalt valige oma joogile nimi ning kui soovite seda valmistada – vajutage ühte nuppu ja nautige!

  Sellel masinal on kaks kohvi anumat, seega saate kasutada nii kohviube kui ka jahvatatud kohvi.

  Paljud teised kohvijoogid on lihtsalt programmeeritavad ning 3,5 tolline värviline TFT ekraan kuue puutetundliku nupuga teevad kogu selle protsessi väga mugavaks ja lihtsaks.

  Tänu “LatteCrema” süsteemile saab iga piimaga kohvijook kaetud pehme ja koheva, ideaalsel temperatuuril oleva piimavahuga.

  JUHTIGE OMA KOHVIMASINAT KAUGEMALT

  Seda De’Longhi kohvimasinat saab juhtida kaugelt, kasutades “Coffee Link” rakendust nutiseadmes. See rakendus annab vabaduse valmistada uusi jooke ja programmeerida retsepte vastavalt individuaalsetele vajadustele. Lisaks annab see rakendus kasulikke nõuandeid seoses kohvimasina hooldusega.

  LIHTNE HOOLDUS

  Kohvimasina hooldus pole kunagi olnud nii lihtne! Sellel kohvimasinal on integreeritud automaatne piimaanuma puhastusfunktsioon. Kui anumat parasjagu ei kasutata, saab seda hoida külmkapis. Teised automaatsed puhastus- ja loputusprogrammid aktiveeruvad peale iga kohvijoogi valmistamist, kindlustamaks ideaalne hügieen. Tilgakandik ja tassirest on lihtsalt eemaldatavad ning neid võib pesta nõudepesumasinas.

  Tavahind: 1 099,96 €

  Special Price 939,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM-550.55.SB

 • Kohvimasin De’Longhi “Primadonna S Evo ECAM 510.55.M”
  -11%
  Kohvimasin De’Longhi “Primadonna S Evo ECAM 510.55.M”

  Täiesti uus De’Longhi “Primadonna S Evo ECAM 510.55.M” – see on modernne ja stiilne täisautomaatne kohvimasin, mille uuendused teevad selle veelgi paremaks kui kõige edukamad De’Longhi mudelid “28.465.M” ja “ECAM 28.465.MB.”

  VALMISTAGE KÕIGE MAITSVAMAID KOHVIJOOKE AINULT ÜHE NUPUVAJUTUSEGA

  Tõesti, kõige populaarsemad kohvijoogid vaid ühe nupuvajutusega! Mugava LCD-ekraaniga saate valida rohkem kui 14 kohvijoogi vahel – ideaalse konsistentsiga Itaalia espressost kihilise latte macchiato’ni, kaetud siidise piimavahuga.

  “MY MENU” FUNKTSIOON

  Kohaldage kohvimasin enda vajadustele sobivaks! Seadistage oma kohvi kangus, kohvi kogus, piima kogus ja andke oma joogile nimi. Nii saate nautida autentseid kohvijooke vaid ühe nupuvajutusega!

  STIILNE JA MODERNNE DISAIN

  Oma funktsionaalsusega, stiilse ja vastupidava metallist korpusega, LCD-ekraani ning puutetundlike nuppudega ei sea see masin teile piire! Itaalia disainiga kohvimasinat on täiustatud uue kohvi väljutamise tehnoloogiaga, uue tilgakandikuga ning topeltseinaga piimaanumaga, mis hoiab piima kauem külmana.

  KOHVIJOOKIDE VALMISTAMINE NUTITELEFONI KAUDU

  Tänu rakendusele “Coffee Link” saate juhtida oma kohvimasinat nutitelefoni abil. Saate mitte ainult valida olemasolevaid kohvijookide retsepte, vaid ka luua uusi. Veelgi enam, saate juhtida kõiki masina põhifunktsioone ja vaadata videosid, mis toovad esile kõik De’Longhi “Primadonna S Evo ECAM 510.55.M” kohvimasina parimad omadused!

  Tavahind: 999,95 €

  Special Price 889,96 €

  Laos

  Tootekood: ECAM-510.55.M

 • Kohvimasin De’Longhi “ETAM 36.365.M”
  -7%
  Kohvimasin De’Longhi “ETAM 36.365.M”

  Kõige uuem De’Longhi kohvimasin „ETAM 36.365“ on väga kompaktne – üks kitsamatest kohvimasinatest turul, kohvimasina laius on vaid 19,5 cm. Siiski pole kohvimasina anumate suurust vähendatud ning temaga saab teha 14 portsjonit järjest, enne kui peab lisama vett, kohviube või eemaldama kohvipaksu. Uute integreeritud tehnoloogiate abil saate teha kõik kohvijoogid vaid ühe nupuvajutusega – alates espresso’st kuni latte macchiato’ni.

  KOHVIJOOKIDE VALIK

  Espresso, must kohv (üks või kaks tassi), cappuccinolattelatte macchiato, kuum piim kakaole või kuum vesi tee jaoks – kõik see vaid ühe nupuvajutusega. Tuleb vaid valida, vajutada ja nautida.

  MÄLUFUNKTSIOON

  Saate seadistada ja salvestada enda kohvijoogi: kohvi ja piima proportsiooni, temperatuuri ning kohvi ja vee koguse. Tänu mälufunktsioonile saate igakord nautida just sellist kohvi, nagu Teile meeldib.

  KOMPAKTSUS

  Selle kohvimasina laius on ainult 19,5 cm – see võtab väga vähe ruumi, aga rõõmustab Teid laia kohvijookide valikuga.

  Tavahind: 899,95 €

  Special Price 839,95 €

  Laos

  Tootekood: ETAM-36.365.M

 • Kohvimasin De’Longhi „Primadonna Elite ECAM 650.55.MS“
  -8%
  Kohvimasin De’Longhi „Primadonna Elite ECAM 650.55.MS“

  3,5 TOLLINE VÄRVIEKRAAN

  3,5 tolline (8,9 cm) TFT-värviekraan kontekstipõhise menüü ja ühe nupuvajutusega jookidega.

  ISIKUPÄRASTAGE OMA RETSEPTID

  Kõiki jooke, alates espressost latte macchiato’ni, on võimalik seadistada vastavalt oma maitsele, kasutades selleks lihtsat puutetundlikku ekraani. PrimaDonna Elite lubab teil nautida kõiki lemmikjooke just nii, nagu teile meeldib.

  MOBIILIRAKENDUS NUTIKAKS KASUTAMISEKS

  Esimene De’Longhi masin, mida saab ühendada mobiiliga. Annab võimaluse valida lemmikjooke, täieliku vabaduse luua uusi retsepte ja avastada lõpmatuid isikupärastamise valikuid.

  LIHTNE HOOLDUS

  Displei abil juhib masin teid samm-sammult läbi lihtsate masina hooldus- ja puhastusprogrammide. Eemaldatav kohvigrupp, automaatselt puhastatav piimakarahvin, lihtsalt puhastatav jääkveeanum.

  Tavahind: 1 599,95 €

  Special Price 1 479,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM-650.55.MS

 • Kohvimasin De’Longhi „Dinamica ECAM 350.55.B“
  -11%
  Kohvimasin De’Longhi „Dinamica ECAM 350.55.B“

  PUUTETUNDLIK JUHTPANEEL

  Intuitiivne juhtpaneel selge LCD ekraani ja puutetundlike nuppudega teevad kasutamise lihtaks ja kiireks.

  LAI VALIK KOHVIJOOKE

  Peale eraldi nuppude traditsiooniliste kohvijookide jaoks (espresso, must kohv, cappuccino ja latte macchiato), avastage ekslusiivne “MY” funktsioon, isikupärastamaks igat jooki, muutes selle kangust ja kohvi/piima kogust, et nautida jooke, mis on täpselt teie maitse järgi!

  “LATTECREMA” SÜSTEEM

  Ideaalne nauding: kreemine cappuccino tihke piimavahuga, alati õigel temperatuuril. Reguleerimisnupu alla integreeritud automaatne puhastusfunktsioon garanteerib kõigi piimavahustaja komponentide lihtsa ja turvalise puhastuse.

  Tavahind: 749,95 €

  Special Price 669,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM.350.55.B

 • Kohvimasin De’Longhi “Magnifica S ECAM 21.117.W”
  -15%
  Kohvimasin De’Longhi “Magnifica S ECAM 21.117.W”

  Kompaktne kohvimasin, mis võimaldab kohvi valmistamist kohviubadest või jahvatatud kohvist. Kohvimasina abil on võimalik valmistada ühe või kaks tassi espresso’t/musta kohvi. Kohvi kogus ja kangus on reguleeritavad. Spetsiaalse piimavahustusotsa abil saate tugeva piimavahu cappuccino’le või latte macchiato’le. Sümbolitega ekraan lihtsustab kohvimasina kasutamist. Nautige iga kord värskelt jahvatatud kohvi. Ideaalne maitse… Veenduge selles ise!

  IMEHEA MAITSEGA KOHV

  Milleks vaevata ennast filtrite või kohvikapslitega, kui võite iga kord nautida värskelt jahvatatud kohvi? See on täisautomaatne kohvimasin – alati töövalmis kohviubade jahvatamiseks ja Teie lemmikkohvi valmistamiseks. See kohvimasin valmistab lisaks espresso’le ka cappuccino’t.

  PIIMAVAHT TEIE KOHVILE

  Kui musta kohvi asemel meeldib Teile rohkem cappuccinovõi latte macchiato, siis see kohvimasin on just Teile. Mehaanilise auruotsiku abil saate oma kohvijookidele piimavahtu vahustada.

  ERITI MUGAV KASUTUS

  Väga lihtne ja arusaadav juhtimissüsteem võimaldab vaid ühe nupuvajutusega Teie lemmikkohvi valmistada. Sümbolitega ekraan lihtsustab kohvimasina funktsioonide mõistmist.

  Tavahind: 459,95 €

  Special Price 389,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM-21.117.W

 • Kohvimasin De’Longhi “Magnifica S ECAM 22.360.B”
  -14%
  Kohvimasin De’Longhi “Magnifica S ECAM 22.360.B”

  De’longhi „ECAM 22.360“ espresso kohvimasin valmistab ühe nupuvajutusega cappuccino’t, latte macchiato’t, espresso’t ja musta kohvi ning kuuma piima kakao tegemiseks. Kohvi maitset, kogust ning temperatuuri saate enda maitse ja hetkemeeleolu järgi reguleerida. Kaherealine ekraan ja selgelt paigaldatud jookide valikunupud võimaldavad kohvimasinat lihtsalt ja kiiresti kasutada. Tõeline nauding, mida peab proovima!

  PIIMAGA KOHVIJOOGID ÜHE NUPUVAJUTUSEGA

  Kohvimasinas „ECAM 22.360“ on patenteeritud automaatne piimavahustussüsteem – asetage tass tila alla, vajutage „Cappuccino“ nuppu ja nautige kohvivalmistamist. Tulemus: ideaalsed piimaga kohvijoogid.

  LIHTNE HOOLDUS

  Kohvimasin puhastab piimavahustusotsiku automaatselt kuuma vee ja auru abil. Peale kasutamist asetage piimanõu külmkappi.

  MUGAV KASUTUS

  Kaherealine tekstiekraan ja selgelt paigaldatud jookide valikunupud võimaldavad kohvimasinat lihtsasti kasutada ja selle toiminguid jälgida.

  Tavahind: 689,95 €

  Special Price 589,96 €

  Laos

  Tootekood: ECAM-22.360.B

 • Kohvimasin DeLonghi “ECAM 23.460.S”
  -16%
  Kohvimasin DeLonghi “ECAM 23.460.S”

  De’longhi „ECAM 23.460“ espresso kohvimasin valmistab ühe nupuvajutusega cappuccino’t, espresso’t ja musta kohvi ning kuuma piima kakao tegemiseks. Kohvi maitset, kogust ning temperatuuri saate enda maitse ja hetkemeeleolu järgi reguleerida. Kaherealine ekraan ja selgelt paigaldatud jookide valikunupud võimaldavad kohvimasinat lihtsalt ja kiiresti kasutada. Tõeline nauding, mida peab proovima!

  PIIMAGA KOHVIJOOGID ÜHE NUPUVAJUTUSEGA

  Kohvimasinas „ECAM 23.460“ on patenteeritud automaatne piimavahustussüsteem. Teil tuleb vaid asetada tass oma kohale, vajutada soovitud kohvijoogi nupule ja nautida imehead kohvi.

  LIHTNE HOOLDUS

  Kohvimasin puhastab piimavahustusotsiku automaatselt kuuma vee ja auru abil. Peale kasutamist asetage piimanõu külmkappi.

  MUGAV KASUTUS

  Kaherealine tekstiekraan ja selgelt paigaldatud jookide valikunupud võimaldavad kohvimasinat lihtsasti kasutada ja selle toiminguid jälgida.

  Tavahind: 699,95 €

  Special Price 589,96 €

  Laos

  Tootekood: ECAM-23.460.S

 • Kohvimasin De’Longhi “Autentica ETAM 29.660.SB”
  -16%
  Kohvimasin De’Longhi “Autentica ETAM 29.660.SB”

  Itaalia disain ja uus tehnolooga – ETAM 29.660 on üks parimaid kõrgemalt hinnatumaid Delonghi kohvimasinaid. Mugavad juhtnupud ja selge menüü võimaldab mugavalt kasutada masina kõiki funktsioone. Patenteeritud tehnoloogia tagab nii kohvi kui ka piimasüsteemi puhtuse ja hügieeni. See on tõeliselt hea kohvimasin koju ja teeb õnnelikuks nii kange musta kohvi sõbrad kui ka mõnusa vahuga piimakohvi armastajad.

  DOPPIO+

  Doppio+ funktsiooniga valmistab see kohvimasin eriti kange kohvi. 15 baarine rõhk tagab kohvi maitse puhtuse. See funktsioon teeb kange kohvi sõbrad eriti rõõmsaks.

  LIHTNE HOOLDUS

  Kohvimasina hooldus on väga lihtne. Automaatne loputus ja katlakivieemaldus võimaldavad nautida maitsvat kohvi ja ei lase süsteemil ummistuda. Automaatne puhastussüsteem on ka cappuccinosüsteemil. Te ei pea enam pärast igat tassi midagi puhastama – masin teeb seda automaatselt. Tõmbekamber on lihtsasti kättesaadav ja vajab puhastamist iga 500-600 tassi tagant. See tagab masina puhtuse ja pika eluea.

  TÄIUSLIK KOHV

  See AUTENTICA seeria masin võimaldab valida 13 erineva kohviveski jahvatusastme vahel. See tähendab, et saate oma kohvijoogi just täpselt sobivaks sättida. Lisaks võimaldab masin muuta ka valmistatavate jookide temperatuuri. Nautige täiuslikku kohvitassi just endale meelepäraste seadistustega.

  Tavahind: 699,95 €

  Special Price 589,96 €

  Laos

  Tootekood: ETAM-29.660.SB

 • Espressomasin PrimaDonna Class, DeLonghi
  -23%
  Espressomasin PrimaDonna Class, DeLonghi

  Bluetooth-rakendus Coffee Link
  Suur jookide valik – 12 liiki kohvi ja 4 liiki teed
  Kaasaegne kujundus
  3,5-tolline TFT-ekraan
  Puutepaneel
  Termo piimaanum
  19-baarine veepump
  Terasveski 13 reguleeritava jahvatusastmega

  Tavahind: 1 299,95 €

  Special Price 999,95 €

  Laos

  Tootekood: ECAM550.75MS

 • Espressomasin Magnifica, DeLonghi
  -13%
  Espressomasin Magnifica, DeLonghi
  Kompaktne automaatne espressomasin, mis võimaldab lihtsa nupuvajutusega valmistada oma lemmik kohvi. Espressomasinal on käsitsi juhitav piimavahustaja millega saab teha suurepärast piimavahtu cappuccino jaoks, samuti on olemas ka tasside hoidja ja loomulikult on komplektis kaasas veefilter veepaaki.

  Tavahind: 399,95 €

  Special Price 346,96 €

  Laos

  Tootekood: ECAM21.117.B

 • Espressomasin Cappucino, Delonghi
  -18%
  Espressomasin Cappucino, Delonghi

  • Ühe nupuvajutusega cappuccino, latte, latte macchiato, espresso ja musta kohvi ning kuuma piima tegemiseks
  • Saab kasutada nii kohviube kui jahvatatud kohvi
  • Kaherealine ekraan
  • Selgelt paigaldatud jookide valikunupud võimaldavad kohvimasinat lihtsalt ja kiiresti kasutada
  • Reguleeritav veekogus ja temperatuur, reguleeritav kohvikogus

  Tavahind: 699,95 €

  Special Price 574,96 €

  Laos

  Tootekood: ECAM23.460B

 • Kohvimasin De’Longhi „ESAM 6900.M“
  -7%
  Kohvimasin De’Longhi „ESAM 6900.M“

  Uus kohvimasin De’Longhi „ESAM 6900 M“ täidab ka kõige suurema kohvigurmaani soovid, valmistades espresso’t, musta kohvi, cappuccino’t, latte’t, latte macchiato’t ja kuuma šokolaadi vaid ühe nupuvajutusega. Värviline ekraan rõõmustab silma ja lihtsustab kohvimasina kasutamist. Nautige De’Longhi abil täiusliku kohvi maitset ja kohvimasina disaini!

  KOHV TEIE MAITSELE

  Vaid ühe nupuvajutusega on valmis Teie lemmik-kohv – espresso, must kohv, cappuccinolattelatte macchiato(nende kohvijookide kanguse ja koguse saate eelnevalt programmeerida). Kui tahate, siis saate ka ise piima vahustada (lisatakse mehaaniline auruotsik piima vahustamiseks). 

  KUUM ŠOKOLAAD

  Uudis: selle kohvimasinaga saate valmistada kuuma šokolaadi. Teil läheb vaja šokolaadipulbrit ja piima. Ülejäänud töö teeb Teie eest kohvimasin.

  VÄRVILINE EKRAAN LIHTSAKS JUHTIMISEKS

  Värviline ekraan kohvimasina kasutamise lihtsamaks.

  Tavahind: 1 499,95 €

  Special Price 1 389,95 €

  Laos

  Tootekood: ESAM-6900.M