Droon DJI Mavic 2 Zoom

Tootekood: CP.MA.00000014.01

Tavahind: 1 249,00 €

Special Price 1 120,96 €

Säästad: 128.05€
Kuumakse alates 30.83 €.
Järelmaksukalkulaator
Arvestuslik kuutasu!
 • 14 päeva tagastusõigus
 • 24 kuud garantii


Turvaline ostukoht

Mavic 2 Zoom

Esmakordselt DJI ajaloos on Mavic seeriasse lisandunud droon, mille kaameraga saab kasutada kuni 4 kordset suumimise võimekust. Kaamera on varustatud 1/2.3" 12MP CMOS sensoriga, mis pakub fookuskaugust 24mm - 48mm (35mm ekvivalent).

Veel paremad kaadrid

Võrreldes 24mm fokaalkaugusega lainurk objektiivi 48mm fokaalkaugusega telefoto objektiiviga on vahe märgatav. Uus kaamera koos suumimise võimalusega annab drooni piloodile täiesti uudse perspektiivi piltide või videote püüdmiseks.

Kaadrid distantsilt

Mavic 2 Zoom-i kuni 4x kadudeta suumimine lubab sul turvalisest kaugusest filmida objekte, millele lähenemine on raskem või piiratud. Antud võimalus annab suurema kindlustunde ning lisab unikaalseid vaatenurki drooni piloodile.

Parem fookus

Mavic 2 Zoom-i kaamera kasutab hübriidset autofookust, mis liidab kokku faasi- ning kontrastipõhise fokusseerimise, et saavutada veelgi kiirem pildi teravustamine. Võrreldes eelmise generatsiooniga on Mavic 2 Zoom lausa 40% parem fokusseerimise efektiivsuses ning kiiruses. Lisaks sellele suudab kaamera ka objekti jälgida ning automaatselt fookuses hoida ning seda ka suumimise ajal.

Dolly Zoom

Varem peamiselt vaid professionaalidele saadaval olnud filmilikku "Dolly Zoom" efekti on nüüd võimalik ka laiatarbe drooniga saavutada. Seda funktsiooni (QuickShot) kasutades kombineeritakse drooni liikumine ning suumimine, et saavutada intensiivne ja pisut dramaatiline visuaalne effekt. Manuaalre˛iimis lennates on võimalik efekti ka oma vajadustele vastavalt seadistada, et saavutada veelgi loomingulisem kaader.

Superresolutsioon

Mavic 2 Zoom-i üks põnevamaid uusi funktsioone on superresolutsiooniga fotod. Selleks teeb drooni kaamera üheksa fotot, liidab need oma sisemuses kokku ning lõpptulemuseks tuleb üks suur superresolutsiooniga foto, mis ka sisse suumides on ülimalt detailne. DJI on tehnilistes andmetes välja toonud, et foto lõplik resolutsioon on 48 megapikslit.

Hyperlapse

Enam ei pea tunde kulutama arvutis järeltöötluseks, et saavutada suurepärane intervallvõte. Mavic 2 Zoom oskab selle teostada vaid ühe nupuvajutusega. Drooni piloodil tuleb vaid lennutrajektoorid paika panna ülesannete kogus (task library) ning seejärel anda info droonile. Valminud intervallvõtteid, kus aeg liigub kiiremas tempos on võimalik nutiseadme äpist kohe ka sobivasse sotsiaalmeedia kanalisse jagada. Tehtud intervallvõtte fotosid on võimalik nii RAW kui JPEG formaadis ka mälukaardile salvestada, et hiljem järeltöötlusega endale veel sobivam efekt saavutada.

Täiuslikum HDR

Mavic 2 Zoom võimaldab paremat HDR fotode tegemist. Tehnika sulatab kokku mitu erinevat fotot, et saavutada maksimaalne värvigamma, teravus ja kvaliteet. Selline tehnika vähendab lisaks ka riski, et pildile satuvad soovimatud häired.

HyperLight

Halbades valgusoludes ei ole ühegi kaamera pildikvaliteet tavaliselt kiita ning pildid tulevad pigem mürarikkad. DJI uus tehnoloogia nimega HyperLight tuleb siinkohal appi ehk tegemist on seadega, mis halbades valgusoludes parandab pildikvaliteeti ning eemaldab selle käigus tekkida võivat müra märkimisväärselt.

H.265/HEVC koodek

Mavic 2 Zoom võimaldab 4K videot filmida suurema voogedastusega kui eelkäija, kasutades selleks H.265/HEVC koodekit. Antud koodek võimaldab salvestada videosse 50% rohkem informatsiooni kui eelmisel generatsioonil kasutatud H.264/AVC koodek, et saavutada parem detailsus ja üldine video kvaliteet.

OcuSync 2.0

Täiustusi on saanud ka Ocusync videoedastusprotokoll, mis pakub kvaliteetsemat ja häirevabamat pilti nutiseadme ekraanile nüüd kaugemalt kui eales varem, et drooni üle oleks enneolematu kontroll.

Lenda ja jaga

Eelnevalt mainitud OcuSync 2.0 võimaldab FullHD (1080p) pildi edastamist ideaaltingimustes kuni 8 kilomeetri kauguselt otse puldiga ühendatud nutiseadmesse. Tehtud kaadrid saab automaatselt telefoni salvestada FullHD (1080p) kvaliteedis. Lisaks sellele on võimalik kaadreid otse vahemälust redigeerida ning koheselt jagada ka sobivas sotsiaalmeediakanalis.

Automaatne sagedus

Eelneva ganeratsiooni Mavic Pro droon töötas vaid 2.4 GHz raadioside sagedusega, mida võisid segada mitmed lähedalasuvad seadmed, mis kasutavad sama sagedust. Mõeldes sellele paigutati Mavic 2 Zoom-i lisaks 5.8 GHz raadioside võimekus. Tänu sellele suudab droon ümbruskonda skanneerida ning valida kahest sagedusest endale parima, et ka tihedalt asustatud piirkonnas oleks lendamine häirevaba.

Kiire võrk

Lisaks parandatud kauguse näitajatele võimaldab OcuSync 2.0 ka teoreetilist allalaadimise kiirust kuni 40 Mbps ja madalaimat latentsust alates 120ms. Tänu sellele on nutiseadmesse edastatud pilt sujuvam ning kontroll drooni üle tunduvalt parem.

Võimekas aga turvaline

DJI on investeerinud lugematul hulgal töötunde arendusse ja testimisse, et Mavic 2 Zoom oleks täiuslik. Uus droon on vaiksem, jõulisem ning energia tarbimise osas säästlikum. Pealtnäha on need küll väikesed uuendused, kuid lendamisele aitavad väga palju kaasa.

 • Maksimum kiirus kuni 72 km/h - täiesti nullist ümber ehitatud drooni korpus pakub paremat aerodünaamikat. Võrreldes eelkäia Mavic Pro-ga on tuuletakistus täiskiirusel lennates vähenenud lausa 19%. Näiteks tuulevaiksel merel on mainitud maksimum kiirus võimalik täiesti saavutada, kasutades selleks sport sätet.
 • Lennuaeg kuni 31 minutit - pikem lennuaeg, rohkem loomingulisi võimalusi.
 • Müravaiksem disain - veelgi vaiksemad mootorid ning vähese müraga propellerid teevad sinu lennu üllatavalt vaikseks, et võimalikult vähe häirida drooni lähedale jäävat ümbruskonda.

 

Rohkem andureid

FlightAutonomy ehk DJI tehnoloogia, mis tunneb ära lendu segavaid takistusi on nüüd veelgi täiuslikum. Esimest korda DJI droonide ajaloos on andurid paigaldatud igasse suunda, et lend oleks veelgi turvalisem. NB! FlightAutonomy töö kvaliteet sõltub drooni ümbrusesse jäävast keskkonnast ning ei paku kunagi 100% kaitset õnnetuste vastu. Piloodi kohustus on ka ise veenduda lennu ohutuses ja märgata võimalikke takistusi. Lisaks peaks kindlasti jälgima nutiseadme ekraanil kuvatavaid hoiatusi ja märguandeid.

Esimesed sensorid

Kahekordsed sensorid ehk "silmad" drooni esiotsas suudavad ohte tuvastada kuni 40 meetri kauguselt. Sellest kuni 20 meetrit on täpne tuvastuse raadius (33% parem kui Mavic Pro-l). Lennates kiirusega kuni 50,4 km/h suudab droon ennast õigeaegselt peatada, kui esimesed sensorid tuvastavad ohu, et vältida kokkupõrget (40% effektiivsem kui Mavic Pro-l).

Alumised sensorid

Kahekordsed sensorid drooni all suudavad ohte tuvastada kuni 22 meetri kauguselt. Sellest kuni 11 meetrit on täpne tuvastuse raadius. Lisaks tavalistele anduritele on nende kõrval ka kahekordsed infrapuna andurid, et kuni 8 meetri kauguselt tuvastada objekte vähese valgusega keskkonnas. Maandumisel suudab droon kuni 50 meetri kõrguselt analüüsida maapinda, et tegevus oleks turvaline. Maandumiseks on drooni alla integreeritud lisaks ka valgustus. 

Külgmised sensorid

Drooni kummalgi küljel asub üks sensor takistuste ära tundmiseks. Sensorid on effektiivsed kiirusel kuni 28,8 km/h ning seda nii jälgimise (ActiveTrack) kui ka statiivi (Tripod) režiimis.

Tagumised sensorid

Kahekordsed sensorid drooni tagumises osas suudavad ohte tuvastada kuni 32 meetri kauguselt. Sellest kuni 16 meetrit on täpne tuvastuse raadius. Lennates kiirusega kuni 43,2 km/h suudab droon ennast õigeaegselt peatada, kui tagumised sensorid tuvastavad ohu.

Ülemine sensor

Drooni pealmises osas asub infrapuna sensor, mille effektiivne tuvastuse raadius on kuni 8 meetrit.

APAS

Mavic 2 Zoom suudab ka lennu ajal automaatselt takistusi vältida, kasutades selleks infot, mis saadakse sensoritelt ehk droon suudab lennu trajektoori ette planeerida ja seda analüüsida.

ActiveTrack 2.0

DJI objekti jälitussüsteem ActiveTrack on saanud palju täiendusi nii riistvara kui tarkvara osas.

 • Täpne eristamine
  • Eelmise generatsiooni ActiveTrack tugines vaid 2D piltidele, mis tehti põhikaameraga, et objekti jälgida. ActiveTrack 2.0 võimaldab teha jälitatavast objektist 3D kujutise, kasutades selleks põhikaamerat ning esimesi sensoreid ehk "silmi". Tänu 3D kujutise loomisele saab droon täpsemalt objekti jälgida.
 • Trajektoori prognoosimine
  • Drooni jälgimissüsteemi on lisatud algorütmid, mis suudavad jälgitava objekti ajutisel seiskumisel jälitamist jätkata.
 • Suured kiirused
  • Avatud ning takistusteta keskkonnas suudab Mavic 2 Zoom jälitada näiteks paate või autosid kuni kiirusega 72 km/h. NB! Suurtel kiirusel ning spetsiaalseades ei suuda droon takistusi vältida ning õnnetuse oht püsib suur! Suurtel kiirustel lennates soovitame valida võimalikult takistustevaba keskkonna.
 • Takistuste vältimine
  • Kasutades jälgimisfunktsiooni madalatel kiirustel oskab droon enda lendu planeerida, kasutades selleks 3D kaarti, mis luuakse põhikaamera ja sensorite abiga.

Panoraamid

DJI Mavic 2 Zoom toetab nelja erinevat panoraamfoto võimalust. Nendeks on kera, 180°, horisontaalne ja vertikaalne.

Erinevad režiimid

Lisaks panoraamfoto tegemise võimalusele on droonil saadaval veel erinevad põnevad režiimid.

 • POI 2.0
  • Tänu distantsi mõõtmise võimalikkusele ei pea enam drooniga objekti keskpunkti lendama, et seejärel teha sellest ümberringi klippe või fotosid. Uuendatud POI 2.0 funktsiooniga oskab droon kaugust objektist mõõta ning seda jälgida, et sujuvalt ümber selle lennata.
 • Waypoint 2.0
  • Varem tuli lennu planeerimiseks konkreetsesse punkti kohale lennata, märkida see maha ning seejärel sai drooni sinna ka hiljem saata. Tänu Wapoint 2.0 funktsioonile ei pea enam kohale lendama vaid saab nutiseadme äpist panna paika punktid, need ette anda droonile ning lendamine võib alata.

Kaugjuhtimispult

Mavic 2 Zoom on saanud ka puldi osas täiendusi. Disaini on muudetud, et rohkem levinud nutitelefonid sobituksid paremini puldiga kokku ning lisaks saab nüüd juhtkange eemaldada, et pult oleks kompaktsem. Ühe laadimisega on puldi tööaeg kuni 135 minutit.

DJI Goggles (prillid)

Parema elamuse saamiseks on lisavarustusena saadaval DJI Goggles prillid, mis annavad piloodile tunde, nagu viibiks ise drooni pardal. Prillid suudavad droonist kuvada FullHD (1080p) pilti madala latentsusega ideaaltingimustes kuni 8km kauguselt. Standartsed prillid kasutavad 2.4 GHz sagedust aga "Racing Edition" seevastu nii 2.4 GHz kui ka 5.8GHz sagedust ehk viimastega saab edukalt lennata ka tihedalt asustatud piirkonnas. Lisaks sellele on prillidel pea jälgimise (Head Tracking) funktsioon ehk pea liigutamisel liigub ka droon samasse suunda. Prillid ühenduvad drooniga juhtmevabalt kasutades OcuSync protokolli.

Notes:
1. Unobstructed, free of interference, when FCC compliant. Maximum flight range specification is a proxy for radio link strength and resilience. Always fly your drone within visual line of sight unless otherwise permitted.
2. Acquired at a constant speed of 25 kph, free of wind. Actual flight time may vary because of the environment and use of flight modes.
3. Omnidirectional Obstacle Sensing includes left/right, up/down, and forward/backward. Sensing for left/right directions is only available with ActiveTrack and Tripod mode. Omnidirectional Obstacle Sensing does not cover all 360 degrees of the Mavic 2 aircraft.
4. 35 mm equivalent focal length.
5. HNCS was developed to offer a single color profile that optimized an image to bring out a wider array of colors and improved contrast, to a multitude of subjects. Standard color profiles often fall short when working with the subtle aspects of natural colors of varying subjects, applying too much or too little of an effect on tones.
6. You may change the gimbal camera by buying our aftersales service. The service is not available now. Details will be announced soon.
7. Available soon.
8. Max. bitrate of up to 3840×2160 at 30 fps.
9. Due to local policies, some countries do not support 5.8 GHz transmission.
10. Acquired in Sport mode, free of wind and close to sea level.11. The Mavic 2 cannot sense obstacles during high-speed flight (high-speed tracking and Sport mode).
12. Available on the Mavic 2 Zoom only.
13. The DJI Goggles support a 2.4 GHz frequency band only, while the DJI Goggles RE support both 2.4/5.8 GHz frequency bands and real-time auto-switching for better performance. The use of a spotter is essential when wearing DJI Goggles or Goggles RE. The aircraft should not fly beyond the spotter's line of sight.

ID571996
TootjaDJI

Küsimused-vastused

Üldised küsimused ja tingimused

 • Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?
  Kui soovite saada täiendavat infot oma tellimuse kohta, siis tuleks suhelda meie klienditeenindusega ning saata kiri info@reset.ee või võtta ühendust telefoni teel.
 • Kas kaupa on võimalik tagastada?
  Juhul kui kaup ei sobi või ei meeldi, on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode meile tagastada ning kanname tellimuse summa tagasi. Loe lähemalt SIIT.
 • Kui täpne on veebis Teie toodete saadavus?
  Toodete laoseis veebis uuendab end iga kaheksa tunni aja tagant. Mõndadel juhtudel võib toode suure nõudluse tõttu lõppeda müügilt ka loetud minutite jooksul. Kõige täpsema vastuse saamiseks soovitame suhelda klienditeenindusega.
 • Kas Teiega on võimalik ka otse suhelda?
  Reset.ee klienditeenindus on valmis vastama iga päev 10.00 - 17.00 Teie päringutele ning aitama Teil valida välja sobivaid tooteid. Võta meiega ühendust SIIT.
 • Miks registreeruda püsikliendiks?
  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini.
 • Kuidas lahkuda uudiskirjast?
  Uudiskirja lõpust on võimalik leida link, mille kaudu saab loobuda uudiskirjast. Juhul kui mingil põhjusel lahkumine Teie jaoks ei tööta, saab meie klienditeenindus Teid uudiskirjast eemaldada.

Tellimused, hinnad ja maksmine

 • Kas saadate mulle tellimuse kinnituse?
  Peale tellimuse vormistamist saadetakse Teile automaatselt tellimuse kinnituse info meilile.
 • Kas tehtud tellimust on võimalik muuta või lisada tooteid?
  Tellimused täidetakse väga kiiresti ning seetõttu soovitame teha eraldi tellimuse teistele toodetele.
 • Ma ei leia tellimuse arvet. Kas Teil on võimalik see mulle uuesti saata?
  Loomulikult. Kõige lihtsam viis saada tellimuse arvet on logida sisse oma Reset.ee kontole ning salvestada arve "Minu tellimused" alt. Teine võimalus on suhelda klienditeenindusega.
 • Miks Teie hinnad nii odavad on?
  Reset.ee ei oma suurt poepinda ning hulka klienditeenindajaid, mistõttu on võimalik pakkuda klientidele parimat hinda.
 • Kuidas ma saan muuta nime, telefoninumbrit või aadressi oma tellimuses?
  Sellisel juhul palume võtta ühendust meie klienditeenindusega ning saame vastavad andmed ära muuta.
 • Kas kannate mulle raha tagasi kui toote hind langeb enne kauba kohale jõudmist?
  Jah. Sellises olukorras võite meiega ühendust võtta ning kanname Teile tellimuse summa vahe tagasi.

Kohaletoimetamine ja tagastused

 • Kui palju maksab transport?
  Meie erinevate transpordiviiside ning hindadega on võimalik tutvuda SIIT.
 • Kas on võimalik kokku leppida täpne kellaaeg kauba saabumiseks?
  Tellimust vormistades on võimalik valida soovitud ajavahemik, mil kuller kaubaga jõuab.
 • Kas kuller helistab ette kui on tellimusega saabumas?
  Meie kullerid teavitavad Teid 1-2 tundi ette kui on kaubaga saabumas.
 • Kuidas ma saan muuta nime, telefoninumbrit või aadressi oma tellimuses?
  Sellisel juhul palume võtta ühendust meie klienditeenindusega.
 • Kõik minu tellitud tooted ei jõudnud kohale. Mida teha?
  Palun võtke ühendust meie klienditeenindusega. Meie klienditeenindus kontrollib Teie tellimust ning teeb kindlaks, et puuduvad tooted Teieni jõuaks.
 • Tagastasin Teile toote. Kui kiiresti jõuab tagasikanne minu kontole?
  Tagastame Teile taganemisavalduse kättesaamisel viivitamatult kõik lepingu alusel saadud tasud ning muu hulgas asja kättetoimetamise kulud, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.

Pretensioonide esitamise õigus ja hooldus

 • Kui kaua kehtib kaupadele pretensioonide esitamise õigus?
  Pretensioonide esitamise aeg eraisikule on 2 aastat alates toote kättesaamisest. Juriidiliste isikute puhul lähtutakse tootja poolt ette nähtud ajast.
 • Toode lõpetas töötamise. Mis edasi saab?
  Sellisel juhul tuleks ühendust võtta Teie toote ametliku garantiipartneriga, et toimetada toode remonti. Nimekirja garantiipartnerist leiate siit: https://www.reset.ee/ee/garantii. Suurte kodumasinate hooldus toimub üldiselt kliendi kodus. Väiksemad tooted tuleb toimetada hoolduskeskusesse.
 • Kui kaua võtab garantiiremont aega?
  Garantiiremont võtab keskmiselt aega 2-3 nädalat. Hoolduspartner teavitab Teid, kui toode on saanud garantiiremondis valmis.

Tagastamine

Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

Täpsemad tingimused leiab siit.

Kohaletoimetamine

Tasuta kauba kättesaamine väljastuspunktist

Kaubad saad kätte meie väljastuspunktist aadressil Laki 12 / Värvi 5, Tallinn. Meie kontor asub maja A-korpuses, 3. korrusel.

Loe lähemalt

DPD Pick-Up (1.80€), Itella pakiautomaat (1.90€) või Omniva pakiautomaati (2.40€) 

Kui kaup on jõudnud ettenähtud pakiautomaati, saadetakse Teile SMS, milles on kõik vajalik informatsioon kauba kättesaamiseks.

Loe lähemalt

Mugav kohaletoimetamine kulleriga ukseni (4.99€)

Mööblitellimustele kojuvedu ukseni tasuta. Suurte kodumasinate kojuvedu ukseni 9.90€ ja tuppa toomise hinnaks Tallinnas 14.90€, sõltumata korrusest.

Loe lähemalt

Telli kaubad kiirelt ja soodsalt otse pick-up punkti, pakiautomaati või kulleriga tööle, koju või ükskõik millisele aadressile.

Kättetoimetamise aeg kõikidel transpordiviisidel: tellitud tooted toimetatakse Sinuni 1-7 päeva jooksul pärast tellimuse fikseerimist Reseti poolt. Osadele toodetele kehtib pikem kättetoimetamise aeg, mis on kirjas vastava toote juures.

Kui tellimus on vormistatud, informeerime Sind tellimuse liikumisest meili teel kuni Sinu tellimus on kullerfirmale üle antud.

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja just kõige pikema ooteajaga toote järgi. 

Mitut toodet sisaldavatele tellimustele võib tulla ka mitu erinevat saadetist - vastavalt Teie tellitud kaupade laost välja saatmise ajale võivad pakid saabuda teile ka erinevatel päevadel.