DJI Mavic Air, valge

Tootekood: CP.PT.00000141.02

Tavahind: 899,95 €

Special Price 749,00 €

Säästad: 150.95€
Kuumakse alates 21.22 €.

Mavic Air on inseneritöö ja disaini tippklass ning suurepärane kaaslane igale seiklusele. Ülikergel ja kokkuvolditaval droonil on Mavicu seeria parimad omadused ning tippklassi lennujõudlus ja funktsionaalsus.


Järelmaksukalkulaator
Arvestuslik kuutasu!
 • 14 päeva tagastusõigus
 • 24 kuud garantii


Turvaline ostukoht

 3-teljelise stabilisaatoriga kaamera

Mavic Air on kõige kaasaskantavam DJI droon, millel on 3-teljeline mehaaniline stabilisaator. Gimbali nurgavibratsiooni raadius on vähendatud kuni 0,005 kraadini. Kolmnurkses formatsioonis gimbali müra vähendajad aitavad luua veelgi stabiilsemaid kaadreid.

32MP sfäärilised panoraampildid

Lisaks horisontaalsetele, vertikaalsetele ja 180° panoraampiltidele, suudab Mavic Air 8 sekundiga kokku panna 25 fotot, et luua kristallselgeid 32MP sfäärilisi panoraampilte. Parimaks vaatenurgaks kasuta DJI Goggles'eid.

4K 100 Mbps video

Mavic Air salvestab videoid 4K 30fps resolutsioonis kiirusega 100Mbps, et iga hetk oleks UHD kvaliteediga.

Aegluubis video

Tänu 1080p 120 fps toele salvestab Mavic Air suurepäraselt ka suurel kiirusel toimuvaid seikluseid.

HDR Fotod

Uute HDR algorütmide abil on säriaja sätted nutikalt seadistatud vastavalt valgustingimustele. Ülevalgustatud ja tumedad alad on töödeldud, et jääks loomulikum üleminek varjude ja valgustatud objektide vahele ning DSP kiirendus lubab efektiivsemat pildistamist. 

12 MP fotod

Mavic Air'i pardakaameral on integreeritud 1/2.3" 12 megapiksline CMOS sensor ja f/2.8 lääts, millel on 35 mm ekvivalentne fokaalpikkus 24 mm'ga, et teha kõrgkvaliteediga pilte ja videoid.

8 GB sisemälu

Lisaks Micro SD kaardipesale on droonil 8GB sisemälu, mille abil saad pilte ja videoid otse droonile salvestada ning hiljem need USB 3.0 Type-C pordi abil nutiseadmesse või arvutisse tõsta.

Geomeetriline elegants

Mavic Airi jalad on aerodünaamilise kere sisse volditavad. Magneesiumsulamist kronsteinid tugevdavad seitset kaamerat, tagumised ventilaatorid hajutavad kuumust väga efektiivselt ning põhikaamera gimbaliga on parema kaitse jaoks süvendatud.

3D volditav disain

Droon on kokkuvoldituna sama pikk ja lai, kui nutitelefon. Mavic Air on suurepärane kaasaskantav droon, mis nihutab piire, mis seni kehtisid sellises suuruses droonidele.

Volditav pult.

Puldil on volditav, madala profiiliga ergonoomiline disain, et hoida nutitelefoni võimalikult mugavalt. Eemaldatavad juhtkangid saab hoiustada puldi sisse, et anda pakkimisel ruumi juurde.

ActiveTrack

ActiveTrack sensor tunnetab kuni 16 valitavat objekti korraga, lastes sul valida õige objekt, mida jälitada. Suurem jälitamistäpsus ja laiematele stsenaariumitele rakenduv ActiveTrack jälitab sihtmärke isegi siis, kui nad jooksevad, hüppavad või sõidavad rattaga.

QuickShots

Vali üks kuuest QuickShotist - Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid või Boomerang. Kõik on nupuvajutuse kaugusel ning lasevad sinust teha laheda drooniga tehtud selfie video, ilma et peaksid planeerima oma kaadrit. Jaga oma loomingut sotsiaalmeedias kasvõi kohe, kasutades DJI GO 4 rakendust.

SmartCapture

Lõbus, lihtne ja intuitiivne - SmartCapture abil saad uuel ja interaktiivsel viisil Mavic Air drooni oma kätega juhtida. Tõuse õhku ning kontrolli drooni käeviibete abil, et teha fotosid ning videoid endale meeldival viisi.

TapFly

Kui soovid keskenduda oma kaadrile, vali DJI GO 4 rakenduses režiim TapFly, mis laseb sul lennata sinna, kuhu sa oma nutiseadme ekraanil näpuga vajutad. TapFly töötab edasi-, tagasi- vaba- ja koordinaatrežiimis ning lisaks on ka võimalik seadistada lennukiirus endale sobivaks.

FlightAutonomy 2.0

Kasutades edasiarenenud VIO tehnoloogiat, koosneb FlightAutonomy võimas sensorite süsteem peamisest gimbalikaamerast, ette, taha ja üles suunatud kahevaatelistest sensoritest, alla suunatud infrapuna sensorisüsteemist, inertsianduritest ning rühmast arvutavatest tuumadest. Koos korjavad ja edastavad nad infot ümbritseva keskkonna kohta suure jõudlusega protsessorile, et täpsemalt lennata ja hõljuda. Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) lubab droonil mööduda nii ees kui taga asuvatest takistustest. Seiklemine ei ole kunagi veel nii ohutu ja lihtne olnud.

Visuaalne inertsi odomeetria (VIO)

VIO tehnoloogia ja uue positsioneerimisalgorütmi koostöös on Mavic Air'i täpne positsioneerimine paranenud koguni poole võrra. VIO tehnoloogia arvutab lennukiiruse ja -kõrguse reaalajas ning positsioneerib drooni asukoha, teostades kahe kaameraga mõõtmisi hõljudes või lennu ajal. Vaatega positsioneerimise süsteemi tööraadius on nüüd poolest meetrist 30 meetrini. Tänu VIO tehnoloogiale hõljub Mavic Air täpselt ka siseruumides ning jälgib puldi teel antud käsklusi täpsemalt isegi raskemates olukordades.

3D kaartide ehitamine.

Tänu edasijõudnud sensorisüsteemidele positsioneerib Mavic Air ennast täpselt. Seitsme ees, all ja taga asuva kaamera ning infrapuna sensorite ja IMU abil ehitab Mavic Air ümbruskonna tunnetamise abil reaalajas 3D kaardi, mis tõstab lennuohutust.

Advanced Pilot Assistance Systems (APAS)

APAS on DJI ulatusliku lennutee kalkuleerimise alase uurimustöö tulemus. Kasutaja saab lennata nii edasi kui ka tagasi, ning APAS planeerib sobiva lennuteekonna, et mööduda takistustest automaatselt.

Erinevad andurid

Peale paaris inertsiandurite, on FlightAutonomy 2.0 veel andurimooduleid, et tõsta Mavic Air'i ohutustaset. Vision Compass aitab navigatsioonisüsteemil hinnata lennusuunda ka siis, kui kompassi töös esineb häireid. Isegi siis kui ette- , alla- või ülesvaatavatest anduritest töötab vaid üks suund, suudab droon end edukalt positsioneerida. Seadmel on kaks erinevat sensorialgorütmide kogumit, mis põhinevad kahel erineval riistvaraplatvormil. Kui ühel algorütmide kogumil esineb häireid, lülitab droon teise kogumi tööle, et jätkata tavarežiimil.

Usaldusväärsem Return to Home (RTH)

Olemasolevaid RTH süsteeme laiendades tagab Mavic Air RTH funktsioonis ohutuima lennutee. Tänu reaalaja lennutee salvestamisele lendab droon signaali kadumisel kodupunkti suunas, et puldiga taas ühendust leida, samal ajal takistustest mööda navigeerides. Kui Mavic Air tuvastab takistuse, valib ta kõrgust arvestades õige teekonna takistusest möödumiseks. Droon võrdleb maapinnast tehtud pilte nendega, mida ta tegi õhku tõustes, et saavutada võimalikul täpne maandumine. Automaatselt maandudes skanneerib Mavic Air maapinda reaalajas. Juhul kui droon tuvastab takistuse või vee maandumisalal, annab ta kasutajale sellest märku ja jääb ohutult hõljuma.

21-minutiline maksimaalne lennuaeg

Mavic Airi intellingentsed akud on tehtud suure tihedusega liitiumist, tänu millele on drooni lennuajaks kuni 21 minutit.

FOC ESC ja jõuülekanne

FOC sinusoidsete draiverite arhitektuuri ESC'id pakuvad Mavic Airile sujuvamat mootoripehmendusprotsessi ja mõlemal mootoril ning ESC'l ka kõrgemat efektiivsust.

Maksimaalne lennukiirus: 68,4 km/h

Tunneta esmaklassilise droonisõidu adrenaliini ja põnevust! Sport režiimis on drooni maksimaalseks lennukiiruseks 68,4 km/h

Võimsam Wi-Fi videoedastus

Uus Wi-Fi videoedastussüsteem toetab 2.4/5.8 GHz sagedusi ning 720p otseedastust kuni 4 kilomeetri kauguselt.

DJI Goggles

Seo Mavic Air DJI Goggles'iga, et lennata FPV režiimis ning näha taevalaotust otsevaates.

ID507427
TootjaDJI

Küsimused-vastused

Üldised küsimused ja tingimused

 • Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?
  Kui soovite saada täiendavat infot oma tellimuse kohta, siis tuleks suhelda meie klienditeenindusega ning saata kiri info@reset.ee või võtta ühendust telefoni teel.
 • Kas kaupa on võimalik tagastada?
  Juhul kui kaup ei sobi või ei meeldi, on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode meile tagastada ning kanname tellimuse summa tagasi. Loe lähemalt SIIT.
 • Kui täpne on veebis Teie toodete saadavus?
  Toodete laoseis veebis uuendab end iga kaheksa tunni aja tagant. Mõndadel juhtudel võib toode suure nõudluse tõttu lõppeda müügilt ka loetud minutite jooksul. Kõige täpsema vastuse saamiseks soovitame suhelda klienditeenindusega.
 • Kas Teiega on võimalik ka otse suhelda?
  Reset.ee klienditeenindus on valmis vastama iga päev 10.00 - 17.00 Teie päringutele ning aitama Teil valida välja sobivaid tooteid. Võta meiega ühendust SIIT.
 • Miks registreeruda püsikliendiks?
  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini.
 • Kuidas lahkuda uudiskirjast?
  Uudiskirja lõpust on võimalik leida link, mille kaudu saab loobuda uudiskirjast. Juhul kui mingil põhjusel lahkumine Teie jaoks ei tööta, saab meie klienditeenindus Teid uudiskirjast eemaldada.

Tellimused, hinnad ja maksmine

 • Kas saadate mulle tellimuse kinnituse?
  Peale tellimuse vormistamist saadetakse Teile automaatselt tellimuse kinnituse info meilile.
 • Kas tehtud tellimust on võimalik muuta või lisada tooteid?
  Tellimused täidetakse väga kiiresti ning seetõttu soovitame teha eraldi tellimuse teistele toodetele.
 • Ma ei leia tellimuse arvet. Kas Teil on võimalik see mulle uuesti saata?
  Loomulikult. Kõige lihtsam viis saada tellimuse arvet on logida sisse oma Reset.ee kontole ning salvestada arve "Minu tellimused" alt. Teine võimalus on suhelda klienditeenindusega.
 • Miks Teie hinnad nii odavad on?
  Reset.ee ei oma suurt poepinda ning hulka klienditeenindajaid, mistõttu on võimalik pakkuda klientidele parimat hinda.
 • Kuidas ma saan muuta nime, telefoninumbrit või aadressi oma tellimuses?
  Sellisel juhul palume võtta ühendust meie klienditeenindusega ning saame vastavad andmed ära muuta.
 • Kas kannate mulle raha tagasi kui toote hind langeb enne kauba kohale jõudmist?
  Jah. Sellises olukorras võite meiega ühendust võtta ning kanname Teile tellimuse summa vahe tagasi.

Kohaletoimetamine ja tagastused

 • Kui palju maksab transport?
  Meie erinevate transpordiviiside ning hindadega on võimalik tutvuda SIIT.
 • Kas on võimalik kokku leppida täpne kellaaeg kauba saabumiseks?
  Tellimust vormistades on võimalik valida soovitud ajavahemik, mil kuller kaubaga jõuab.
 • Kas kuller helistab ette kui on tellimusega saabumas?
  Meie kullerid teavitavad Teid 1-2 tundi ette kui on kaubaga saabumas.
 • Kuidas ma saan muuta nime, telefoninumbrit või aadressi oma tellimuses?
  Sellisel juhul palume võtta ühendust meie klienditeenindusega.
 • Kõik minu tellitud tooted ei jõudnud kohale. Mida teha?
  Palun võtke ühendust meie klienditeenindusega. Meie klienditeenindus kontrollib Teie tellimust ning teeb kindlaks, et puuduvad tooted Teieni jõuaks.
 • Tagastasin Teile toote. Kui kiiresti jõuab tagasikanne minu kontole?
  Tagastame Teile taganemisavalduse kättesaamisel viivitamatult kõik lepingu alusel saadud tasud ning muu hulgas asja kättetoimetamise kulud, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.

Pretensioonide esitamise õigus ja hooldus

 • Kui kaua kehtib kaupadele pretensioonide esitamise õigus?
  Pretensioonide esitamise aeg eraisikule on 2 aastat alates toote kättesaamisest. Juriidiliste isikute puhul lähtutakse tootja poolt ette nähtud ajast.
 • Toode lõpetas töötamise. Mis edasi saab?
  Sellisel juhul tuleks ühendust võtta Teie toote ametliku garantiipartneriga, et toimetada toode remonti. Nimekirja garantiipartnerist leiate siit: https://www.reset.ee/ee/garantii. Suurte kodumasinate hooldus toimub üldiselt kliendi kodus. Väiksemad tooted tuleb toimetada hoolduskeskusesse.
 • Kui kaua võtab garantiiremont aega?
  Garantiiremont võtab keskmiselt aega 2-3 nädalat. Hoolduspartner teavitab Teid, kui toode on saanud garantiiremondis valmis.

Tagastamine

Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

Täpsemad tingimused leiab siit.

Kohaletoimetamine

Tasuta kauba kättesaamine väljastuspunktist

Kaubad saad kätte meie väljastuspunktist aadressil Laki 12 / Värvi 5, Tallinn. Meie kontor asub maja A-korpuses, 3. korrusel.

Loe lähemalt

DPD Pick-Up (1.80€), Itella pakiautomaat (1.90€) või Omniva pakiautomaati (2.40€) 

Kui kaup on jõudnud ettenähtud pakiautomaati, saadetakse Teile SMS, milles on kõik vajalik informatsioon kauba kättesaamiseks.

Loe lähemalt

Mugav kohaletoimetamine kulleriga ukseni (4.99€)

Mööblitellimustele kojuvedu ukseni tasuta. Suurte kodumasinate kojuvedu ukseni tasuta ja tuppa toomise hinnaks Tallinnas 14.90€, sõltumata korrusest.

Loe lähemalt

Telli kaubad kiirelt ja soodsalt otse pick-up punkti, pakiautomaati või kulleriga tööle, koju või ükskõik millisele aadressile.

Täpsem toote ja tellimuse kättetoimetamise aeg on kirjas vastava toote juures ning kehtib kõikide transpordiviiside puhul:

 • 1-4 tööpäeva. Toode on olemas meie laos või partnerlaos ja saadetakse Teile välja.
 • 3-7 tööpäeva või 5-8 tööpäeva. Toode tellitakse meie lattu ning saadetakse Teile välja kohe, kui toode on jõudnud lattu.
 • Küsi tarneaega või tarneaeg puudub. Sellisel juhul tuleks täpsustada klienditeenindusega tarneaja pikkus.
 • Paigaldus ja vana toote äravedu. Lisaks pakume suurte kodumasinate tellimustele Tallinnas ja lähiümbruses paigaldust ja vana toote äravedu. Loe lähemalt SIIT.

Kui tellimus on vormistatud, informeerime Sind tellimuse liikumisest meili teel kuni Sinu tellimus on kullerfirmale üle antud.

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja just kõige pikema ooteajaga toote järgi. 

Mitut toodet sisaldavatele tellimustele võib tulla ka mitu erinevat saadetist - vastavalt Teie tellitud kaupade laost välja saatmise ajale võivad pakid saabuda teile ka erinevatel päevadel.