DJI Goggles

Tootekood: CP.PT.000670

Tavahind: 549,95 €

Special Price 365,00 €

Säästad: 184.95€
Kuumakse alates 10.65 €.
DJI Goggles on mugavad prillid, mis on disainitud mugavaks FPV lendamiseks DJI toodetega. Nad loovad ultra-kõrge kvaliteediga pildi, minimaalse viivitusega pikamaa traadita ühenduse, ning otsese kontrolli foto ja video salvestamiseks. Koos intelligentsete lennurežiimide nagu ActiveTrack, TapFly, Terrain Follow, Cinematic Mode ja Tripod režiim luuakse täiesti uus dimensioon droonidega lendamises.

Järelmaksukalkulaator
Arvestuslik kuutasu!
 • 14 päeva tagastusõigus
 • 24 kuud garantii


Turvaline ostukoht

Madala viivitusega edastamine

DJI Goggles-id suudavad pakkuda nii 720p/60fps ja 1080/30fps vaatamist väga madala viivitusega 110ms. Läbi DJI OcuSync traadita edastamise süsteemi on võimalik Mavic Pro-ga ühendada kuni 4 seadet samaaeglselt. Antennid on ehitatud peavõru sisse, et tagada 360° ulatuses ühenduvus. See pakub usaldusväärset ühendust ka siis, kui õhusõiduk lendab sinu taga. Jaga lendamise rõõmu koos sõpradega, andes neile linnulennult vaate maailmale samal ajal, kui sa juhid nende kogemusi.

Kõrge resolutsioon

Tüüpilistel '2K' ekraanidel, mis on prillide sees, on jagatud ekraan kaheks 1280x1440 osaks. Kui vaatate 16:9 pilti, siis mõned osad on rohkem ära lõigatud, võimaldades ainult veerand olemasolevatest pikslitest. DJI Gogglesitel on kaks 1920x1080 ekraani, mis tagavad rohkem kui kaks korda rohkem piksleid kui tüüpiline 2K üksik ekraan

Ilma virvenduseta

Kumbki ekraan pakib oma pikslid tihedalt kokku selleks, et kuvada puhast, siduvat pilti ilma virvenduseta.

Optiline disain

DJI Goggles kasutavad kiirjagajat, et kuvada pilt kummagi silma ette, samuti ka polarisatsiooni, et vältida pildi ülejooksmist. See võimaldab luua Full HD 1920x1080 resolutsiooni mõlemale silmale. Kasutades suurt ava asfäärilist läätse, luuakse 85 kraadine vaateväli.

Pea jälgimine ( Head Tracking)

Sinu pealiigutused kontrollivad nii drooni pööramist kui ka kaamera kaldenurka, kui kasutad Head Tracking Flight režiimi. Kõik, mis sa pead tegema, on liigutama oma pead paremale või vasakule ning droon pöörab sinna suunda, pöörde lõpetamiseks tuleb pea tuua oma algsele positsioonile. Head Tracking Gimbal režiimis liigub ainult gimbal drooni pööramist mõjutamata.

Touchpad ja kaugjuhtimispult

Pääse ligi intelligentsetele lisadele läbi touchpadi, mis on integreeritud DJI Goggles-isse, need muudavad navigeerimise menüüs lihtsaks ja intuitiivseks.

Intelligentne lendamine

DJI Goggles on täiuslik paar koos DJI uue intelligentse lennurežiimiga: Fixed-Wing režiim. Täiusliku lennukogemuse saavutamiseks kombineerige Fixed-Wing ja Head Tracking režiim. DJI on veel mitmeid intelligentseid lennurežiime nagu Terrain Follow, ActiveTrack, TapFly, Cinematic ja Tripod režiim.

Mugav ja painduv

Unikaalne peapaela disain tasakaalustab ja jaotab DJI Gogglesite raskuse ühtlaselt minimaliseerides surve näole. See hoiab prillid peas mugavana mitmeid tunde. Prillikandjatel on samuti väga mugav DJI Goggleseid kasutada. 

Seadmete ühendamine

Erinevad sisseehitatud liidesed võimaldavad DJI Goggles-l töötada mitmete seadmetega.

 

 • MicroUSB sisend

  Võimalik on ühendada Phantom 4 seeriad ja Inspire 2 läbi USB pordi, et saada ligipääs juhtimisele. Kasutatakse ka püsivara uuendamiseks.

 • MicroSD kaart

  Lae faile droonilt otse prillide SD kaardile backupiks või vaata video faile, mida oled jäädvustanud.

 • HDMI sisend

  Vaata galeriid läbi Phantom 4 seeria, Inspire droonide. Või ühenda videoseade, et vaadata filme või mängida mänge.

 • Heli

  Ühenda kõrvaklapid kõrvaklapi pessa või kasuta sisse-ehitatud kõlareid, et kuulata heli.

1.DJI Goggles toetavad Mavic Pro, Phantom 4 seeria ja Inspire seeria droone. Mõned funktsioonid on kohandatud erinevatele DJI toodetele.
2.HD režiim-1080/30fps: lähiväljale ;720p/30fps: pikamaale ;Smooth režiim: 720p/60fps
3.Kasutades Mavic Pro-d, striimige juhtmevabalt 720p/60fps ja jäädvustage video 720p/120fps
4.Mavic Pro-le millel on kaks paari DJI Goggleseid ja kaks RC.
5.Oluline on kasutada ka eraldi vaatlejat kui kasutate DJI Goggleseid. Droon ei tohiks lennata kaugemale vaatleja vaateväljast.
6.DJI Goggles mängib ainult sisu, mis on alla laetud DJI droonidelt.

ID507433
TootjaDJI

Küsimused-vastused

Üldised küsimused ja tingimused

 • Kuidas saada kõige kiiremini infot oma tellimuse kohta?
  Kui soovite saada täiendavat infot oma tellimuse kohta, siis tuleks suhelda meie klienditeenindusega ning saata kiri info@reset.ee või võtta ühendust telefoni teel.
 • Kas kaupa on võimalik tagastada?
  Juhul kui kaup ei sobi või ei meeldi, on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode meile tagastada ning kanname tellimuse summa tagasi. Loe lähemalt SIIT.
 • Kui täpne on veebis Teie toodete saadavus?
  Toodete laoseis veebis uuendab end iga kaheksa tunni aja tagant. Mõndadel juhtudel võib toode suure nõudluse tõttu lõppeda müügilt ka loetud minutite jooksul. Kõige täpsema vastuse saamiseks soovitame suhelda klienditeenindusega.
 • Kas Teiega on võimalik ka otse suhelda?
  Reset.ee klienditeenindus on valmis vastama iga päev 10.00 - 17.00 Teie päringutele ning aitama Teil valida välja sobivaid tooteid. Võta meiega ühendust SIIT.
 • Miks registreeruda püsikliendiks?
  Püsikliendiks registreerumine võimaldab vormistada tellimused mugavalt ja kiirelt, jälgida oma tellimusi, saada erinevaid sooduspakkumisi, muuta oma andmeid kõige kiiremini.
 • Kuidas lahkuda uudiskirjast?
  Uudiskirja lõpust on võimalik leida link, mille kaudu saab loobuda uudiskirjast. Juhul kui mingil põhjusel lahkumine Teie jaoks ei tööta, saab meie klienditeenindus Teid uudiskirjast eemaldada.

Tellimused, hinnad ja maksmine

 • Kas saadate mulle tellimuse kinnituse?
  Peale tellimuse vormistamist saadetakse Teile automaatselt tellimuse kinnituse info meilile.
 • Kas tehtud tellimust on võimalik muuta või lisada tooteid?
  Tellimused täidetakse väga kiiresti ning seetõttu soovitame teha eraldi tellimuse teistele toodetele.
 • Ma ei leia tellimuse arvet. Kas Teil on võimalik see mulle uuesti saata?
  Loomulikult. Kõige lihtsam viis saada tellimuse arvet on logida sisse oma Reset.ee kontole ning salvestada arve "Minu tellimused" alt. Teine võimalus on suhelda klienditeenindusega.
 • Miks Teie hinnad nii odavad on?
  Reset.ee ei oma suurt poepinda ning hulka klienditeenindajaid, mistõttu on võimalik pakkuda klientidele parimat hinda.
 • Kuidas ma saan muuta nime, telefoninumbrit või aadressi oma tellimuses?
  Sellisel juhul palume võtta ühendust meie klienditeenindusega ning saame vastavad andmed ära muuta.
 • Kas kannate mulle raha tagasi kui toote hind langeb enne kauba kohale jõudmist?
  Jah. Sellises olukorras võite meiega ühendust võtta ning kanname Teile tellimuse summa vahe tagasi.

Kohaletoimetamine ja tagastused

 • Kui palju maksab transport?
  Meie erinevate transpordiviiside ning hindadega on võimalik tutvuda SIIT.
 • Kas on võimalik kokku leppida täpne kellaaeg kauba saabumiseks?
  Tellimust vormistades on võimalik valida soovitud ajavahemik, mil kuller kaubaga jõuab.
 • Kas kuller helistab ette kui on tellimusega saabumas?
  Meie kullerid teavitavad Teid 1-2 tundi ette kui on kaubaga saabumas.
 • Kuidas ma saan muuta nime, telefoninumbrit või aadressi oma tellimuses?
  Sellisel juhul palume võtta ühendust meie klienditeenindusega.
 • Kõik minu tellitud tooted ei jõudnud kohale. Mida teha?
  Palun võtke ühendust meie klienditeenindusega. Meie klienditeenindus kontrollib Teie tellimust ning teeb kindlaks, et puuduvad tooted Teieni jõuaks.
 • Tagastasin Teile toote. Kui kiiresti jõuab tagasikanne minu kontole?
  Tagastame Teile taganemisavalduse kättesaamisel viivitamatult kõik lepingu alusel saadud tasud ning muu hulgas asja kättetoimetamise kulud, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.

Pretensioonide esitamise õigus ja hooldus

 • Kui kaua kehtib kaupadele pretensioonide esitamise õigus?
  Pretensioonide esitamise aeg eraisikule on 2 aastat alates toote kättesaamisest. Juriidiliste isikute puhul lähtutakse tootja poolt ette nähtud ajast.
 • Toode lõpetas töötamise. Mis edasi saab?
  Sellisel juhul tuleks ühendust võtta Teie toote ametliku garantiipartneriga, et toimetada toode remonti. Nimekirja garantiipartnerist leiate siit: https://www.reset.ee/ee/garantii. Suurte kodumasinate hooldus toimub üldiselt kliendi kodus. Väiksemad tooted tuleb toimetada hoolduskeskusesse.
 • Kui kaua võtab garantiiremont aega?
  Garantiiremont võtab keskmiselt aega 2-3 nädalat. Hoolduspartner teavitab Teid, kui toode on saanud garantiiremondis valmis.

Tagastamine

Kui mingil põhjusel kauba kättesaamisel selgub, et kõiki või osasid kaupu ei soovi välja osta, võib ilma igasuguse põhjenduseta need 14-päeva jooksul tagastada. Kõikidele kaupadele kehtib 24-kuuline pretensioonide esitamise aeg.

Täpsemad tingimused leiab siit.

Kohaletoimetamine

Tasuta kauba kättesaamine väljastuspunktist

Kaubad saad kätte meie väljastuspunktist aadressil Laki 12 / Värvi 5, Tallinn. Meie kontor asub maja A-korpuses, 3. korrusel.

Loe lähemalt

DPD Pick-Up (1.80€), Itella pakiautomaat (1.90€) või Omniva pakiautomaati (2.40€) 

Kui kaup on jõudnud ettenähtud pakiautomaati, saadetakse Teile SMS, milles on kõik vajalik informatsioon kauba kättesaamiseks.

Loe lähemalt

Mugav kohaletoimetamine kulleriga ukseni (4.99€)

Mööblitellimustele kojuvedu ukseni tasuta. Suurte kodumasinate kojuvedu ukseni tasuta ja tuppa toomise hinnaks Tallinnas 14.90€, sõltumata korrusest.

Loe lähemalt

Telli kaubad kiirelt ja soodsalt otse pick-up punkti, pakiautomaati või kulleriga tööle, koju või ükskõik millisele aadressile.

Täpsem toote ja tellimuse kättetoimetamise aeg on kirjas vastava toote juures ning kehtib kõikide transpordiviiside puhul:

 • 1-4 tööpäeva. Toode on olemas meie laos või partnerlaos ja saadetakse Teile välja.
 • 3-7 tööpäeva või 5-8 tööpäeva. Toode tellitakse meie lattu ning saadetakse Teile välja kohe, kui toode on jõudnud lattu.
 • Küsi tarneaega või tarneaeg puudub. Sellisel juhul tuleks täpsustada klienditeenindusega tarneaja pikkus.
 • Paigaldus ja vana toote äravedu. Lisaks pakume suurte kodumasinate tellimustele Tallinnas ja lähiümbruses paigaldust ja vana toote äravedu. Loe lähemalt SIIT.

Kui tellimus on vormistatud, informeerime Sind tellimuse liikumisest meili teel kuni Sinu tellimus on kullerfirmale üle antud.

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja just kõige pikema ooteajaga toote järgi. 

Mitut toodet sisaldavatele tellimustele võib tulla ka mitu erinevat saadetist - vastavalt Teie tellitud kaupade laost välja saatmise ajale võivad pakid saabuda teile ka erinevatel päevadel.