Koostöös ametlike maaletoojatega pakume oma klientidele müügiks väga kvaliteetset valikut erinevaid pesumasinaid, kuivateid ja pesumasin-kuivateid.
Meie laias tooteportfellis on esindatud tuntuimad brändid nagu Electrolux, Bosch, Samsung, Whirlpool, LG, Candy jpm.
Mõned pesumasinad ja kuivatid on väga kompaktsed ja kitsad. Teised pesumasinad on suuremad ning mahutavad rohkem pesu - kuni 12 kg.
Kui kodus puudub pesu kuivatamise koht, siis soovitame soetada kuivatiga pesumasina. Teine variant on osta lisaks pesumasinale ka eraldiseisev kuivati.

Eestlaetavad pesumasinad

2 ese(t)

 • Pesumasin Samsung (9 kg)
  Eco Bubble tehnoloogia puhastab tõhusalt ka madalal temperatuuril. Pesuaine muudetakse mullideks, mis tungivad kiiresti kangasse ja eemaldavad hõlpsalt mustuse. Q-rator on nutikas juhtimissüsteem, milles kasutatakse kasutajaga suhtlemisest saadud andmeid QuickDrive'i efektiivsemaks kasutamiseks. Laundry Recipe soovitab optimaalset pesutsüklit, Laundry Planner aitab optimeerida pesupesemisgraafikut ning HomeCare Wizard aitab eemalt tõrkeid otsida. Super Speed peseb teie igapäevase pesu vaid 39 minutiga. Eco Drum Clean+ puhastab teie pesumasinat seestpoolt ja eemaldab 99,9% halba lõhna tekitavatest bakteritest. Võimas aurutsükkel Hygiene Steam eemaldab sissekuivanud mustuse ning 99,9% bakteritest. Innovaatiline VRT Plus tehnoloogia vähendab pesemisaegset müra ja vibratsiooni. Keraamilisel küttekehal Ceramic Heater+ on uut tüüpi mittenakkuv kattekiht, mis vähendab katlakivi teket. Digitaalne invertermootor tagab ülima energiatõhususe, minimaalse müra ja kauakestva jõudluse.

  Tavahind: 899,95 €

  Special Price 765,95 €

  Laos

  Tootekood: WW90M760NOA/LE

 • Pesumasin Electrolux (9 kg)
  Meie PerfectCare 700 pesumasina innovatiivne SteamCare-süsteem võimaldab teil esemeid pesta õrna aurujoaga, mis vähendab nende kortsumist kuni kolmandiku võrra. Lihtne viis saavutada sile tulemus ilma triikraua kuumuseta.

  Tavahind: 549,95 €

  Special Price 453,95 €

  Laos

  Tootekood: EW7F249S