• Kaup kätte 1-5 päevaga.

  Oleme tuntud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Transport pakiautomaati 2,99€ ja transport kulleriga 4,99€. Suurte kodumasinate transpordil pakume kõikidele tellimustele üle Eesti kojuvedu 12€. Tuppa toomise hinnaks 18€.


Pole kahtlustki, et hea tass kohvi või espressot võib olla tõeliseks naudinguks ning paljudele inimestele ka hommikuseks äratajaks.
Meie tootevalikust võib leida nii täisautomaatseid espressomasinaid, poolautomaatseid espressomasinaid kui ka professionaalseid espressomasinaid.
Kõik meie müüdav kaup pärineb otse maaletoojatelt. Esindame parimaid brände nagu Bosch, DeLonghi, Jura, Krups, Nivona jpm.
Lisandväärtuseks pakume kõikidele espressomasinate tellimustele tasuta transporti pakiautomaati.
Kui soovid abi õige toote leidmisega, siis võta julgelt ühendust meie ekspertidega numbril 600 77 55 või info@reset.ee

Lisatarvikud

Tooted 1 kuni 24 koguarvust 48

 • Piimakülmik CoolControl 1L, JURA / juhtmevaba suhtlus
  Juhtmevaba suhtlus on paljudes valdkondades meie elu igapäevane osa – see funktsioon on nüüd jõudnud ka kohvimasinate valdkonda. Uus JURA Cool Control piimakülmik on bluetooth seadme abil pidevalt ühendatud JURA täisautomaatse kohvimasinaga. Külmik on võimeline aru saama, kui piimaanumas ei ole piisavalt piima järgmise cappucino või latte macchiato jaoks. Kui piimatase langeb liiga madalale, ilmub kohvimasina ekraanile vastav teade – selline süsteem lisab oluliselt juurde kasutajamugavust. Kõrgkvaliteetne roostevabast terasest piimaanum mahutab ühe liitri piima ning kuna anum asetseb jahutis nurga all, võimaldab see kogu piima optimaalse kasutuse. Piimaanumat on lihtne jahutist eemaldada ning vajadusel puhastada.
  280,00 €

  Laos

  Tootekood: 70584

 • Klaasist piimamahuti 0,5L, JURA
  Klaasist piimamahuti on asendamatu abivahend kõigile kohviarmastajatele, kellele meeldib aeg-ajalt oma pere ja külalisi hellitada trendika flat white´i, latte macchiato või cappuccinoga. JURA kauni disainiga anumat on mugav hoiustada külmikus ja vajadusel ühendada kohvimasinaga. Piimavoolik on ühendatav täpselt õigel kõrgusel, et masin saaks lihtsalt piima vahustajasse tõmmata. Piimavoolik ühendub kaane külge – lihtne ühenduslüli tagab, et teekond, mille piim läbib, on täesti puhas. Piimavooliku väline osa, mis tihtipeale määrdub kergesti, ei ole piimaga otseses kontaktis. Anum mahutab 0,5 liitrit piima ning seda võib pesta nõudepesumasinas.
  24,00 €

  Laos

  Tootekood: 72570

 • Piimakülmik CoolControl 1L, JURA
  Moekate kohvijookide jaoks vajaliku täiusliku siidise, õhulise piimavahu ja kuuma piima valmistamiseks tuleb piima enne kuumutamist ja vahustamist hoida temperatuuril 4 °C. Elegantne piimajahuti Cool Control Basic jahutab piima kuni 25° väliskeskkonnast madalamale temperatuurile. Kui piim on jahtunud 4 °C-ni, hoitakse seda edaspidi sel temperatuuril. See säästab energiat ja ei lase piimal jäätuda. Kvaliteetne roostevabast terasest piimajahuti mahutab ühe liitri. Stiilse kaldus disainiga nõu on väga mugav kasutada. Bajonettlukuga roostevabast terasest piimajahutit on lihtne avada, täita, eemaldada ning vajaduse korral külmkappi panna ja nõudepesumasinas pesta. Bajonettlukuga roostevabast terasest piimajahutit on lihtne avada, täita, eemaldada ning vajaduse korral külmkappi panna ja nõudepesumasinas pesta.
  158,00 €

  Laos

  Tootekood: 70583

 • Piimavoolikute komplekt Impressa/ENA espressomasinale, JURA

  Piima- ja õhuvoolikute ning ühendusliideste komplekti saab kasutada koos kõigi JURA piimavahustitega.

  17,00 €

  Laos

  Tootekood: 70356

 • Roostevabast terasest piimavooliku kate, JURA
  Roostevabast terasest korpusega piimavoolik. Ideaalne hügieen ja elegantne välimus.
  23,00 €

  Laos

  Tootekood: 24050

 • Piimatermos 0,5L , Nivona
  -24%
  Piimatermos 0,5L , Nivona

  Maht 500 ml

  Tavahind: 49,96 €

  Special Price 37,96 €

  Laos

  Tootekood: 390700050

 • Piimavahustaja SENSEO Milk Twister, Philips
  Imeliselt sametine vaht Saategi nautida veelgi põnevamat kohvi. SENSEO® piimavahustaja annab teile vabaduse valmistada ja nautida kodus paljusid erinevaid kuumi ja külmi kohvijooke. Tänu uuenduslikule piimavahustamise visplile saate muuta hõrgud kohvijoogid hämmastavalt sametise piimavahuga veelgi rikkalikumaks.
  53,00 €

  Laos

  Tootekood: CA6500/01

 • Termoskann 1,0 l / Miele
  102,00 €

  Laos

  Tootekood: 10694310

 • Kohvipadja konteiner, Xavax

  Metallist konteiner hoiustab kuni 20 erinevat padjakest ning ei lase aroomil kaduda. Metallist konteinerid on erineva disainiga.

  1,52 €

  Laos

  Tootekood: 00111132

 • Nescafe Dolce Gusto kohvikapslite hoidja, Xavax

  • Materjal: metall
  • Max . Kapsli Maht: 24
  • Sügavus : 15,7 cm
  • Kõrgus : 33 cm
  • Laius : 15,7 cm
  • Värv : Silver kroomitud
  • Sobivus : Dolce Gusto kapslid

  16,00 €

  Laos

  Tootekood: 00111190

 • Piimavoolikud 3tk, Nivona
  -20%
  Piimavoolikud 3tk, Nivona

  Komplekti kuulub 3 piimavoolikut
  Vooliku pikkus 30 cm

  Tavahind: 14,95 €

  Special Price 11,95 €

  Laos

  Tootekood: 390700130

 • Piimavahustaja Spumatore Nivona
  -13%
  Piimavahustaja Spumatore Nivona
  Nivona Spumatore piimavahustaja sobib 6 seeria Nivona masinatele, välja arvatud mudelile 626. Komplekti ei kuulu piimavoolik, voolikud on eraldi tellitavad (tootekood: 390700130)

  Tavahind: 39,95 €

  Special Price 34,96 €

  Laos

  Tootekood: 0084677

 • Vahustuskann 360ml, RhinoWare
  Roostevabast terasest professionaalne vahustuskann.
  16,00 €

  Laos

  Tootekood: RHMJ12OZ

 • Puhastustabletid 25tk, JURA
  Et kohv oleks alati täiuslik, on oluline oma masinat iga päev hooldada ning järgida piima, kohvi ja vee puhul paari lihtsat hügieenireeglit. JURA täisautomaatnse espressomasina sisseehitatud puhatusprogramm eemaldab kohvirasvad tõhusalt kogu süsteemist – tõmbekambrist kuni kohvitilani. Puhastustabletid eemaldavad ladestunud kohvirasvad kohvivalmistamismoodulilt. Programmi läbiviimiseks kasuta kasutusjuhendis toodud juhiseid. Oluline on jälgida, et puhastustablett lisataks masinasse siis kui masin seda palub, mitte enne.
  28,00 €

  Laos

  Tootekood: 62535

 • Tootekood: TCZ6003

 • Piimavahustaja puhastusvedelik 1L, Jura
  Maitsvateks ja kvaliteetseteks piimakohvijookideks vajame puhast ja bakteritest vaba piimasüsteemi. Selleks piisab JURA cappuccinatore desinfitseerimisvedelikust ja ühest nupuvajutusest. One-Touch funktsiooniga JURA masinatel on sisse ehitatud automaatne piimavahustaja puhastusprogramm. Juhised puhastusprogrammi käivitamiseks on toodud kasutusjuhendis. Teistel masinatel tuleb piimavahustaja puhastamiseks teha lahus ja: Lasta lahus piimavahustajast läbi (samamoodi nagu piim); seejärel korrata sama protsessi puhta veega. Lahuse valmistamine: 1 korgitäis vedelikku, 250ml puhta vee kohta.
  15,00 €

  Laos

  Tootekood: 62536

 • Piimavahustaja puhastusvedelik, JURA
  Maitsvateks ja kvaliteetseteks piimakohvijookideks vajame puhast ja bakteritest vaba piimasüsteemi. Selleks piisab JURA cappuccinatore desinfitseerimisvedelikust ja ühest nupuvajutusest.
  6,00 €

  Laos

  Tootekood: 63801

 • Puhastustabletid 6tk, JURA
  Et kohv oleks alati täiuslik, on oluline oma masinat iga päev hooldada ning järgida piima, kohvi ja vee puhul paari lihtsat hügieenireeglit. JURA täisautomaatnse espressomasina sisseehitatud puhatusprogramm eemaldab kohvirasvad tõhusalt kogu süsteemist – tõmbekambrist kuni kohvitilani. Puhastustabletid eemaldavad ladestunud kohvirasvad kohvivalmistamismoodulilt. Programmi läbiviimiseks kasuta kasutusjuhendis toodud juhiseid. Oluline on jälgida, et puhastustablett lisataks masinasse siis kui masin seda palub, mitte enne.
  9,00 €

  Laos

  Tootekood: 62715

 • Katlakivieemaldustabletid, JURA

  Katlakivi on kõigi kraanivett kasutavate kodumasinate suurim vaenlane.

  JURA on töötanud välja katlakivieemaldustableti, mis pikendab Sinu kohvimasina eluiga, eemaldades katlakivi, kuid olles samal ajal õrn Sinu masina vastu.

  11,00 €

  Laos

  Tootekood: 61848

 • Katlakivieemaldustabletid, Jura
  Pehme veega kasutatakse katlakivieemaldustablette. Need tabletid on mõeldud üksnes JURA kohvimasinatele. Katlakivi eemaldamiseks tuleb 3 kandilist tabletti lahustada 0,5 liitris vees ning läbi viia katlakivieemaldus programm. Katlakivieemaldus tablette on võimalik kasutada ka kohvimasina veepaagi puhastamiseks. Selleks tuleb lahustada kolm tabletti vees ning jätta lahus veepaaki kuni katlakivi on veepaagilt eemaldunud. Seejärel loputada veepaak hoolikalt puhta veega.
  35,00 €

  Laos

  Tootekood: 70751

 • Veefilter 3tk JURA CLARIS Blue
  Filter CLARIS võimaldab tee ja kohvi valmistamiseks kasutada värskelt filtreeritud ja suurepärase maitsega vett. JURA täisautomaatsetele kohvimasinatele mõeldud filtritel on neutraalne pH ja need asetatakse otse veemahutisse. Filtril on kolm olulist eelist: võimaldab kasutada kohvi valmistamiseks alati värskelt filtreeritud vett; värske vesi ja puutumatu aroom tagavad Sinu kohvile unustamatud maitseomadused; filter kaitseb Sinu masinat kogu tööea vältel (ning kõrvaldab vajaduse eemaldada katlakivi). JURA filter CLARIS on karm katlakiviga, kuid õrn Sinu kohvimasina vastu.
  36,00 €

  Laos

  Tootekood: 71312

 • Puhastusvedelik espressomasinale Krups
  KRUPS XS9000 puhastusvedelik täisautomaatsete espressomasinate puhastamiseks. Puhastab masina põhjalikult, et saaksid taas nautida hea maitsega kohvi. Hooldades oma espressomasinat regulaarselt, aitab see pikendada Sinu espressomasina eluiga.
  17,00 €

  Laos

  Tootekood: XS9000

 • Katlakivieemaldaja espressomasinatele DeLonghi (500ml)

  DeLonghi katlakivieemaldus vedelik DeLonghi espressomasinatele.

  12,00 €

  Laos

  Tootekood: 5513296041

 • Katlakivieemaldaja espressomasinale, Severin
  pakis 9 tabletti, sobib Severini espressomasinale
  9,00 €

  Laos

  Tootekood: ZB8697

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2