• Kaup kätte 1-5 päevaga.

  Oleme tuntud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Transport DPD Pickup pointi 1.90€ ja pakiautomaati 2.40€. Transport kulleriga 4.99€.

GoPro hoidikud

5 ese(t)

 • Kinnitusklamber Jaws: Flex Clamp, GoPro

  Kinnitage GoPro erinevate 0,6-5 cm läbimõõduga objektide külge. Madala profiiliga kasutuseks kinnitage kaamera otse kinnitusklambri külge; soovi korral saate lisada kohandatava toe ning selle abil erinevaid vaatenurkasid kasutada. Tänu uuenduslikule kujundusele haarab klamber kinni nii ebamäärase kujuga esemetest kui üliõhukestest objektidest. Komplektis kinnitusklamber Jaws: Flex Clamp ja kohandatav tugipost.

  Tavahind: 69,95 €

  Special Price 51,95 €

  Laos

  Tootekood: ACMPM-001

 • HERO5 Black kinnitusraam GoPro
  See on kinnitusraam on kõige väiksem ning kergem võimalus HERO5 Black kaamera kinnitamiseks. See on kompaktne ning ei nõua palju ruumi, tagab optimaalse helisalvestuse rahulike tegevuste jäädvustamisel ning täieliku ligipääsu seikluskaamera USB-C ning HDMI liidestele.

  Tavahind: 39,95 €

  Special Price 32,95 €

  Laos

  Tootekood: AAFRM-001

 • Kinnitus GoPro The Jam
  Kinnita enda Gopro ükskõik millise instrumendi või lavaseadme külge jäädvustamaks üritust kõige vingema nurga alt. Mitmekülgne kinnitus, mis omab väga laiaulatuslikku kasutusala ka väljaspool muusika valdkonda.

  Tavahind: 59,95 €

  Special Price 44,95 €

  Laos

  Tootekood: AMCLP-001

 • Relva- ja ridvakinnitus GoPro
  Relva- ja ridvakinnitus haarab kinni peenematest torudest ja varrastest ning see võimaldab kasutada kas ühte või kahte erinevas suunas vaatavat kaamerat korraga. Sobib erinevatele pump- ja vintpüssidele, revolvritele ning airsoft ja paintball relvadele, lisaks veel vibule ja õngeridvale, mille läbimõõt on 10mm kuni 23mm.

  Tavahind: 89,95 €

  Special Price 69,95 €

  Laos

  Tootekood: ASGUM-002

 • The Handler v2 (Ujuk käepide)
  -10%
  The Handler v2 (Ujuk käepide)
  Get a solid grip on your GoPro and keep it afloat better than ever before with The Handler. This floating hand grip gives you stability and control to get your shot, and the quick release base lets you switch between mounts with ease. Drop it in the water and the bright orange end of the handle pops to the surface, making it easy to spot.

  Tavahind: 29,95 €

  Special Price 26,95 €

  Laos

  Tootekood: AFHGM-002