Integreeritavad pesumasinad

5 ese(t)

 • BI WMWG 71484E Whirlpool

  * 6th Sense tehnoloogia jälgib pidevalt pesutsüklit ning tagab optimaalse pesutulemuse, säästes samas kuni 50% energiat, vett ja aega ning soovitades kasutamiseks sobivat pesuainekogust.
  * FreshCare+  tänu õrnale tsentrifuugimisele pesuprogrammi lõpus jääb pesu alati pehmeks ja värskeks.

  Tavahind: 410,98 €

  Special Price 332,00 €

  Laos

  Tootekood: 19108324

 • Int.pesumasin kuivati, Aeg, 7kg
  AEG 8000 integreeritud pesumasin sobitub sujuvalt teie ülejäänud seadmetega, töötab vaikselt ja pakub konkurentsitut riidehooldust. ÖKOMix segab pesuaine ja loputusvahendi veega enne nende trumlisse jõudmist. Nii tagatakse õrnade materjalide tõhus hooldus ja pesu ning seda ka lühikeste tsüklitega.

  Tavahind: 599,95 €

  Special Price 541,96 €

  Laos

  Tootekood: L8FBE48SI

 • Integreeritav pesumasin Electrolux (8kg)
  Electroluxi PerfectCare 700 integreeritud pesumasin on mõeldud vaikseks tööks, sobituma sujuvalt teiste seadmetega ja pakkuma teile siledaid tulemusi. Selle SteamCare süsteem lõpetab iga tsükli aurupahvakuga, vähendades kortsumist koguni kolmandiku võrra ja tagades sileda tulemuse ka ilma triikimata.Pesuprogrammid: on/off, puuvill, öko puuvill, sünteetika, õrnpesu, anti allergy, FreshScent aur, nõrutus, voodipesu, 14 min pesu, sprot, õueriided, teksa, vill/siid. Fuzzy Logic sensortehnoloogia: pesukoguse järgi pesutsükli pikkuse ja veekoguse määramine. Funktsioonid: TimeManager, SensiCare, SoftPlus, viitstart, lapselukk, üleujutuskaitse, trumli tasakaalukontroll, vahukontroll, reguleeritavad jalad Süsteemid: PerfectCare 700, SteamCare süsteem, Fuzzy Logic tehnoloogia

  Tavahind: 549,95 €

  Special Price 459,95 €

  Laos

  Tootekood: EW7F348SI

 • Int.pesumasin kuivati, Aeg, 7kg

  Saage tuttavaks – tõhus kulumiskaitse

  AEG integreeritud 7000 pesumasin-kuivati sobib hästi teiste seadmetega, töötab vaikselt ja pakub õrnade esemete täielikku kaitset. DualSense valib iga tsükli jaoks sobivaima temperatuuri ja pöörete arvu, pestes ja kuivatades pesu üheainsa tsükliga. Keemilise puhastuse ja käsitsipesu vajadust minimeerides.

  Peske ja kuivatage riided vaid ühe tunniga

  NonStop 60-minuti programmiga on teie riided valmis vaid ühe tunniga. Väiksema pesu saate puhtaks ja kuivaks vaid üheainsa tsükliga. Ülim mugavus ja ei mingeid kompromisse hoolduses!

  Optimaalseimad seaded eri materjalidele DualSense'iga

  DualSense tehnoloogia reguleerib automaatselt tsükli seadeid vastavalt pestavate riiete materjalile. See tähendab, et teie riided saavad puhtaks ja kuivaks täpselt õigel temperatuuril ja õigetel trumlipööretel. Iga ese hoiab oma kuju ja vormi. Ühe katkematu tsükliga.

  Kõik riided auruga värskeks

  Auruprogrammi abil saab riideid värskendada ka ilma pesutsüklit kasutamata. Trumlisse auru lisamine pehmendab riidekiude ja vähendab seeläbi kortsumist, vähendades triikimisvajadust. Kuna nii väldite riiete ülepesemist, püsib nende värske välimus kauem.

  Vaikne masin kindlustab rahuliku kodu

  Vaikne pesumasin tagab tsükli töötamise ajal madala mürataseme. See ei mõju häirivalt ja teie mugav kodune õhkkond jääb alles.

  Tavahind: 759,95 €

  Special Price 648,95 €

  Laos

  Tootekood: L8WBE68SI

 • Int.pesumasin kuivatiga, Electrolux, 7kg
  Meie PerfectCare 700 integreeritud pesumasin-kuivati on mõeldud töötama vaikselt, sobituma sujuvalt köögi muude seadmetega ja pesema riideid ühe kuivast-kuivaks tsükliga. Selle DualCare süsteem tuvastab riiete tüübi ja kaalu ning kohandab saadud info põhjal temperatuuri ja tsükli pikkust, pakkudes iga kord parimat võimalikku hooldust.

  Tavahind: 799,96 €

  Special Price 567,95 €

  Laos

  Tootekood: EW7W368SI