• Kõik mida vajad.

  Oleme tuntud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Transport DPD pakiautomaati 1.80€, Itella 1.90€ ja Omniva pakiautomaati 2.40€. Suurte kodumasinate transpordil pakume tellimustele üle Eesti kojuvedu hinnaga 0€.

Kodumasinad

1 ese(t)

Lai valik kodumasinaid Reset.ee e-poest. Külmikud, pesumasinad, kuivatid, pliidid, ahjud, tolmuimejad ja palju muud! Kaup kiirelt kätte. Üle 250 000 täidetud tellimuse. Järelmaksuvõimalus.
 • Pesumasin Electrolux (4 kg)
  PerfectCare 600 pesumasin koos SensiCare-süsteemiga kohandab programmi pikkust vastavalt pesu kogusele, vähendades seeläbi vee- ja energiakulu ja hoides ära esemete ülepesemise. Nii tagatakse ka väikeste koguste võimalikult ökonoomne pesu. Eco TimeManager võimaldab teil pesutsükli pikkust reguleerida vastavalt oma äranägemisele. Teil on võimalik kokku hoida nii aega kui ka energiat ja pesutulemuste osas ei pea te mingeid järeleandmisi tegema. SoftPlus-funktsioon teostab riiete eelneva leotuse ja jaotab need masinas ühtlaselt laiali, nii tagatakse kõigi riidekiudude põhjalik hooldus ning pesu on pikemalt pehme ja värskelõhnaline. Fuzzy Logic-tehnoloogia – kohandub pesukogusega. Allergiavastane auru- ja pesuprogramm kombineerib tõhusa pesu auruga, et eemaldada riietelt bakterid.

  Tavahind: 299,95 €

  Special Price 253,96 €

  Laos

  Tootekood: EW6S404W