• Kõik mida vajad.

  Oleme tuntud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Transport DPD pakiautomaati 1.80€, Itella 1.90€ ja Omniva pakiautomaati 2.40€. Suurte kodumasinate transpordil pakume tellimustele üle Eesti kojuvedu hinnaga 0€.

Kodumasinad

2 ese(t)

Lai valik kodumasinaid Reset.ee e-poest. Külmikud, pesumasinad, kuivatid, pliidid, ahjud, tolmuimejad ja palju muud! Kaup kiirelt kätte. Üle 250 000 täidetud tellimuse. Järelmaksuvõimalus.
 • Pesumasin+kuivati Electrolux (7kg / 4kg)
  Electrolux uue põlvkonna eestlaetav kuivatiga pesumasin, tsentrifuugi kiirus 1400p/min, pesuklas A, arusaadav LCD infoekraan, pesukogus 7kg, kuivatuskogus 4kg, pesuprogrammi pikkuse muutmise võimalus - Time Manager®, kuivatusmeetod jääkniiskuse mõõtmisega, Eco klapp, STEAM SYSTEM triikimis ja värskendusprogramm, väga vaikne invertermootor, viitstart, tasakaaluandur, lastelukk, lisaloputus. Müratase pesemisel 51 dB. Mõõdud: 85x 60x 57 cm, viimistlus: valgeElectroluxi professionaalsed pesusüsteemid kasutavad õrna pesu värskendamiseks ja kortsude eemaldamiseks auru. Selle pesumasin-kuivatiga saate sama teha. Meie auruprogrammid eemaldavad õrnalt kortsud ja lõhnad, seega on paljud riideesemed kiiresti uuesti kantavad. Kõik muu on kergemini triigitav.Electroluxi professionaalsed pesupesemissüsteemid võimaldavad pesutsükli pikkust reguleerida. TimeManageri funktsiooniga saate täpselt määrata pesutsükli kestuse. Kandke, mida soovite – ja siis, kui soovite! Pesutsükli pikkust saab reguleerida vastavalt sellele, kui palju aega teil on. Olge kindel, et teie pesu on valmis selleks ajaks, kui soovite.Tehnoloogia, mis mugandab iga pesutsükli - Pange oma riided masinasse ning laske DualCare™ hoolitseda ülejäänu eest. OptiSense tehnoloogia tuvastab automaatselt iga pesukoguse ning arvutab välja vajaliku veehulga ja programmi kestuse. Ükskõik, mida te pesete - parim riidehooldus on alati tagatud.

  Tavahind: 589,96 €

  Special Price 464,95 €

  Laos

  Tootekood: EW7W447W

 • Whirlpool TDLR70230
  -28%
  Whirlpool TDLR70230
  Whirlpool TDLR70230

  Tavahind: 489,95 €

  Special Price 350,95 €

  Laos

  Tootekood: 30867