• Kõik mida vajad.

  Oleme tuntud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Transport DPD pakiautomaati 1.80€, Itella 1.90€ ja Omniva pakiautomaati 2.40€. Suurte kodumasinate transpordil pakume tellimustele üle Eesti kojuvedu hinnaga 9.90€.

Kodumasinad

4 ese(t)

 • Pesumasin Samsung (9 kg)
  Eco Bubble tehnoloogia puhastab tõhusalt ka madalal temperatuuril. Pesuaine muudetakse mullideks, mis tungivad kiiresti kangasse ja eemaldavad hõlpsalt mustuse. Q-rator on nutikas juhtimissüsteem, milles kasutatakse kasutajaga suhtlemisest saadud andmeid QuickDrive'i efektiivsemaks kasutamiseks. Laundry Recipe soovitab optimaalset pesutsüklit, Laundry Planner aitab optimeerida pesupesemisgraafikut ning HomeCare Wizard aitab eemalt tõrkeid otsida. Super Speed peseb teie igapäevase pesu vaid 39 minutiga. Eco Drum Clean+ puhastab teie pesumasinat seestpoolt ja eemaldab 99,9% halba lõhna tekitavatest bakteritest. Võimas aurutsükkel Hygiene Steam eemaldab sissekuivanud mustuse ning 99,9% bakteritest. Innovaatiline VRT Plus tehnoloogia vähendab pesemisaegset müra ja vibratsiooni. Keraamilisel küttekehal Ceramic Heater+ on uut tüüpi mittenakkuv kattekiht, mis vähendab katlakivi teket. Digitaalne invertermootor tagab ülima energiatõhususe, minimaalse müra ja kauakestva jõudluse.

  Tavahind: 899,95 €

  Special Price 765,95 €

  Laos

  Tootekood: WW90M760NOA/LE

 • Pesumasin Electrolux (9 kg)
  Meie PerfectCare 700 pesumasina innovatiivne SteamCare-süsteem võimaldab teil esemeid pesta õrna aurujoaga, mis vähendab nende kortsumist kuni kolmandiku võrra. Lihtne viis saavutada sile tulemus ilma triikraua kuumuseta.

  Tavahind: 549,95 €

  Special Price 459,00 €

  Laos

  Tootekood: EW7F249S

 • Kuivati Bosch (9kg)
  Isepuhatuv kondensaator - hooldusvaba ja isepuhastuv. Jäta kondensaatori raske käsitsi puhastamine vahele ja lase Boschil töö ära teha. Isepuhastuv kondensaator puhastub kuivatusprotsessi jooksul automaatselt kuni 4 korda. Boschi soojuspumbaga trummelkuivati on väga energiasäästlik ja annab maksimaalse kuivatustulemuse kogu seadme tööaja jooksul. Push Notifications - kui soovid, saadetakse Sinu mobiilile tõuketeatised, et oleksid alati asjadega kursis. Rakenduses Home Connect leiad kohe oma seadmete praeguse oleku ning muu vajaliku teabe. Easy Start soovitab Sinu kuivati jaoks sobivat programmi. Sina pead vaid sisestama pesu värvi, mustuse astme ning materjali. Enam ei pea ise nuputama, milline programm Sinu vajadustega sobib.

  Tavahind: 999,95 €

  Special Price 890,95 €

  Laos

  Tootekood: WTYH8789SN

 • Kuivati, HomeProfessional Bosch (9kg)
  SelfCleaning Condenser™: enam ei ole vaja käsitsi puhastada ja energiaklassile A++ vastav sääst on tagatud kogu kuivati tööea jooksul. SensitiveDrying-süsteem: kuivatab ühtlaselt ja õrnalt tänu trumli unikaalsele struktuurile. Kiire kuivatamine – pesu saab kuivaks kiiremini kui eales varem.

  Tavahind: 759,95 €

  Special Price 694,00 €

  Laos

  Tootekood: WTY87859SN