• Kõik mida vajad.

  Oleme tuntud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Transport DPD ja Itella pakiautomaati 1.80€ ja Omniva pakiautomaati 2.40€. Suurte kodumasinate transpordil pakume tellimustele üle Eesti kojuvedu ukseni tasuta.

Kodumasinad

3 ese(t)

Lai valik kodumasinaid Reset.ee e-poest. Külmikud, pesumasinad, kuivatid, pliidid, ahjud, tolmuimejad ja palju muud! Kaup kiirelt kätte. Üle 250 000 täidetud tellimuse. Järelmaksuvõimalus.
 • Veinikülmik Dunavox / maht: 30 pudelit

  Tavahind: 509,95 €

  Special Price 475,00 €

  Laos

  Tootekood: DX-30.80DK

 • Veinikülmik Dunavox (maht: 53 pudelit)
  Tööpinna alune veinikülmik Dunavox Kodustes tingimustes veini säilitamiseks on veinikülmik parim võimalik lahendus nii esteetilisest kui praktilisest küljest. 2 tsooniline külmik võimaldab eraldi ladustada nii punast, kui valget veini. Puidust teleskoopriiulid on väga vastupidavad ja praktilised. UV filtriga tume klaasuks hoiab ära otsese päevavalguse veinile, seega jääb vein kvaliteetne ja säilivad kõik maitseomadused. Külmikut on võimalik nii integreerida, kui ka paigutada eraldiseisva veinikülmikuna. Energiaklass B, 2 digitaalset ekraani, LCD displei ja temperatuuri digitaalne reguleerimine.

  Tavahind: 1 079,95 €

  Special Price 999,00 €

  Laos

  Tootekood: DX-53.130DBK/DP

 • Veinikülmik Dunavox (maht: 54 pudelit)

  Kodustes tingimustes veini säilitamiseks on veinikülmik parim võimalik lahendus nii esteetilisest kui praktilisest küljest. 
  Puidust teleskoopriiulid on väga vastupidavad ja praktilised.
  UV filtriga tume klaasuks hoiab ära otsese päevavalguse veinile, seega jääb vein kvaliteetne ja säilivad kõik maitseomadused.
  Süvistatud käepide.
  Kahe tsooni temperatuuride erinevus võib olla 6° C.

  Tavahind: 759,95 €

  Special Price 749,95 €

  Laos

  Tootekood: DX-54.150DK