• Tasuta transport.

  Kõik kaubad laos olemas. Kaup kätte 1-3 päevaga. Oleme tuntud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Pakume Bkidsi, Hasbro, Chicco, Littles tikes, My Little Pony, Schelichi, Trefli jpt. tooteid!

Lapsevankrid, jalutuskärud

9 ese(t)

 • CHICCO MULTIWAY EVO Käru (Blue)
  Stiilne ja kaasaaegne jalutuskäru. Sobib lastele alates sünnist. Käruga kaasas on soe fliisist jalakate.

  Tavahind: 221,90 €

  Special Price 154,96 €

  Laos

  Tootekood: 79315.80

 • CHICCO MULTIWAY EVO Käru (Wasabi)
  Stiilne ja kaasaaegne jalutuskäru. Sobib lastele alates sünnist. Käruga kaasas on soe fliisist jalakate.

  Tavahind: 221,90 €

  Special Price 154,96 €

  Laos

  Tootekood: 79315.52

 • CHICCO MULTIWAY EVO Käru (Must)
  Stiilne ja kaasaaegne jalutuskäru. Sobib lastele alates sünnist. Käruga kaasas on soe fliisist jalakate. Kärul on olemas turvakaar, mida käru kokkupanemisel ei pea eest ära võtma. Mugav iste on varustatud 5-punkti turvavööga, seljatugi on reguleeritav 5 erinevasse asendisse ja jalatugi on reguleeritav 2 erinevasse asendisse. Suured rattad tagavad sujuva liikumise ka ebatasasel pinnal, 360° pöörlevad esirattad aga suurepärase manööverdamisvõime. Esirattaid on võimalik ka fikseerida.Ergonoomilised käepidemed on polsterdatud, all on mahukas poekorv, komplektis vihmakile ja ekstra suur katus, millel on UV50+ töötlusega aken, kust saab mugavalt last jälgida. Katusetagune kate on vajadusel eemaldatav, et tagada lapsele paremat õhuliikumist palaval suvepäeval.Mõõdud 46,5x87,5x103 cm Mõõdud kokkupanduna 46,5x29x105 cm Kaal 7,9 kg

  Tavahind: 221,90 €

  Special Price 154,96 €

  Laos

  Tootekood: 79315.95

 • CHICCO MULTIWAY EVO Käru (Punane)
  Stiilne ja kaasaegne jalutuskäru. Sobib lastele alates sünnist. Käruga kaasas on soe fliisist jalakate. Kärul on olemas turvakaar, mida käru kokkupanemisel ei pea eest ära võtma. Mugav iste on varustatud 5-punkti turvavööga, seljatugi on reguleeritav 5 erinevasse asendisse ja jalatugi on reguleeritav 2 erinevasse asendisse. Suured rattad tagavad sujuva liikumise ka ebatasasel pinnal, 360° pöörlevad esirattad aga suurepärase manööverdamisvõime. Esirattaid on võimalik ka fikseerida.Ergonoomilised käepidemed on polsterdatud, all on mahukas poekorv, komplektis vihmakile ja ekstra suur katus, millel on UV50+ töötlusega aken, kust saab mugavalt last jälgida. Katusetagune kate on vajadusel eemaldatav, et tagada lapsele paremat õhuliikumist palaval suvepäeval.

  Tavahind: 221,90 €

  Special Price 154,96 €

  Laos

  Tootekood: 79315.19

 • CHICCO URBAN Käru (Black)
  CHICCO URBAN - turvalisest lapsevankrist mugavaks jalutuskäruks. See on loodud kaasaaegsetele vanematele, kes vajavad käru, mida saab kasutada mis tahes keskkonnas alates lapse sündimisest.Komplekti kuulub: - Raam - Istmeks transformeeritav häll - Läbipaistev vihmakile - Käruga kaasas on soe jalakate Suured rattad tagavad sujuva liikumise ka ebatasasel pinnal, 360° pöörlevad esirattad aga suurepärase manööverdamisvõime. Esirattaid on võimalik ka fikseerida. Jalutuskäru saab täiendada erinevate tarvikutega erinevates värvides.Käru mõõdud: Pikkus 99 cm Laius: 63 cm Kõrgus 106 cm.Mõõdud kokkupanduna: 27cm x 63 cm x 72 cm Kaal: 10,5 kg

  Tavahind: 494,63 €

  Special Price 345,86 €

  Laos

  Tootekood: 79214.95

 • CHICCO SNAPPY Käru (Miss pink)
  Snappy on Chicco kärude seas kõige lihtsam mudel, kuid sellele vaatamata teistega sama atraktiivne ja praktiline. Sellel moodsal ja mitmekülgsel kärul on ergonoomilised mittelibisevad käepidemed, uudne jäik jalatugi hõbedase logoga ja eksklusiivse kujundusega rattad. Käru alumiiniumist vihmavarjuna kokku volditav raam on ülikerge (kaalub vaid 5,5 kg). Ideaalne manööverdada ja kaasas kanda linnas, eriti reisil. Vihmakile on komplektis.

  Tavahind: 73,14 €

  Special Price 48,35 €

  Laos

  Tootekood: 79558.81

 • CHICCO OHLALA Käru (Black night)
  Ergonoomilised käepidemed on polsterdatud, all on mahukas poekorv. Katusetagune kate on vajadusel eemaldatav, et tagada lapsele paremat õhuliikumist palaval suvepäeval. Mugav iste on varustatud 5-punkti turvavööga. Komplektis on ka turvakaar ja vihmakile. Käru on lubatud kasutada alates sünnist (0+ kuud).

  Tavahind: 209,51 €

  Special Price 146,28 €

  Laos

  Tootekood: 79249.41BL

 • CHICCO HOOPLA Lamamistool (Dusty Green)
  Chicco Hoopla mugav vetruv lamamistool, milles Sinu beebi saab lõõgastuda ja mängida. Ergonoomiline ja pehme vähenduspadi haarab Su beebi oma sooja embusse. See on tehtud moodulitest, nii et saad seda vastavalt beebi kasvule reguleerida. Lelukaare saab lihtsalt eemaldada. Sellel on 3 pehmet rippuvat mänguasja, mis on valmistatud uutest materjalidest ja disainitud beebi esimeste kogemuste jaoks, et arendada tema kompimis-, nägemis- ja kuulmismeelt. Ka lelud saab eemaldada, et laps saaks kõrisevat, piiksuvat ja krõbisevat häält tegevaid mänguasju käes hoida ja nendega mängida. Seljatugi on mitmesse asendisse reguleeritav, nii et saad selle vaid mõne sekundiga muuta mänguks sobilikust asendist puhkeasendisse. Raami saab panna kas fikseeritud või kiikuvasse asendisse ja tänu praktilistele rihmadele saad tooli liigutada kuhu tahes.

  Tavahind: 110,33 €

  Special Price 76,86 €

  Laos

  Tootekood: 79840.19

 • CHICCO LONDON UP Käru (Matrix)
  Chicco London on mitmekülgne käru, mille puhul on nutikalt ühendatud lapse jaoks mugavus ja kaitse ning tänapäevase lapsevanema jaoks praktilisus ja funktsionaalsus. Tänu avarale ja mugavale jäiga seljatoega istmele, mida on võimalik ühe käega liigutada 4 asendisse, on käru lubatud kasutada alates sünnist (0-grupp). Vihmavarjuna kokku volditav käru näeb ka suletuna kena ning kompaktne välja. Päikese eest kaitsev kaarjas vari, lukustatavad esirattad, korv ning kogu käru kattev vihmakate. Eemaldatav turvakaar.

  Tavahind: 130,16 €

  Special Price 90,49 €

  Laos

  Tootekood: 79258.27