• Kaup kätte 1-3 päevaga.

  Oleme tuntud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Transport pakiautomaati 2,99€ ja transport kulleriga 4,99€.

Littlest Pet Shop

9 ese(t)

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Üllatuspakk
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad!Üllatuspakis erinevad tegelased. Üks pakk sisaldab ühte minifiguuri. Tegemist on pimepakiga ja konkreetset mänguasja ei ole võimalik tellida. HOIATUS ! Ei ole sobiv alla 4 aastastele lastele, kuna sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Mõeldud lastele alates 4. eluaastat. Palun eemaldage kõik pakkedetailid ennem kui annate mänguasja lapsele. Värvid, sisu ning detailid võivad erineda pakendil näidatust.

  Tavahind: 3,62 €

  Special Price 2,42 €

  Laos

  Tootekood: B9386

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Teensie lemmikloomad
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad!HASBRO LITTLEST PET SHOP Teensie lemmikloomad Komplektis lemmikloomad ja aksessuaarid

  Tavahind: 19,36 €

  Special Price 13,31 €

  Laos

  Tootekood: B9345

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade komplekt
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad!HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade komplekt Komplekti kuuluvad loomad ja aksessuaarid

  Tavahind: 19,36 €

  Special Price 13,31 €

  Laos

  Tootekood: B9346

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Loomakesed
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad!HASBRO LITTLEST PET SHOP Loomakesed Komplektis 2 tk.

  Tavahind: 4,84 €

  Special Price 3,62 €

  Laos

  Tootekood: B9389

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Mängukomplekt "Ilusalong"
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus, et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad!Vinge mängukomplekt LITTLEST PET SHOP kollektsioonist. Komplekti kuulvad 2 kuju, ilusalong ja muud tarvikud.

  Tavahind: 31,45 €

  Special Price 21,78 €

  Laos

  Tootekood: C1202

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomad (Seeria 2)
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus, et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad! Vahva komplekt Littlest Pet Shop loomakestega. Selles komplektis on 2 erinevat tegelast.

  Tavahind: 4,84 €

  Special Price 3,62 €

  Laos

  Tootekood: E0399

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade erikollektsioon
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus, et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad! Vahva komplekt Littlest Pet Shop loomakestega. Selles on 13 erinevat tegelast ja aksessuaarid.

  Tavahind: 36,30 €

  Special Price 25,40 €

  Laos

  Tootekood: E0400

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade komplekt
  -33%
  HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade komplekt
  HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade komplekt Komplekti kuuluvad 2 kuju ja aksessuaarid

  Tavahind: 10,88 €

  Special Price 7,26 €

  Laos

  Tootekood: B9358

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade komplekt (Seeria 2)
  -31%
  HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade komplekt (Seeria 2)
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad! Vahva komplekt Littlest Pet Shop loomakestega. Selles on 8 erinevat tegelast, nii suuremaid kui ka väiksemaid.

  Tavahind: 19,36 €

  Special Price 13,31 €

  Laos

  Tootekood: E0397