• Alates 20€ tasuta transport.

  Kaup kätte 1-3 päevaga. Oleme tuntud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Pakume Bkidsi, Hasbro, Chicco, Littles tikes, My Little Pony, Schelichi, Trefli jpt. tooteid!

Littlest Pet Shop

11 ese(t)

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Teensie lemmikloomad
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad!HASBRO LITTLEST PET SHOP Teensie lemmikloomad Komplektis lemmikloomad ja aksessuaarid

  Tavahind: 19,84 €

  Special Price 13,63 €

  Laos

  Tootekood: B9345

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Cosmic kujud (2 tk.)
  Imearmsad kahe lemmikloomaga komplektid uute kaunistustega! Valikus on neli komplekti, igas kaks eri värvi. Hoiatus: lämbumisoht - väikesed osad. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

  Tavahind: 4,96 €

  Special Price 3,72 €

  Laos

  Tootekood: E2128

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Toiduauto mängukomplekt
  See mängukomplekt on inspireeritud LPS-i maailma ühest tähtsast kohast - kaubaautost, kuhu suunduvad kõik lemmikloomad, kui nad tahavad pisut juustu näksida. Autot juhib Trip Hamston. Komplektis on üle 15 vahva toiduteemalise lisa ja sellesse mahub 30 eri suuruses mänguasja (kaasas on kohe 3 looma). Hoiatus: lämbumisoht - väikesed osad. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

  Tavahind: 68,18 €

  Special Price 48,35 €

  Laos

  Tootekood: E1840

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Cosmic sõbrad
  Iga seitsme lemmikloomaga komplekti (4 Mini- ja 3 Teensie-suurust) kaunistustes on kasutatud ainulaadse tähistaeva stiilis toonidega. Valikus on kolm komplekti, teemadeks Kuu, Marss ja must auk. Hoiatus: lämbumisoht - väikesed osad. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

  Tavahind: 19,84 €

  Special Price 13,63 €

  Laos

  Tootekood: E2129

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Näljased lemmikloomad
  Tee loomatoidukonserv lahti ning leiad sellest klassikalises suuruses ja hiigelpeaga lemmiklooma, kellel on seljas toiduteemaline kostüüm ja kaasas aksessuaar. Hoiatus: lämbumisoht - väikesed osad. Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Komplekti kuulub 1 figuur. Konkreetset variatsiooni ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel.

  Tavahind: 7,44 €

  Special Price 4,96 €

  Laos

  Tootekood: E5216

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Cosmic kollektsioon pakk
  Üle mõistuse vahva lemmikloomakomplekt! Saad endale otsekohe 11 loomast koosneva kogu (4 Classic- ja 7 Teensie-suurust), mis on kaunistatud erilise tähistaeva stiilis toonidega. Classic-suuruses loomade "tähed" lausa helendavad pimedas! Hoiatus: lämbumisoht - väikesed osad. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

  Tavahind: 37,19 €

  Special Price 26,03 €

  Laos

  Tootekood: E2130

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Loomakesed
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad!HASBRO LITTLEST PET SHOP Loomakesed Komplektis 2 tk.

  Tavahind: 4,96 €

  Special Price 3,72 €

  Laos

  Tootekood: B9389

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade komplekt
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad!HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade komplekt Komplekti kuuluvad loomad ja aksessuaarid

  Tavahind: 19,84 €

  Special Price 13,63 €

  Laos

  Tootekood: B9346

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade komplekt
  HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade komplekt Komplekti kuuluvad 2 kuju ja aksessuaarid

  Tavahind: 11,16 €

  Special Price 7,44 €

  Laos

  Tootekood: B9358

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Lemmikloomade erikollektsioon
  LITTLEST PET SHOPi maailm on täis palju erinevaid lemmikloomi (koerad, kassid, linnud jpm.) On lõbus, et igal lemmikloomal on oma unikaalne iseloom ja ta on valmis lõbusaks seikluseks. Kogu kokku erinevad komplektid ja tegelaskujud ja ehita oma lemmukute maailm. Väikesed loomad on teie parimad sõbrad! Vahva komplekt Littlest Pet Shop loomakestega. Selles on 13 erinevat tegelast ja aksessuaarid.

  Tavahind: 37,19 €

  Special Price 26,03 €

  Laos

  Tootekood: E0400

 • HASBRO LITTLEST PET SHOP Loomakesed
  -33%
  HASBRO LITTLEST PET SHOP Loomakesed
  Selliseid lemmikloomi ei ole lapsed mitte kunagi näinud! Eriti värvikirev valik klassikalises suuruses lemmikloomi, kellel on ülikvaliteetsed kaunistused ja erilised disainielemendid. Iga lemmikloomaga on kaasas teemakohane alus ja 3-4 lisa. Hoiatus: lämbumisoht - väikesed osad. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

  Tavahind: 15,47 €

  Special Price 10,32 €

  Laos

  Tootekood: E2161