• Alates 20€ tasuta transport.

  3€ kood TOYS3E kehtib mänguasjade tellimustele alates 69€ ja rohkem. Oleme tuntud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Pakume tooteid kõige tuntumatelt brändidelt.

Loovus, õppimine

22 ese(t)

 • HASBRO PLAY-DOH Hambaarst
  Komplekti kuuluvad 5 Play-Doh voolimismassi, vormid ja abivahedid hambaarsti mänguks: hambaarsti alus, keerlev puur, hambaarsti peegel ja pintsetid, vormid ja lahtikäiva suuga pea. Töötab 2 AA patareidel (pole kaasas). Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 31,00 €

  Special Price 22,32 €

  Laos

  Tootekood: B5520

 • HASBRO PLAY-DOH Eine valmistamise komplekt
  Komplekt, mis võimaldab Su lapsel tunda end tõelise kokana ning luua uskumatuid meistriteoseid. Komplekti kuuluvad Play-Doh topsid (5tk) ja köögitarvikud. Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 40,91 €

  Special Price 28,51 €

  Laos

  Tootekood: B9014

 • HASBRO PLAY-DOH Topside komplekt (Star Wars)
  Inspireeritud Star Warsi seiklustest! Komplekti kuuluvad 3 voolimismassi ja STAR WARSi filmitegelased. Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 34,72 €

  Special Price 24,79 €

  Laos

  Tootekood: C1041

 • HASBRO PLAY-DOH Kaheksajalg
  Liituge veealuse varanduse jahiga koos suurepärase Play Doh komplektiga! Vinge komplekt Play-Doh sõpradele. Selles on 5 erivärvi voolimismassi ja muud tarvikud. Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust. Pakendi mõõdud: 28 x 27 x 23 cm.

  Tavahind: 31,00 €

  Special Price 21,07 €

  Laos

  Tootekood: E0800

 • HASBRO PLAY-DOH Topsid maiustuste valmistamiseks (8 tk.)
  Kõik vajalik fantastiliste mängumaiustuste meisterdamiseks. Selles on 8 voolimismassi ning abivahendid. Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 12,40 €

  Special Price 8,68 €

  Laos

  Tootekood: B3423

 • HASBRO PLAY-DOH Jäätise valmistamise komplekt
  Nüüd saavad lapsed esimest korda mängida, et neil on päris oma jäätisekohvik, ja valmistada korraga kaht erinevat imelist Play-Doh' jäätist.

  Tavahind: 55,79 €

  Special Price 39,67 €

  Laos

  Tootekood: E1935

 • HASBRO PLAY-DOH Nuudlimaania
  Hakake tõeliseks Itaalia kokaks Play Doh pasta valmistamise komplektiga! Komplektist leiad palju erinevaid vorme, plastiliine ja nuudlite valmistaja! Komplekti kuuluvad 5 topsi ja tarvikud nuudlite valmistamiseks Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 30,95 €

  Special Price 21,91 €

  Laos

  Tootekood: B9013

 • HASBRO PLAY-DOH KITCHEN CREATIONS Küpsiste kaunistamise komplekt
  Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh plastiliin lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 29,65 €

  Special Price 20,63 €

  Laos

  Tootekood: E5109

 • HASBRO PLAY-DOH Mini komplekt (4 tk.)
  Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Komplektis 4 topsi.

  Tavahind: 3,86 €

  Special Price 2,58 €

  Laos

  Tootekood: 23241

 • HASBRO PLAY-DOH Klassikalised topsid (6 tk.)
  Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Komplekti kuuluvad 6 topsi

  Tavahind: 10,32 €

  Special Price 6,44 €

  Laos

  Tootekood: C3898

 • HASBRO PLAY-DOH Topside komplekt
  Play-Doh voolimismass pisidetailide valmistamiseks. Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 12,89 €

  Special Price 9,02 €

  Laos

  Tootekood: A1206

 • HASBRO PLAY-DOH Rõõmuvabrik
  Komplektis 2 värvi plastiliini ja tarvikud. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust. Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas.

  Tavahind: 11,60 €

  Special Price 7,74 €

  Laos

  Tootekood: B5554

 • HASBRO PLAY-DOH Kuju koos voolimismassiga
  Komplektis kuju aksessuaariga ning 2 topsi Play-Doh voolmismassi. Lase oma lapse loomingul lennata ning kaunid kunstiteosed võivadki valmida. Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 10,32 €

  Special Price 5,16 €

  Laos

  Tootekood: B5960

 • HASBRO PLAY-DOH KITCHEN CREATIONS Mikser
  Vahva komplekt Play-Doh'ilt. Selles on 5 voolimismassi, erinevad vormid ning abivahendid, et valmistada küpsiseid ja kooke. Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust. Mõõdud: 29 x 25 x 23 cm

  Tavahind: 32,23 €

  Special Price 21,91 €

  Laos

  Tootekood: E0102

 • HASBRO PLAY-DOH Sädelevad Topsid
  Sädelev voolimismass 6tk pakis. Lisaks kaks vormi. Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 12,89 €

  Special Price 9,02 €

  Laos

  Tootekood: A5417

 • HASBRO PLAY-DOH KITCHEN CREATIONS Sõõrikute valmistamise komplekt
  Play-Doh voolimismass ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui voolimismass muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 20,63 €

  Special Price 14,18 €

  Laos

  Tootekood: E3344

 • HASBRO PLAY-DOH Burgeripidu
  Komplekti kuuluvad 5 Play-Doh voolimismassi ja abivahedid burgerite valmistamiseks. Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 19,34 €

  Special Price 14,18 €

  Laos

  Tootekood: B5521

 • HASBRO PLAY-DOH Tops (1 tk.)
  PLAY-DOH Tops värvilise plastiliiniga (Komplektis 1 tk.) Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust. Konkreetset variatsiooni ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel.
  1,28 €

  Laos

  Tootekood: B6756

 • HASBRO PLAY-DOH KITCHEN CREATIONS Küpsiste pakk
  HASBRO PLAY-DOH KITCHEN CREATIONS Küpsiste pakk Komplekti kuuluvad 2 plastiliini ja 2 vormi. Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh plastiliin lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust. Konkreetset variatsiooni ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel.

  Tavahind: 5,16 €

  Special Price 3,86 €

  Laos

  Tootekood: E5100

 • HASBRO PLAY-DOH Klassikalised topsid (4tk.)
  Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Komplekti kuuluvad 4 topsi.

  Tavahind: 7,74 €

  Special Price 5,16 €

  Laos

  Tootekood: B5517

 • HASBRO PLAY-DOH Värvide pallett
  Avarda oma lapse fantaasiat voolimisel selle 20 erivärvilise Play-Doh voolmismassiga. Komplektis 20 topsi, kogukaaluga 1.68 kg Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 29,65 €

  Special Price 20,63 €

  Laos

  Tootekood: A7924

 • HASBRO PLAY-DOH Peopakk (10 tk.)
  -29%
  HASBRO PLAY-DOH Peopakk (10 tk.)
  Komplektis 10 väikest topsi (28g) Play-Doh plastiliin ei ole mürgine, ei määri käsi ega põhjusta allergiat. Kui plastiliin muutub kuivaks, lisada topsi väike kogus vett ja mõne tunni möödudes taastub see algsesse olekusse. Play-Doh voolmismass lõhnab hästi ja ei jää käte külge. Koosneb nisujahust, soolast ja veest. Hoida suletud anumas. Voolimine arendab lapse kujutlusvõimet, loovust ja osavust.

  Tavahind: 9,02 €

  Special Price 6,44 €

  Laos

  Tootekood: 22037