Maksevõimalused

Pangalingid

Reset.ee e-kaubamajas on võimalik tasuda kauba eest Swedbank, SEB, LHV ja Luminor pangalingiga. Pangalingiga tasumisel vajutage kassas soovitud pangalingi ikoonile. Tellimuse kinnitamisel suunatakse Teid valitud internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele ostetud toodete eest. Kinnitage või tühistage maksekorraldus. Koopia arvest saadetakse ka Teie e-posti aadressile.

Arvega maksmine

Ostude eest on võimalik tasuda ka arvega. Arvega tasumisel vajutage kassas arvega tasumise lahtrile. Peale tellimuse kinnitamist väljastatakse Teile meilile arve. Kauba saame välja saata, kui arve on tasutud.

Järelmaks

Pakume võimalust soetada kaupu Reset, Liisi või Inbanki järelmaksuga.

Kinkekaart

Samuti on võimalik ostu eest tasuda kinkekaardiga ehk sooduskoodiga. Kinkekaarte on võimalik osta võttes ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@reset.ee. Kõikidel kinkekaartidel on kehtivuse ajaks alates kinkekaardi soetamise hetkest 1 kalendriaasta.

Bitcoin

Kui soovite tasuda oma ostu eest bitcoiniga tuleks võtta ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@reset.ee. Meie klienditeenindus arvutab Teile vastavalt hetkelisele Bitcoini kursile kauba hinna ning väljastab arve.