Maksevõimalused

Pangalingid

Reset.ee e-kaubamajas on võimalik tasuda kauba eest Swedbank, SEB, LHV, Coop ja Luminor pangalingiga.

Pangalingiga tasumisel vajutage kassas soovitud pangalingi ikoonile. Tellimuse kinnitamisel suunatakse Teid valitud internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele ostetud toodete eest. Kinnitage või tühistage maksekorraldus. Koopia arvest saadetakse ka Teie e-posti aadressile.

Arvega maksmine

Ostude eest on võimalik tasuda ka arvega. Arvega tasumisel vajutage kassas arvega tasumise lahtrile. Peale tellimuse kinnitamist väljastatakse Teile meilile arve. Kauba saame välja saata, kui arve on tasutud. Tasumata tellimused annulleeritakse automaatselt 48h möödudes alates tellimuse esitamisest. 

ESTO 3 

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Järelmaks

Pakume võimalust soetada kaupu Reset, Liisi või Inbank järelmaksuga.

Tasumine kontoris

Teil on võimalus tasuda kauba eest sularahas Reset.ee väljastuspunktis Laki 12, Tallinn. Selleks tuleks valida ostukorvis makseviisiks "Arvega tasumine" ning kirjutada märkuste lahtrisse, et soovite tasuda kontoris.

Kinkekaart

Samuti on võimalik ostu eest tasuda kinkekaardiga ehk sooduskoodiga. Kinkekaarte on võimalik osta võttes ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@reset.ee. Kõikidel kinkekaartidel on kehtivuse ajaks alates kinkekaardi soetamise hetkest 1 kalendriaasta.