Melitta on Saksamaa perefirma, kelle edulugu algas koduperenaisest Melitta Bentzist, kes 1908 leiutas esimese kohvifiltri.
Sellest ajast alates kuni siiamaani on ettevõte üheks peamiseks iseloomujooneks innovaatilisus ja soov pakkuda inimestele uusi tooteid, mis kergendavad ja parandavad nende olmet.
Praegu on see suur, siiamaani Bentzi perekonnale kuuluv ettevõte, kes tegeleb kohvi, paberist kohvifiltrite ning kohvimasinate tootmisega.
Melitta kohvimasinad – see on saksa kvaliteet, usaldusväärsus, minimalistlik peen disain ja kahtlemata, täiusliku maitsega kohv.

Melitta

5 ese(t)

 • Kohvimasin Melitta “F53/0-101 Passione”

  See võimas Melitta espressomasin üllatab teid oma universaalse piimavahustaja ja kompaktsete nuppudega. Masinaga saate valmistada üks või kaks tassi musta kohvi või espressot värskelt jahvatatud kohviubadest. Piimavahustajaga saate hõlpsasti valmistada siidist vahtu, ning muuta oma espresso cappuccinoks, rohkem piima lisades aga juba latte macchiatoks. Automaatsed katlakivieemaldus- ja loputusprogrammid hoiavad teie masina alati tippvormis. Teil jääb üle vaid lisada maitsvaimad kohvioad ning nautida suurepärast jooki:)

   

  ÕIGE VALMISTAMINE

   

  Isoleersuletud kohviubademahuti garanteerib ubade värskuse ning maitseomadused. Melitta masinates on kaasaegne tehnoloogia, mis garanteerivad, et igasse tassi saaks õige” kogus kohvi – sel juhul jahvatab masin igaks korraks vajaliku koguse ning eelneva tassi valmistamiseks jahvatatud kohv ei jää kohvigruppo. Tulemus? Täiuslik tass teie lemmikjooki. Eriline süsteem niisutab kergelt,vahetult enne kohvivalmistamist, kohviube, et viimastel tuleks esile kogu maitsebukett.

   

  SUUR VALIK JOOKE

   

  Automaatse piimavahustajaga saate valmistada piimakohvisid(tass cappuccinot või latte macchiatot). Samast otsikust tuleb ka kuum vesi, mis võimaldab teil 
  hõlpsasti valmistada tassi teed.

   

  LIHTNE KÄSITLUS

   

  Masina nupupaneelil on väga intuitiivne ja lihtne disain. Vasakul on 4 nuppu- kolmega neist saate reguleerida vee hulka. 2x funktsioonidega on võimalik valmistada 2 tassi samaaegselt. Paremal pool asub nupud puhastuseks, piimavahutsamiseks, kohvikanguse sätestamiseks, lisaks pöördlüliti aurustaja intensiivsuse muutmiseks. Lihtne!

  Tavahind: 600,00 €

  Special Price 484,96 €

  Laos

  Tootekood: F53/0-101

 • Kohvimasin Melitta „F57/0-101 Varianza“

  See masin rõõmustab ka kõige nõudlikuma maitsega kohvisõpru! F57 erineb paljudest teistest masinatest mitmel positiivsel põhjusel- kohviubademahuti integreeritud lusikaga, mis laseb teil maitsta erinevaid
  kohvisorte ilma konteinerit tühjendamata. Värviline TFT ekraan ja My Bean Select® hõlbustavad teil maailmaklassi joogi valmistamist, just nagu Melittale omane!

  My Bean Select®

  Melitta „F57“ kohvimasinatel on patenteeritud My Bean Select® tehnoloogia, mis tähendab, et iga kohvitassi jaoks jahvatatakse vaid nõutud kogus kohviube. Selline süsteem garanteerib kohvi kõige värskemalt jahvatatud ubadest. Lisaks on masina oakonteineri juures integreeritud mõõdulusikas, millega saab valmistada kohvi teisest oasordist ning te ei pea põhikonteinerit tühjaks tarbima. Sobib suurepäraselt neile, kellele meeldib pidevalt uusi maitseid katsetada!

  MULTIFUNKTSIONAALNE PIIMAVAHUSTAJA

  Masinal on mitmekülgne piimavahustaja, millega saate valmistada piimavahtu cappuccinodele või lattedele. Lisaks tuleb samast otsikust ka kuum vesi tee jaoks. Lihtne käsitlus-vaid üks nupulevajutus – ja reguleeritav tila võimaldavad valmistada just teile sobivat kogust!

  10 MAITSVAT RETSEPTI

  Intuitiivne masinakontroll- ühe nupulevajutusega espresso,cafe creme, cappuccino või latte macchiato. Lisaks leiab menüüst 6 lisajooki – ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, latte, cafe au lait.
  Masin sobib ideaalselt kaunistama tõelise kohvigurmaani kodu!

  Tavahind: 749,04 €

  Special Price 669,95 €

  Laos

  Tootekood: F57/0-101-VARIANZA

 • Kohvimasin Melitta “E950-103 Solo”

  Kas armastate värskelt jahvatatud ubadest valmistatud espresso’t või musta kohvi? Siis on see väga kompaktne ja eriti lihtsa kasutusega kohvimasin mõeldud just Teile. Ühe nupuvajutusega saate valmistada paksu kreemja kohvivahuga kohvi. Kohvi kangust ja temperatuuri saate enda maitse järgi reguleerida. Lihtne hooldus, kerge kasutus ja maitsev kohvijook.

  ESPRESSO JA MUSTA KOHVI LEMBELISTELE

  Selle kohvimasinaga saate valmistada värskelt jahvatatud ubadest ideaalse maitsega aromaatse espresso ja musta kohvi.

  KOHVIMAITSE TEIE MOODI

  Kohvi kangust, kogust ja temperatuuri saate enda maitse ja tuju järgi reguleerida.

  KOMPAKTNE

  20 cm lai, 32,5 cm kõrge ja 45,5 cm sügav SOLO® on üks kõige väiksematest täisautomaatsetest kohvimasinatest maailmas. See sobib eriti hästi neile, kellel on köögis vähe ruumi.

  Tavahind: 359,95 €

  Special Price 295,96 €

  Laos

  Tootekood: E950-103-Solo

 • Kohvimasin Melitta “E957-103 Solo Perfect Milk”

  ELEGANTNE DISAIN

  Modernne, minimalistlik disain sobib ideaalselt igasse interjööri.

  PIIMASÜSTEEM

  Ühendage toru piimaanumaga ja tehke lihtsalt maitsvat, kohevat piimavahtu. Terve piimasüsteem on kergesti lahtivõetav, andmata vabandusi puhastamata jätmiseks. Nautige maitsvaid piimaga jooke!

  KASUTAMINE

  Seadke sobiv kogus kohvi ja vett ning valmistage 1 või 2 tassi korraga. Alati on parem nautida kohvi kahekesi 

  Tavahind: 479,95 €

  Special Price 418,96 €

  Laos

  Tootekood: E957-103-SOLO-MILK

 • Kohvimasin Melitta “F53/1-101 Passione OT”

  Tavahind: 749,95 €

  Special Price 669,95 €

  Laos

  Tootekood: F53/1-101-PASSIONE-OT