• Mööblitellimustele tasuta transport.

  Telli kaup kulleriga koju kulleriga koju või telli väiksemad tellimused pakiautomaati (maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 60cm x 36cm).

Elutoamööbel

Tooted 1 kuni 24 koguarvust 932

 • Tugitool Cubix
  Väga mugav ning stiilne tugitool Cubix on pilkuköitev ning kaasaegne. Tugitool võlub oma kauni ning õrna mündirohelise värvi poolest, luues heleda ning stiilse atmosfääri. Tugitooli välimus juba ütleb, kui mugava ning pehme tooliga on tegemist, kus on meeldiv nii raamatut lugeda, televiisorit vaadata või lihtsalt vestelda toredate inimestega. Tugitool Cubixi välimus on kaasagne ning rahulik, mistõttu sobib kenasti nii trendikasse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.
  Tugitooli karkass on valmistatud vastupidavast puidust, mis tagab tooli pika eluea. Istumismugavuse loob vastupidav poroloon, mis on kaetud kauni ning tugeva mündirohelise polüesterkangaga. Tugitooli jalad on valmistatud plastikust.

  Materjal: puit
  Pehmendus: poroloon
  Värv: mündiroheline
   
   
   

  Tavahind: 429,00 €

  Special Price 199,00 €

  Laos

  Tootekood: 515400

 • Nurgadiivanvoodi Susanna 2 Jumbo
  Mugav ja multifunktsionaalne U-kujuline nurgadiivanvoodi. Nurgadiivan on parempoolse nurgaga. Karkass on valmistatud täispuidust ja vineerist. Istumispadjad on täidetud vastupidava porolooniga, millele lisab mugavust zik-zak vedrustus. Seljatoepadjad on täidetud silikoonkiu ja porolooni seguga. Padjakatted on luku abil eemaldatavad. mis on täidetud silikoonkiuga. Diivan on kaetud pruunikas halli mööblikangaga. Diivani jalad on valmistatud musta värvi plastikust

  Diivani kõrgus koos seljatoepatjadega 90 cm ning ilma patjadeta 73 cm. Diivani sügavus 85 cm. Väljaulatuva nurgaosa pikkus 64 cm. Diivani vasakpoolse käetoe laius 18 cm ning parempoolse käetoe laius 9 cm. Istumiskõrgus 45 cm ning istumissügavus 53 cm. Voodi mõõdud avatuna 150x265 cm. Vaskpoolse nurga mõõdud: 172x72 (väljaulatuva osa pikkus 68 cm). Parempoolse nurga mõõdud: 240x92 (väljaulatuva osa pikkus 126 cm) 

  Materjal: puit, vineer, plastik
  Värv: pruunikas hall
  Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
  Kangas: Gusto 61 

  NB! Toodet ei soovitata kasutada igapäevase magamisasemena kuna tegemist on nn. külalisvoodiga.
   
   
  1 152,00 €

  Laos

  Tootekood: 90511

 • Diivanvoodi Extra
  Võimaluste poolest praktiline diivanvoodi loob mõnusa hubase õhustiku. Helesinist värvi kangast täiustavad kaks triibulist dekoratiivpatja. Värviline muster mõjub köitvalt, mistõttu saab sellest diivanist pilkupüüdev sisustuselement, mis on ühtaegu ka asjalik ja kasulik. 

  Selle karkass on valmistatud eukalüptipudiust. Pehmenduseks on kasutatud taaskasutatud porolooni. Diivani istumiskõrgus on 42 cm ja istumissügavus 55/108 cm. Magamisosa mõõdud avatuna on 108x180 cm. See on varustatud pesukastiga. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena. 

  Materjal: eukalüpti puit, taaskasutataud poroloon
  Värv: sinine
  Kangas: polüester (100%)
   
  358,99 €

  Laos

  Tootekood: 520496

 • Diivanvoodi Angola
  Stiilne diivanvoodi Angola on praktiline valik, mis lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust ning loob rikkaliku õhustiku. Sini-valge kanga ja seda täiustava mustri küllastunud varjundid mõjuvad ruumis maitsekalt ja pilkupüüdvalt. Selle haaravale mustrile ja mõnusale materjalile lisavad aktsenti tumedad puidust jalad - nende tegurite koostööl kujuneb diivanvoodi eksklusiivne välimus. 
  Selle karkass on valmistatud männipuidust, jalad puidust. Istumismugavuse tagavad zik-zak vedrustus, elastsed kummivööd ja kvaliteetne poroloon. Diivani istumiskõrgus on 42 cm ja istumissügavus 56 cm. Magamiskoha mõõdud on 207x111 cm. Seljatuge saab reguleerida kolmes asendis (püstine-kokkupandud, poollamav ja lamav). Tagumised jalad saab diivani sisse peita/voltida.
  Materjal: puit, männipuit
  Värv: sinine, valge
  Iste: zik-zak vedrustus, poroloon, elastsed kummivööd
  Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab diivanvoodit Angola kombineerida sama sarja tugitooliga. NB! Diivanvoodi ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.
   
   
  329,00 €

  Laos

  Tootekood: 86296

 • Nurgadiivanvoodi Susanna 5
  Klassikalise välimusega mugav ja multifunktsionaalne pesukastiga nurgadiivanvoodi. Nurgadiivan on vasakpoolse nurgaga. Karkass on valmistatud täispuidust ja vineerist. Istumispadjad on täidetud vastupidava 35kg/m3 porolooniga, millele lisab mugavust zik-zak vedrustus. Seljatoepadjad on täidetud porolooniga. Padjakatted on luku abil eemaldatavad. Diivan on kaetud halli mööblikangaga Inari 26. Magamisosa kate on valmistatud teisest kangast. Diivani jalad on valmistatud musta värvi plastikust
  Diivani kõrgus koos seljatoepatjadega 90 cm. Diivani sügavus 93 cm ning istumissügavus 58 cm. Voodi mõõdud avatuna 150x180 cm. Nurga osa mõõdud 170x64 cm.
  Materjal: puit, vineer, plastik
  Värv: hall
  Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
  Kangas: Inari 26 
  NB! Toodet ei soovitata kasutada igapäevase magamisasemena kuna tegemist on nn. külalisvoodiga. Toode on saadaval ka parempoolse nurgaga.
   

  Tavahind: 599,00 €

  Special Price 499,00 €

  Laos

  Tootekood: 79548

 • Diivanvoodi Guinea
  Disainilt elegantne ja värvilt tasakaalukas diivanvoodi Guinea lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust. Helehalli kanga malbed varjundid mõjuvad lõõgastavalt ja loovad pingevaba õhustiku. Diivanvoodi meeldivale toonile ja mõnusale kangale lisavad aktsenti terasest jalad - nende tegurite koostööl kujuneb diivanvoodi esinduslik välimus. 
  Selle karkass on valmistatud männipuidust, kroomitud jalad roostevabast terasest. Istumismugavuse tagavad zik-zak vedrustus, elastsed kummivööd ja kvaliteetne poroloon. Diivani istumiskõrgus on 41 cm ja istumissügavus 60 cm. Magamisaseme mõõdud on 175x120 cm. Diivanvoodi saab asetada kolme asendisse (püstine-kokkupandud, poollamav ja lamav). Tagumised jalad saab diivani sisse peita/voltida.
  Materjal: männipuit, teras
  Värv: helehall
  Iste: poroloon, zik-zak vedrustus, elastsed kummivööd
  Diivanvoodi Guinea on saadaval ka teises värvitoonis. NB! Diivanvoodi ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.
   

  Tavahind: 340,00 €

  Special Price 275,00 €

  Laos

  Tootekood: 86299

 • Diivanvoodi Guinea

  Disainilt elegantne ja värvilt tasakaalukas diivanvoodi Guinea lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust. Sinise kanga varjundid mõjuvad lõõgastavalt ja loovad pingevaba õhustiku. Diivanvoodi meeldivale toonile ja mõnusale kangale lisavad aktsenti terasest jalad - nende tegurite koostööl kujuneb diivanvoodi esinduslik välimus.
  Selle karkass on valmistatud männipuidust, kroomitud jalad roostevabast terasest. Istumismugavuse tagavad zik-zak vedrustus, elastsed kummivööd ja kvaliteetne poroloon. Diivani istumiskõrgus on 41 cm ja istumissügavus 60 cm. Magamisaseme mõõdud on 175x120 cm. Diivanvoodi saab asetada kolme asendisse (püstine-kokkupandud, poollamav ja lamav). Tagumised jalad saab diivani sisse peita/voltida.
  Materjal: männipuit, teras
  Värv: sinine
  Iste: poroloon, zik-zak vedrustus, elastsed kummivööd
  Diivanvoodi Guinea on saadaval ka teises värvitoonis. NB! Diivanvoodi ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.

  Tavahind: 340,00 €

  Special Price 275,00 €

  Laos

  Tootekood: 86300

 • Innovation nurgadiivanvoodi Bragi

  Laius: 265 cm Kõrgus: 65 cm Sügavus: 181 cm
  Ühe käetoe ja abilauaga nurgadiivanvoodi Bragi mõjub oma maitseka tagasihoidlikkusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle diivani helehalli kangast täiustavad metallist jalad - need kaks materjali loovad üheskoos suurepärase õhulise koosluse. Elegantse kujuga diivan on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt.

  Diivani karkass ja jalad on valmistatud musta värvi metallist. Diivani küljes olev laud on valmistatud lakitud tammepuidust. Istumismugavuse tagab taskustatud vedrustus, pehmenduseks on kvaliteetne poroloon. Magamisaseme mõõdud on 140x200 cm. Istumiskõrgus on 38 cm.
  Materjal: metall, tammepuit
  Viimistlus: lakitud
  Värv: helehall
  Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
  Kangas: 100% polüester

  Nurgadiivani kokku monteerimisel saab valida nurga asukoha. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.

  Tavahind: 2 094,00 €

  Special Price 1 675,02 €

  Laos

  Tootekood: 514905

 • Nurgadiivanvoodi Galileo
  Universaalse nurgaga nurgadiivanvoodi. Diivani nurka on võimalik paigutada nii paremale kui vasakule. Diivani karkass on valmistatud vastupidavast pöögipuidust ja mööbliplaadist ning kaetud musta värvi PVC kangaga (ka tagumine külg). Istumis- ja seljatoepadjad on kaetud helehalli mööblikangaga. Pehmenduseks poroloon (istmes 10 cm paksune) ning istme all elastsed kummivööd. Jalad on musta värvi plastikust.

  Magamisaseme mõõdud avatuna 128x193 cm. Istumiskõrgus on 42 cm ning istumissügavus 67 cm, nurgaosa sügavus 150 cm. NB! Toode ei ole ettenähtud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.

  Materjal: pöögipuit, mööbliplaat, plastik
  Iste: poroloon, elastsed kummivööd
  Kangas: PVC, polüester
  Värv: must, helehall
  Tootesari: Galileo
   

  Tavahind: 499,00 €

  Special Price 399,00 €

  Laos

  Tootekood: 518146

 • Tugitoolvoodi Zambia
  Disainilt kaasahaarav ja värvilt tasakaalukas tugitoolvoodi Zambia lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust. Helehalli kanga malbed varjundid mõjuvad lõõgastavalt ja loovad pingevaba õhustiku. Tugitooli meeldivale toonile ja mõnusale kangale lisavad aktsenti heledad puidust jalad - nende tegurite koostööl kujuneb tugitoolvoodi esinduslik välimus. 
  Selle karkass ja jalad on valmistatud puidust. Pehmenduseks on kasutatud kvaliteetset porolooni. Tooli istumiskõrgus on 41 cm ja istumissügavus 50 cm. Magamisaseme mõõdud on 184x78 cm. Tugitoolvoodi saab asetada kolme asendisse (püstine-kokkupandud, poollamav ja lamav). Tagumised jalad saab tooli sisse peita/voltida. Maksimaalne kandevõime on 200 kg.
  Materjal: puit
  Värv: helehall
  Iste: poroloon
  Kangas: 100% polüester

  Tugitoolvoodi Zambia on saadaval ka teises värvitoonis. NB! Tugitoolvoodi ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.
   

  Tavahind: 249,00 €

  Special Price 199,00 €

  Laos

  Tootekood: 84369

 • Tugitoolvoodi Zambia
  Disainilt ja värvilt kaasahaarav tugitoolvoodi Zambia lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust. Rohelise kanga malbed varjundid mõjuvad pilkupüüdvalt ja loovad pingevaba õhustiku. Tugitooli meeldivale toonile ja mõnusale kangale lisavad aktsenti heledad puidust jalad - nende tegurite koostööl kujuneb tugitoolvoodi esinduslik välimus. 
  Selle karkass ja jalad on valmistatud puidust. Pehmenduseks on kasutatud kvaliteetset porolooni. Tooli istumiskõrgus on 41 cm ja istumissügavus 50 cm. Magamisaseme mõõdud on 184x78 cm. Tugitoolvoodi saab asetada kolme asendisse (püstine-kokkupandud, poollamav ja lamav). Tagumised jalad saab tooli sisse peita/voltida. Maksimaalne kandevõime on 200 kg.
  Materjal: puit
  Värv: roheline
  Iste: poroloon
  Kangas: 100% polüester

  Tugitoolvoodi Zambia on saadaval ka teises värvitoonis. NB! Tugitoolvoodi ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.
   

  Tavahind: 249,00 €

  Special Price 199,00 €

  Laos

  Tootekood: 84370

 • Innovation diivanvoodi Cubed
  Diivanvoodi Cubed mõjub oma elegantse lihtsusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle diivani kvaliteetset halli kangast täiustavad puidust jalad - need kaks materjali loovad üheskoos suurepärase koosluse. Hubane diivan on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt. 

  Diivani karkass on valmistatud massiivpuidust, jalad tammepuidust. Tehes diivanvoodi lahti tulevad välja musta värvi metallist jalad. Istumismugavuse tagab no-sag vedrustus, pehmenduseks on kvaliteetne poroloon ning seljatoepadjad on täidetud tehiskiudega (fiberfill). Lamavas asendis on diivani magamisaseme mõõdud 160x200 cm ning kõrgus 37 cm. Istumiskõrgus on 43 cm. Lamavas asendis on diivani kõrgus 36 cm.

  Materjal: tammepuit, massiivpuit, metall
  Värv: hall
  Iste: poroloon, no-sag vedrustus, tehiskiud (fiberfill)
  Kangas: 100% polüester (Twist Granite 565)
  Tootesari: Cubed

  Toode ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.
   
   
   
  1 560,00 €

  Laos

  Tootekood: 517560

 • Nurgadiivanvoodi Korsika
  Klassikaline nurgadiivanvoodi vasak poolse nurgaga on omaduste poolest igati praktiline valik. Avatuna on magamisosamõõdud 252x140 cm. Diivanvoodi karkass on valmistatud puidust ja puitlaastplaadist. Istumisosa sisuks on pehme polster. Diivan on kaetud kangaga hall ja musta kangaga. Diivanil on ka pesukast. Seljatoepatjade katted on eemaldatavad. Magamisase sobib igapäevaseks kasutamiseks. Nurgaosa saab kokkupannes valida.

  Materjal: puit, puitlaastplaat
  Värv: hall, must
   
   
   
  719,00 €

  Laos

  Tootekood: 519481

 • Nurgadiivanvoodi Milla Capella
  Kujult klassikaline, ent värvilt silmapaistev nurgadiivanvoodi Milla Capella lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust ning loob ühtlasi ka rikkaliku õhustiku. Sinise mööblikanga küllastunud varjundid mõjuvad köitvalt, mistõttu saab sellest diivanist pilkupüüdev ja praktiline sisustuselement.

  Selle karkass on valmistatud puidust. Istumismugavuse tagavad zik-zak vedrustus ja poroloon. Diivan on varustatud pesukastiga. Diivani istumiskõrgus on 45 cm ja nurgaosa mõõdud 68x148 cm. Sellel on kergesti avatav voodimehhanism, seega saab nurgadiivanit vajadusel kasutada ajutise magamisasemena. Magamisaseme mõõdud avatuna on 130x186 cm. 

  Materjal: puit
  Värv: sinine
  Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
   
   
   
  599,00 €

  Laos

  Tootekood: 518558

 • Tugitool Markus
  Hubase stiiliga tugitool Markus on oma välimuse poolest igati praktiline valik. Beeži kanga balansseeritud varjundid loovad rikkaliku ja pingevaba õhustiku, kus on meeldiv aega veeta. Selle malbe toon, lõõgastav materjal ja küllaltki klassikaline kuju kujundavad tooli esindusliku välimuse. 

  Selle karkass on valmistatud puidust, jalad plastikust. Tugitoolil on pehmenduseks kvaliteetne poroloon, toestuseks zik-zak vedrustus. Patjades on vatiin ja poroloon. Kõik padjad ja padjakatted on eemaldatavad. Tooli istumiskõrgus on 42 cm.

  Materjal: puit, plastik
  Värv: beež
  Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
  Kangas: 100% polüester

  Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab tugitooli Markus kombineerida sama sarja diivanitega.
   
   
   

  Tavahind: 225,00 €

  Special Price 99,00 €

  Laos

  Tootekood: 88713

 • Tool Roy
  Tumesinise mööblikangaga kaetud kaasaegne tugitool, mis sobib ootetooliks
  tooli jalad on lakitud tamme puidust
  maksimaalne kandevõime: 125 kg
   
   
   

  Tavahind: 475,99 €

  Special Price 115,00 €

  Laos

  Tootekood: 507792

 • Nurgadiivanvoodi Bronx
  Vasakpoolse nurgaga nurgadiivanvoodi Bronx on oma neutraalsete toonide ja omaduste poolest igati praktiline valik. Hubane diivan on kaetud pruuni värvi vastupidava kangaga, mida täiustavad kolm ruudulise kangaga kaetud seljatoepatja (Pepe 027/Caro 2200). 

  Selle karkass on valmistatud vastupidavast pöögipuidust ja mööbliplaadist, jalad metallist. Istumismugavuse tagab zik-zak vedrustus ja 10 cm poroloon. Magamisosa mõõdud avatuna on 136x225 cm. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena. Diivan on varustatud pesukastiga. Lisaks kuulub komplekti kaks väikest dekoratiivpatja ja tumbat. Tumba mõõdud on 33x30x47 cm (LxSxK).

  Materjal: pöögipuit, mööbliplaat, metall
  Värv: pruun
  Iste: zik-zak vedrustus, poroloon

  Nurgadiivanvoodi Bronx on saadaval ka teistpidise nurga ning teise värvilahendusega.
   
   
   
   

  Tavahind: 1 650,00 €

  Special Price 999,00 €

  Laos

  Tootekood: 66609

 • Nurgadiivanvoodi Bronx
  Parempoolse nurgaga nurgadiivanvoodi Bronx on oma neutraalsete toonide ja omaduste poolest igati praktiline valik. Hubane diivan on kaetud pruuni värvi vastupidava kangaga, mida täiustavad kolm ruudulise kangaga kaetud seljatoepatja (Pepe 027/Caro 2200). 

  Selle karkass on valmistatud vastupidavast pöögipuidust ja mööbliplaadist, jalad metallist. Istumismugavuse tagab zik-zak vedrustus ja 10 cm poroloon. Magamisosa mõõdud avatuna on 136x225 cm. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena. Diivan on varustatud pesukastiga. Lisaks kuulub komplekti kaks väikest dekoratiivpatja ja tumbat. Tumba mõõdud on 33x30x47 cm (LxSxK).

  Materjal: pöögipuit, mööbliplaat, metall
  Värv: pruun
  Iste: zik-zak vedrustus, poroloon

  Nurgadiivanvoodi Bronx on saadaval ka teistpidise nurga ning teise värvilahendusega.
   
   
   
   

  Tavahind: 1 650,00 €

  Special Price 999,00 €

  Laos

  Tootekood: 66610

 • Diivanvoodi Miami
  Tasakaaluka ja maitseka stiiliga diivanvoodi Miami on oma välimuse ja võimaluste poolest igati praktiline valik. Kvaliteetse helehalli mööblikanga balansseeritud varjundid loovad lõõgastava ja pingevaba õhustiku, kus on meeldiv aega veeta. Selle rahustav toon ja materjal kujundavad diivanvoodi esindusliku välimuse. 

  Selle karkass on valmistatud pöögipuidust ja vineerist. Diivanil on pehmenduseks kvaliteetne poroloon, istmes elastsed kummivööd. Diivani istumiskõrgus on 43 cm ja istumissügavus 59 cm. Magamisosa mõõdud avatuna on 120,5x197 cm. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.

  Materjal: pöögipuit, vineer
  Värv: helehall
  Iste: poroloon, elastsed kummivööd
   
   
   
   
   

  Tavahind: 495,00 €

  Special Price 262,80 €

  Laos

  Tootekood: 510437

 • Diivanvoodi Selma
  Tasakaaluka stiiliga kolmekohaline diivanvoodi Selma on oma välimuse ja võimaluste poolest igati praktiline valik. Halli kanga balansseeritud varjundid loovad lõõgastava ja pingevaba õhustiku, kus on meeldiv aega veeta. Halli värvi täiustavad rohekad nööbid ja diivani ääristused. Selle rahustav toon ja materjal kujundavad diivanvoodi esindusliku ning hubase välimuse. 

  Selle jalad on valmistatud saarepuidust. Diivanil on pehmenduseks kvaliteetne poroloon. Istumiskõrgus on 47 cm ja istumissügavus 57 cm, jalgade kõrgus 17 cm. Magamisaseme mõõdud on 114x183 cm. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.

  Materjal: saarepuit
  Värv: hall
  Iste: poroloon
  Kangas: polüester (martindale 30000)
   
   
   
   
   

  Tavahind: 599,00 €

  Special Price 299,00 €

  Laos

  Tootekood: 509432

 • Diivanvoodi Uppsala
  Tasakaaluka stiiliga madratsiga diivanvoodi Uppsala on oma välimuse ja võimaluste poolest igati praktiline valik. Helehalli kanga balansseeritud varjundid loovad lõõgastava ja pingevaba õhustiku, kus on meeldiv aega veeta. Selle rahustav toon ja materjal kujundavad diivanvoodi esindusliku ning hubase välimuse. 

  Selle karkass on valmistatud täispuidust ning lamineeritud vineerist. Diivanil on pehmenduseks kvaliteetne poroloon. Istumiskõrgus on 45 cm. Magamisaseme mõõdud on 154x194 cm. Toode ei ole mõeldud igapäevaseks magamiseks.

  Materjal: täispuit, lamineeritud vineer
  Värv: helehall
  Iste: poroloon
  Kangas: polüester

  Diivanvoodi Uppsala on saadaval ka teistes värvitoonides.
   
   
   
   
   
  899,00 €

  Laos

  Tootekood: 512508

 • Diivanvoodi Uppsala
  Tasakaaluka stiiliga madratsiga diivanvoodi Uppsala on oma välimuse ja võimaluste poolest igati praktiline valik. Tumehalli kanga balansseeritud varjundid loovad lõõgastava ja pingevaba õhustiku, kus on meeldiv aega veeta. Selle rahustav toon ja materjal kujundavad diivanvoodi esindusliku ning hubase välimuse. 

  Selle karkass on valmistatud täispuidust ning lamineeritud vineerist. Diivanil on pehmenduseks kvaliteetne poroloon. Istumiskõrgus on 45 cm. Magamisaseme mõõdud on 154x194 cm. Toode ei ole mõeldud igapäevaseks magamiseks.

  Materjal: täispuit, lamineeritud vineer
  Värv: tumehall
  Iste: poroloon
  Kangas: polüester

  Diivanvoodi Uppsala on saadaval ka teistes värvitoonides.
   
   
   
   
  899,00 €

  Laos

  Tootekood: 512509

 • Innovation diivanvoodi Long Horn
  Diivanvoodi Long Horn mõjub oma elegantse tagasihoidlikkusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle diivani graniithall kangas rõhutab kergust ja malbust. Minimalistliku välimusega diivan on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt. 

  Selle karkass on valmistatud metallist. Diivanil on kaks ratast kergeks liigutamiseks ning kaks roostevabast terasest jalga kõrgusega 12 cm. Seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (45-kraadine nurk, 49-kraadine nurk ja lamav asend). Istumismugavuse tagab taskustatud vedrustus, pehmenduseks on kvaliteetne poroloon. Magamisaseme mõõdud on 140x210 cm. Istumiskõrgus on 37 cm ning istumissügavus 73 cm. Komplekti kuuluvad kaks halli patja. 

  Materjal: metall
  Värv: hall
  Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
  Kangas: 100% polüester

  Toode ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena. Diivanvoodi sobib Long Horn tugitooliga ning kokku saab moodustada nurgadiivani.
   
   
   
  1 690,00 €

  Laos

  Tootekood: 515179

 • Innovation diivanvoodi Unfurl Lounger
  Diivanvoodi Unfurl Lounger mõjub oma elegantse tagasihoidlikkusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle diivani helehalli kangast täiustavad puidust jalad - need kaks materjali loovad üheskoos suurepärase õhulise koosluse, mis rõhutab kergust ja malbust. Minimalistlik diivan on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt. 

  Diivani karkass on valmistatud metallist ning stileto-tüüpi jalad puidust. Seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (püstine-kokkupandud, poollamav ja lamav). Istumismugavuse tagab kvaliteetne taskustatud vedrustus, pehmenduseks on poroloon. Magamisaseme mõõdud on 140x200 cm. Istumiskõrgus on 35 cm ja istumissügavus patjadeni 65 cm. 

  Materjal: metall, puit
  Värv: helehall
  Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
  Kangas: 100% polüester (Elegance Light Grey 517)

  Saadaval ka teistes värvitoonides. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.
   
   
   
  1 236,00 €

  Laos

  Tootekood: 515265

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5