Pole kahtlustki, et hea tass kohvi või espressot võib olla tõeliseks naudinguks ning paljudele inimestele ka hommikuseks äratajaks.
Meie tootevalikust võib leida nii täisautomaatseid espressomasinaid, poolautomaatseid espressomasinaid kui ka professionaalseid espressomasinaid.
Kõik meie müüdav kaup pärineb otse maaletoojatelt. Esindame parimaid brände nagu Bosch, DeLonghi, Jura, Krups, Nivona jpm.
Kui soovid abi õige toote leidmisega, siis võta julgelt ühendust meie ekspertidega numbril 600 77 55 või info@reset.ee

Philips Saeco

4 ese(t)

 • Kohvimasin Saeco „Lirika One Touch“

  Saeco jagab kontoritele mõeödud kohvimasinaid kahte peamise seeria kaupa- Aulika, mis on mõeldud suurtele kontoritele ja Lirika väiksematele kollektiividele. “Lirika One Touch” on Lirika seeria kõige arenenum mudel, mis valmistab hõlpsalt musta kohvi, lattet, espressot või latte macchiatot. Võimekas, lihtsasti käsitletav masin on varustatud automaatsete puhastussüsteemidega.

  LAI VALIK

  Masin valmistab espressot, musta kohvi, cappuccinot ja latte macchiatot ühe nupulevajutusega. Enamgi veel- espressot ja musta kohvi on võimalik valmistada kuni kaht korraga. Enne joogi valimist saate reguleerida kangust( maitse intensiivsus) ja vee kogust. Valikumenüüst võite lisaks leida kuuma piima või ka lihtsalt kuuma vee tee jaoks. “Lirika One Touch” laseb kasutada mistahes piimaanumat.

  KOMPAKTNE, MUGAV JA VAIKNE

  Sellel mudelil on suured mahutid- 500 gr kohviubadele(piisab kuni 80 tassi espresso valmistamiseks) ja 2,5 liitrine veepaak. Suured mahutid säästavad teie aega ning ei nõua pidevat taastäitmist. Vajadusel on võimalik kasutada masinas ka veefiltrit. Keraamiline veski toimetab vaikselt ning tõrjub kohvi valmistamise käigus tekkiva ebameeldiva müra.

  LIHTNE HOOLDUS

  “Mini clean” funktsioon laseb peale iga piimakohvi valmistamist teil puhastada piimaotsiku. Selleks on vaja vaid masina küsimise peale vajutada “START”- nuppu. Kohvigruppi ja piimaotsikut saab ka eemaldada ja kraani all käsitsi ära pesta.

  Tavahind: 579,95 €

  Special Price 431,95 €

  Laos

  Tootekood: LIRIKA-ONE-TOUCH

 • Kohvimasin Saeco “PicoBaristo HD8925/09”

  PicoBaristo on kompaktne kohvimasin, mis rõõmustab kohvisõpru, kes otsivad vaheldust. Kasutajaliides lubab lihtsa liigutusega valida erinevate erijookide vahel. AquaClean filter lubab masinaga valmistada 5000 tassi kohvi katlakivieemalduste vahel.

  TASS TEIE LEMMIKKOHVI

  Valige sobiv kangus viie erineva astme hulgast. Valige sobiv suurus ja temperatuur. Saate lihtsalt salvestada jookide suurused, kasutades “Memo” funktsiooni. Ainus asi veel on asetada oma lemmiktass kohvitilade alla.

  CAPPUCCINO ÜHE NUPUVAJUTUSEGA

  Iga valminud kohv saab olema kaetud kreemja piimavahuga. Piimakarahvin aurutab piima kaks korda ning siis valab tassi, ilma pritsimata. Seda kõike ideaalsel temperatuuril. Piimakarahvini saab panna ka külmkappi, kindlustades laitmatu hügieeni.

  10 JAHVATUSASTET

  Jahvatuse peensus tagab täieliku rahulolu. Erinevad kohvitüübid vajavad erinevaid jahvatusastmeid, et välja tuua nende parimad omadused. Sellel masinal on 10 erinevat jahvatusastet, peenemad kange espresso jaoks ja jämedamad pehme kohvi jaoks.

  Tavahind: 799,96 €

  Special Price 629,00 €

  Laos

  Tootekood: HD8925/09

 • Kohvimasin Saeco “PicoBaristo SM3061/10”

  Saeco “PicoBaristo” kohvimasinatega valmistatud piimakohve kroonib kõrge kvaliteediga siidine piimavaht. “Latte Perfecto” tehnoloogia garanteerib ideaalse piimavahu igale tassile. Nüüd saate valmistada kuni 5000 tassi ilma katlakivi eemaldamata!

  VEELGI ROHKEM FUNKTSIOONE NUPUVAJUTUSEGA!

  See kohvimasin on loodud nii, et maksimeerida ühe nupuvajutuse kaugusel olevate funktsioonide arvu. Lausa 11 jooki saab valmistada üha nupuvajutusega. Teie peate vaid kindlaks määrama joogi koguse ja kanguse. Ning kui soovite oma jooki valmistada veelgi kiiremini ja lihtsamalt, saate isikupärastada oma joogi, andes sellele nime ja määrates oma soovitud koguse ja kanguse. Järgmine kord vajutage lihtsalt ühte nuppu ja teie lemmikjook voolab Teie tassi.

  100% KERAAMILINE VESKI

  100% keraamiline veski on tugev ja vastupidav. See jahvatab kohviubasid täpselt ning kindlustab, et saate parima kohvijoogi. Vastupidiselt teistest matejalidest veskitele aitab keraamiline veski ära hoida ubade ülekuumenemist jahvatamise ajal. Sellel veskil on ka 10 jahvatusastet, mis lubab teil jahvatatada oma lemmikube väga peeneks kange espresso jaoks või hoopis jämedamaks kergemate kohvijookide tarbeks. Kohvi valmistamine vastavalt oma individuaalsele maitsele pole kunagi olnud nii lihtne!

  AQUACLEAN FILTER

  Uus ja patenteeritud Saeco innovaatiline “AquaClean” veefilter lubab teil ära kasutada oma kohvimasina kõiki võimalusi. See lubab masinaga valmistada kuni 5000 tassi ilma katlakivieemaldust läbi viimata. Kui AquaClean filter on sisestatud, siis katlakivieemalduste küsimine deaktiveerub automaatselt. Filtrit tuleks vahetada iga 3 kuu tagant.

  Tavahind: 799,96 €

  Special Price 574,96 €

  Laos

  Tootekood: SM3061/10

 • Espressomasin Saeco PicoBaristo, Philips
  PicoBaristo on premium-klassi kompaktne kohvimasin, mis hellitab kohviarmastajad ära oma valikuvõimaluste rohkusega. Kasutajaliidese abil saate üheainsa nupuvajutusega valida laia valiku kohvijookide seast endale meelepärase. Tänu AquaClean-filtrile saate nautida 5000 tassitäit* kohvi ilma katlakivi eemaldamata.

  Tavahind: 799,96 €

  Special Price 759,95 €

  Laos

  Tootekood: SM5478/10