Soundbar

Tooted 1 kuni 24 koguarvust 29

 • Bose® Soundtouch® 300 Soundbar
  -5%
  Bose® Soundtouch® 300 Soundbar

  UUS! Paljud inimesed näevad soundbar kõlarites ruumisäästlikku kodukino lahendust, kuid me ei seadnud eesmärgiks luua tavapärane kõlar.

  SoundTouch® 300 soundbar kõlar pakub parimat jõudlust, rikkalikumat heli ning parimat bassi, kui ükski teine samas suuruses soundbar. Iga kuupmeeter seadmes on täis tehnoloogiaid, mis toovad esile parima kõiges, mida kuulate või vaatate. Kohandatud draiverid, patendeeritud QuietPort® ja PhaseGuide® tehnoloogia ümbritsevad Teid heliga suunadest, kus isegi pole kõlareid. Tänu kõigele sellele, muudetakse iga muusika kuulamine või filmi vaatamine tõeliseks naudinguks.

  Tavahind: 799,96 €

  Special Price 759,95 €

  Laos

  Tootekood: 767520-1100

 • Soundbar JBL Bar 3.1
  -9%
  Soundbar JBL Bar 3.1

  Selge keskkanal, 450 W koguvõimsust ning 10" juhtmevaba bassikõlar suudavad pakkuda võimsaid ja selgeid esitusi koos JBL Surround Sound ja Dolby® Digital ruumilise heliga, mis lausa tõmbab su sündmuste keerisesse ning pakub enneolematut kogemust.

  Bluetooth tehnoloogia abil on muusika voogedastamine oma nutiseadmest äärmiselt mugav ning 3 HDMI-sisendi abil saad ühendada ka 4K seadmeid, et pakkuda parimale pildikvaliteedile samaväärset heli. Keskkanali võimendi ja kõlarielemendid toovad esile selge dialoogi ka kõige intensiivsemates kaadrites.

  Tavahind: 520,00 €

  Special Price 472,96 €

  Laos

  Tootekood: JBLBAR31BLKEP

 • Soundbar JBL Bar 2.1
  -11%
  Soundbar JBL Bar 2.1

  Õhukesem profiil, mitmekülgne funktsionaalsus ja lihtne kasutamine iseloomustavad JBL Bar 2.1 soundbari, mis on lisaks veel täiendatud Dolby® Digital ja JBL Surround Sound ruumilise helitehnoloogiaga. Selle koguvõimsus 300 W koos 6.5-tollise bassikõlariga muudavad sinu meelelahutuse nauditavamaks kui varem.

  HDMI™- ja AUX-sisendid ning USB juhtmega ühendamisvõimalused tagavad ühenduse erinevate koduste meelelahutusseadmetega. Bluetoothi abil saad luua aga mugavaid juhtmevabu ühendusi ning voogedastada oma lemmikmuusikat ja esitusloendeid nutiseadmedest.

  Tavahind: 370,00 €

  Special Price 327,95 €

  Laos

  Tootekood: JBLBAR21BLKEP

 • Soundbar Samsung
  -17%
  Soundbar Samsung
  Ühenda oma soundbar Samsungi teleriga* mugavalt Bluetoothi kaudu ilma igasuguse juhtmepuntrata. Saad kohe nautida kogu oma sisu selgema, mõjusama heliga. Ära lase juhtmetel ka oma bassi rikkuda. Pane juhtmevaba madalsageduskõlar ükskõik kuhu oma toas ja ümbritse end rikkalikuma, sügavama heliga.

  Tavahind: 289,96 €

  Special Price 241,96 €

  Laos

  Tootekood: HW-M450/EN

 • 5.1 soundbariga kodukino Sony
  -11%
  5.1 soundbariga kodukino Sony
  Parim istekoht on garanteeritud! 3-kanaline soundbar, võimas bassikõlar ja fantastilised tagumised pikad kõlarid loovad autentse ruumilise heli mille keskmes oled sina!

  Tavahind: 359,95 €

  Special Price 319,96 €

  Laos

  Tootekood: HTRT4.CEL

 • Soundbar JBL Cinema SB450
  -36%
  Soundbar JBL Cinema SB450

  Tavahind: 619,99 €

  Special Price 398,95 €

  Laos

  Tootekood: JBLSB450BLKEU

 • Soundbar JBL Bar 5.1
  -6%
  Soundbar JBL Bar 5.1

  JBL Bar 5.1 muutub soundbarist tõeliseks juhtmevabaks 5.1 kodukinosüsteemiks ja tagab suurejoonelise filmide vaatamise ning tõeliselt nauditavad esitused muusika kuulamisel. Selle otstes on kaks juhtmevaba, 10-tunnise aku tööaajaga, ruumilise heli kõlarit, mis koos soundbari ja subwooferiga on kokku väljundvõimsusega 510 W.

  Ühendusliideste hulka kuuluvad nii 4K läbilaskevõimega HDMI™-pesa kui ka Bluetooth™. Dolby® Digital, Dolby Pro Logic II ja DTS muudavad kõik esitused millekski enneolematuks.

   

  Tavahind: 769,99 €

  Special Price 719,95 €

  Laos

  Tootekood: JBLBAR51BLKEP

 • 2.1 soundbar HT-NT5, Sony
  -33%
  2.1 soundbar HT-NT5, Sony

  Naudi kõrge kvaliteediga heli, mida pakuvad õhukesse soundbari mahutatud kolmeribalised valjuhääldid ning 6 eraldi võimendit. Spetsiaalse disainiga kõrgsageduselemendid ning S-Master HX võimendid kindlustavad sinu laskumise detailiderohke muusika sügavustesse.

  Tavahind: 1 019,99 €

  Special Price 679,96 €

  Laos

  Tootekood: HT-NT5//M

 • Soundbar KUBIK ONE, DALI
  Paindlik kõik-ühes seade, mis disainitud kirega tõelise HiFi taasesituse vastu. Täielik helisüsteem KUBIK ONE sobib ideaalselt suurele hulgale erinevate vajadustega kasutajatele ning tänu Bluetooth juhtmevaba ühenduse toele, saab igaüks mängida muusikat just endale sobival kujul, olgu selleks nutitelefon, tahvel- või sülearvuti.
  971,00 €

  Laos

  Tootekood: 243610

 • Heliprojektor Yamaha YSP-2700
  -13%
  Heliprojektor Yamaha YSP-2700

  Erakordne helikvaliteet. YSP-2700 projekteerib heli kombineerides mitu kõlarigruppi ja digitaalse signaalitöötluse, peegeldades seinadelt ruumi täitva ümbritseva heli teieni nii eest, tagant, vasakult ja paremalt. MusicCast toega soundbari saate ühendada teiste sama tehnoloogiat toetavate seadmetega, täites samaaegselt esitatava kvaliteetse heliga kasvõi kogu oma kodu.

  Tavahind: 999,95 €

  Special Price 869,95 €

  Laos

  Tootekood: YSP-2700

 • Soundbar ja juhtmevaba bassikõlar Harman/Kardon Sabre 35
  -12%
  Soundbar ja juhtmevaba bassikõlar Harman/Kardon Sabre 35

  Harman/Kardon Sabre soundbar-kõlar annab mõista, milline peaks olema modernne, funktsionaalne ja erakordse disainiga kodune meelelahutussüsteem. 32 mm paksune üliõhuke alumiiniumviimistlusega soundbar ja kompaktne kuid võimekas bassikõlar muudavad helisüsteemi tähendust sinu kodus millekski tunduvalt märkimisväärsemaks - koos põhjaliku kõlarielementide häälestamise, parimate tehnoloogiate ja vapustava töötlusvõimsusega süsteem esitab tõeliselt kaasahaaravat heli. Kõigest ühe HDMI kaabliga saad luua ühenduse sobiva seadme vahel ning sinu meelelahutuskogemus on kordades nauditavam. Seadme juhtimine on lihtne tänu selgele ekraanile soundbaril ning Bluetoothi abil saad mugavalt luua juhtmevaba ühenduse oma nutiseadmega ja alustada lemmikmuusiga voogedastamisega.

  Tavahind: 1 099,96 €

  Special Price 969,95 €

  Laos

  Tootekood: SABRE35/230

 • Soundbar Harman/Kardon SB20
  -18%
  Soundbar Harman/Kardon SB20

  Harman/Kardon SB20 soundbar lisab suurepärase heli kõikidele Sinu kodustele audio- või video meelelahtusseadmetele - ühendage see HDMI (ARC), optilise sisendi või Bluetoothi abil oma teleri, nutitelefoni, tahvelarvuti või mängukonsooliga. Soundbari juhtmevaba bassikõlar annab igale esitusele muljetavaldava jõulisuse, muutes Sinu elutoa meelelahutuse märgatavalt nauditavamaks kui varem. Ole valmis kogema uutmoodi elamust vaadates oma lemmikfilme, kuulates parimat muusikat, jälgides spordiülekandeid või mängides videomänge. Kõik see kompaktsest ja stiilsest soundbarist, mis lisab ilmet sisustusele ning sobib täiuslikult kõikide tänapäevaste õhukeste telerite juurde.

  Tavahind: 459,95 €

  Special Price 375,95 €

  Laos

  Tootekood: HKSB20BLKEP

 • Soundbar Bose SoundTouch 300
  -8%
  Soundbar Bose SoundTouch 300

  Paljude inimeste jaoks on soundbar-kõlar ruumisäästlik lahendus kodukinoks. Bose sihiks ei olnud luua kõigest tavalist alternatiivi suurematele kodukinokomplektidele. SoundTouch 300 pakub sulle parimat kvaliteeti, kompaktsust ning erakordselt kaunist disaini. See on varustatud eksklusiivsete tehnoloogiatega, et saaksid vaadatavast või kuulatavast sisust alati maksimumi.

  Tavahind: 799,96 €

  Special Price 739,96 €

  Laos

  Tootekood: 767520-2100

 • Soundbar B5, Philips
  -12%
  Soundbar B5, Philips

  Stereohelist ruumiline heli mõne sekundiga

  Philips Fidelio B5 Soundbar toob juhtmevabade eemaldatavate tagumiste kõlarite ja basskõlari abil tuppa ruumilise heli. Audiofiilidele sobiliku kvaliteediga kõlarimagnetid ja ruumiline kalibreerimine tagavad dünaamilise ja tasakaalustatud heli. Tagumised kõlarid saab muuta eraldiseisvateks kõlariteks, et kuulata muusikat ükskõik kust.

  Tavahind: 759,95 €

  Special Price 667,96 €

  Laos

  Tootekood: B5/12

 • Soundbar Polk MagniFi Mini
  -7%
  Soundbar Polk MagniFi Mini
  Kompaktne soundbar koos bassikõlariga.

  Tavahind: 459,95 €

  Special Price 429,95 €

  Laos

  Tootekood: MAGMINI

 • 5.0 Soundbar Samsung HW-MS750
  -13%
  5.0 Soundbar Samsung HW-MS750

  Võimenda meelelahutust. Täienda oma meelelahutuslikku sisu sügavama stereoheli ja -mõõtmega kahe püstise kõrgsageduskõlariga, millest helid lakke paiskuvad. Tunneta ekraani suuremana, kui see tegelikult on.

  Tavahind: 719,00 €

  Special Price 624,95 €

  Laos

  Tootekood: HW-MS750/EN

 • 5.0 Soundbar Samsung HW-MS750
  -13%
  5.0 Soundbar Samsung HW-MS750

  Võimenda meelelahutust. Täienda oma meelelahutuslikku sisu sügavama stereoheli ja -mõõtmega kahe püstise kõrgsageduskõlariga, millest helid lakke paiskuvad. Tunneta ekraani suuremana, kui see tegelikult on.

  Tavahind: 719,00 €

  Special Price 624,95 €

  Laos

  Tootekood: HW-MS751/EN

 • Juhtmevaba kõlar JBL Playlist
  -15%
  Juhtmevaba kõlar JBL Playlist

  Lihtne muusikaedastus kõlarist
  Lihtsalt vajuta Cast-nuppu oma eelistatud mobiilsest muusikarakendusest ja heli kostub koheselt JBL Playlistist. Sul on ka mugav võimalus kõlarit kontrollida otse oma nutiseadmest - otsi, esita, peata ja muuda helitugevust kõikjalt oma kodus.

  Kuula igal ajal oma lemmikuid
  Vali miljonite lugude hulgast erinevatest teenustest nagu Spotify, Pandora, Google Play™ Music, TuneIN ja iHeartRadio või kuula ülekandeid toimuvatest üritustest koos NPR pocastidega. Uusi rakendusi lisandub pidevalt, seega on sul võimalus lõputult nautida muusikat, internetiraadiot ja podcaste.

  Spotify Connect - parim võimalus kodus kuulamiseks
  Esita muusikat Spotifyst läbi JBL Playlist kõlari, sülearvuti või teleri, kasutades Spotify rakendust oma juhtpuldina. "One Touch" Play funktsioon Playlist kõlaril annab suurepärase võimaluse oma lemmikloendit kuulata koheselt.

  Naudi esitusi ilma häirivate teguriteta
  Chromecastiga saad oma nutitelefoni muretult edasi kasutada ja muusikaesitus ei lõppe. Vasta samal ajal kõnedele, mängi huvitavaid mänge, saada sõnumeid või isegi lahku toast. Kõik see, ilma et peaksid muretsema esituse katkemise või aku liiga kiire tühjenemise pärast.

  Lihtne seadistamine ja multi-room funktsionaalsus koos Google Home rakendusega
  Google home rakendusega saad kiiresti kõlari töövalmis seada ning juhtida mugavalt ka multi-room lahendusi. Detailsete juhiste abil saad ilma aega kulutamata alustada parimate palade voogedastamisega.

  Kahesüsteemne Wi-Fi ühendus
  JBL Playlist toetav uusimaid koduseid juhtmevaba võrgu tehnoloogiad ja mõlemat sagedust - 2.4 GHz ja 5 GHz. Tulemus? Kiirem, stabiilsem ja töökindlam ühendus.

  Tavahind: 199,92 €

  Special Price 169,96 €

  Laos

  Tootekood: JBLPLYLIST150WHTEU

 • Soundbar JBL Bar Studio
  -15%
  Soundbar JBL Bar Studio

  JBL Bar Studio soundbar muudab sinu lemmikseriaalide, -filmide ja muusika helikvaliteeti märkimisväärselt paremaks. See on õhuke, kompaktne ning selle kasutamine on tõeliselt lihtne.

  Bluetooth tehnoloogia abil saad juhtmevabalt voogedastada oma lemmikmuusikat ning soundbari teleriga ühendamine toimub vaid ühe HDMI-kaabli abil. Kõlarit saad juhtida kasutades oma teleripulti.

  Tavahind: 200,04 €

  Special Price 169,96 €

  Laos

  Tootekood: JBLBARSBLKEP

 • Soundbar Samsung, 3.1, kurviga, BT, must
  -14%
  Soundbar Samsung, 3.1, kurviga, BT, must

  Tavahind: 359,95 €

  Special Price 308,95 €

  Laos

  Tootekood: HW-M4500

 • 2.1 soundbar Sony
  -31%
  2.1 soundbar Sony

  Tavahind: 279,95 €

  Special Price 191,95 €

  Laos

  Tootekood: HTCT290.CEL

 • 3.0 soundbar Samsung HW-MS651
  -29%
  3.0 soundbar Samsung HW-MS651
  HW-MS651 heliriba on varustatud üheksa eraldi kõlariga, millel on igaühel oma võimendi. Kõlari konfiguratsioon ja paigutus on konstrueeritud ja häälestatud Samsungi helilaboris Californias, et tagada selge ning täpne heli.

  Tavahind: 559,96 €

  Special Price 398,95 €

  Laos

  Tootekood: HW-MS651

 • Soundbar Samsung
  -15%
  Soundbar Samsung
  Kuule sügavamat bassi. Samsungi moonutuse eemaldamise tehnoloogia näeb ette ja nullib moonutuse enne selle toimumist, pakkudes sügavamat ja nüansirikkamat bassi, ilma et peaksid kasutama eraldi madalsageduskõlarit.

  Tavahind: 529,96 €

  Special Price 448,96 €

  Laos

  Tootekood: HW-MS6500/EN

 • Soundbar Samsung
  -22%
  Soundbar Samsung
  Kuule sügavamat bassi. Samsungi moonutuse eemaldamise tehnoloogia näeb ette ja nullib moonutuse enne selle toimumist, pakkudes sügavamat ja nüansirikkamat bassi, ilma et peaksid kasutama eraldi madalsageduskõlarit.

  Tavahind: 599,95 €

  Special Price 469,96 €

  Laos

  Tootekood: HW-MS6501/EN

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2