Soundbar

Tooted 1 kuni 24 koguarvust 26

 • 5.1 kodukinosüsteem BDV-N9200W, Sony / Blu-ray, Bluetooth
  Sony kodukinosüsteemiga on võimalik kinoelamus otse oma elutuppa tuua. Nautige kõiki oma lemmikfilme elutruude detailidega. 5.1 helisüsteemiga kostuvad Teie kõrvu plahvatustest sosinateni ümberringi kõik helid võimalikult tõeliselt. Kõrgkvaliteediline heli tagab ka muusika nautimise võimalikult originaalilähedasena, mida saate Bluetoothi abil kuulata otse oma nutiseadmest. Juhtmevabad tagumised kõlarid muudavad ka paigaldamise eriti mugavaks ning lihtsaks.

  Tavahind: 1 199,95 €

  Special Price 934,96 €

  Laos

  Tootekood: BDVN9200WW.CEL

 • Soundbar Sonos Playbar
  Kodukino soundbar ja muusika striimimise kõlar ühes seadmes.

  Tavahind: 799,96 €

  Special Price 757,96 €

  Laos

  Tootekood: PBAR1EU1BLK

 • Soundbar Sonos Beam
  Kompaktne ja tark soundbar Sinu telerile.

  Tavahind: 479,95 €

  Special Price 459,95 €

  Laos

  Tootekood: BEAM1EU1

 • 2.1 soundbar Samsung
  Võimenda meelelahutust. Täienda oma meelelahutuslikku sisu sügavama stereoheliga. Tunneta ekraani suuremana, kui see tegelikult on.

  Tavahind: 299,95 €

  Special Price 254,95 €

  Laos

  Tootekood: HW-N450/EN

 • 5.1 soundbar Samsung
  Koge panoraamset heli koos innovaatilise Samsung Acoustic Beam tehnoloogiaga, mille abil liigub heli sinu ruumis just nii, nagu tegevus ekraanil - see on uskumatult kaasahaarav kogemus!

  Tavahind: 479,95 €

  Special Price 348,00 €

  Laos

  Tootekood: HW-N650/EN

 • 3.1 soundbar Samsung
  Lisa oma vaatamiselamustele veelgi kaasahaaravam heli! Selle soundbari võimekas keskkanal tagab selged dialoogid ning juhtmevaba bassikõlari abil täidetakse sinu eluruumid jõulise ja sügava bassiga.

  Tavahind: 399,95 €

  Special Price 308,95 €

  Laos

  Tootekood: HW-N550/EN

 • Heliprojektor Yamaha YSP-2700

  Erakordne helikvaliteet. YSP-2700 projekteerib heli kombineerides mitu kõlarigruppi ja digitaalse signaalitöötluse, peegeldades seinadelt ruumi täitva ümbritseva heli teieni nii eest, tagant, vasakult ja paremalt. MusicCast toega soundbari saate ühendada teiste sama tehnoloogiat toetavate seadmetega, täites samaaegselt esitatava kvaliteetse heliga kasvõi kogu oma kodu.

  Tavahind: 999,95 €

  Special Price 834,80 €

  Laos

  Tootekood: YSP-2700

 • Аудиопроектор Soundbar HT-SF150, Sony
  -18%
  Аудиопроектор Soundbar HT-SF150, Sony

  Tavahind: 129,95 €

  Special Price 106,96 €

  Laos

  Tootekood: HTSF150.CEL

 • Soundbar Harman/Kardon Enchant 800
  Kõik-ühes 8 elemendiga soundbar koos MultiBeam™ ruumilise heliga.MULTIBEAM™ RUUMLINE HELI Saa täieliku ruumilise heli kogemuse osaliseks ilma lisakõlarite või juhtmeteta. Kuule TV saadete, filmide, muusika või mängide põnevaid heliefekte terves toas. Kui aga soovid rohkem bassi, siis müügil on eraldi bassikõlar.KÕIK-ÜHES SINU MUUSIKA, FILMIDE JA MÄNGUDE JAOKS Naudi sügavat bassi ja rikkalikku heli sõltumata sellest, kas kuulad muusikat, vaatad filme või mängid mänge. Kui soundbarist tuleb heli, siis see on kvaliteetne!GOOGLE CHROMECAST Soundbarile on sisse ehitatud Google Chromecast, mis võimaldab Sul kuulata muusikat populaarsetest striimimisteenustest.Liidesed Bluetooth, optiline helisignaali sisend, ARC - heli tagastuskanal, HDMI (sisendid) 1, HDMI (väljundid) 1Heli heli võimsus 180 W, heli võimsus (RMS) 90 W, heli sagedusala 76Hz-20kHz, signaali-müra suhe 98 dB.

  Tavahind: 699,95 €

  Special Price 679,96 €

  Laos

  Tootekood: HKENCH800GRAEP

 • Tootekood: HTX8500.CEL

 • Subwoofer Sabre 35, Harman / Kardon
  Parimaks kodukino elamuseks vajad sa maad mürisema panevat jõulist subwooferit, et katta ära sagedusvahemik, milleni ei ulatu kõrg- ning kesksageduskõlarid. Subwoofer on meeldivalt kompaktne ning juhtmevaba.

  Tavahind: 559,96 €

  Special Price 474,95 €

  Laos

  Tootekood: SABRE35SUB/230

 • Soundbar 2.1 LG SK8

  Tavahind: 299,95 €

  Special Price 202,96 €

  Laos

  Tootekood: SK8.DEELLIK

 • 7.1 soundbar Yamaha
  See stiilse kujundusega soundbar muudab ruumilise heli nautimise erakordselt lihtsaks. Kõlari kaks sisseehitatud bassielementi lisavad selgele helile ka võimeka madalsageduse.

  Tavahind: 399,95 €

  Special Price 379,50 €

  Laos

  Tootekood: YAS-306

 • Yamaha, YAS-207 soundbar

  Tavahind: 399,95 €

  Special Price 305,95 €

  Laos

  Tootekood: YAS-207

 • Soundbar ja juhtmevaba bassikõlar Harman/Kardon Sabre 35
  Täiuslik ruumiline heli Selle komplekti täiuslikku ruumilist heli tagab soundbari 8 eraldiseisvat helikanalit, mis koosneb põhjalikult häälestatud 1,75-tollistest kõlarielementidest ja 1-tollistest kõrgsageduselementidest. Sabre 35 esitab heli selgelt, sügavalt ja kalibreeritult - proovi järgi ja sa kuuled, kuidas su lemmikfilmid ning -muusika saavutavad uue tähenduse.Jõuline, 100W, juhtmevaba bassikõlar Et muuta sinu meelelahutuskogemus täiuslikuks, tuleb heliesitusele lisada võimekas bassiheli. Just seda pakub sulle komplekti kuuluv juhtmevaba bassikõlar, mis on ülimalt kompaktne, kuid piisavalt võimas.Harman Wave Surround Ümbritse end Harmani poolt kõlarisüsteemi integreeritud ruumilise heli valikutega. Harman Virtual Surround ja Wave Sound viivad sind mõlemad sündmuste keskele kõige loomulikumal moel.HDMI ühilduvus koos Blutetoothi võimalustega Harman/Kardon mõistab erinevate ühendamisvõimaluste olulisust ja seda, et see on koduse meelelahutussüsteemi puhul oluline faktor. Just sellepärast on SB35 lihtne - üks HDMI juhe võimaldab kiire ja kindla ühendamise ning Bluetoothi abil saab helisüsteemi siduda oma Android™ või iOS®-seadmega.Selge ekraan Ühenda HDMI-juhe teleriga ja seadista Sabre 35 mugavalt oma diivanilt. Selle soundbaril asuva ekraani abil on lihtne seadistada ühendusi ja kõlareid. Sa ei pea otsima peidetud või raskesti juurdepääsetavaid nuppe, vaid haara kätte juhtimispult ja tegutse!.Liidesed analoog audio (RCA), Bluetooth, HDMI, HDMI (sisendid) 3, HDMI (väljundid) 1, optiline helisignaali sisend.Heli helikanalid 8,1 , heli võimsus (RMS) 240W, heli sagedusala 43 Hz - 22 kHz, heli ekvalaiser, dekoodrid: Dolby Digital TrueHD, DTS HD, Juhtmevaba subwoofer 100W,

  Tavahind: 1 199,95 €

  Special Price 979,96 €

  Laos

  Tootekood: SABRE35/230

 • Soundbar Harman/Kardon Enchant 1300
  Kõik-ühes 13 elemendiga soundbar koos MultiBeam™ ruumilise heliga.MULTIBEAM™ RUUMLINE HELI Saa täieliku ruumilise heli kogemuse osaliseks ilma lisakõlarite või juhtmeteta. Kuule TV saadete, filmide, muusika või mängide põnevaid heliefekte terves toas. Kui aga soovid rohkem bassi, siis müügil on eraldi bassikõlar.KÕIK-ÜHES SINU MUUSIKA, FILMIDE JA MÄNGUDE JAOKS Naudi sügavat bassi ja rikkalikku heli sõltumata sellest, kas kuulad muusikat, vaatad filme või mängid mänge. Kui soundbarist tuleb heli, siis see on kvaliteetne!GOOGLE CHROMECAST Soundbarile on sisse ehitatud Google Chromecast, mis võimaldab Sul kuulata muusikat populaarsetest striimimisteenustest.Liidesed Bluetooth, HDMI (sisendid): 3, HDMI (väljundid):1, WiFi, ARC - heli tagastuskanal.Heli heli võimsus 360 W, heli võimsus (RMS) 120 W, heli sagedusala 70Hz-20kHz, signaali-müra suhe 98 dB.

  Tavahind: 999,95 €

  Special Price 969,00 €

  Laos

  Tootekood: HKENCH1300GRAEP

 • Soundbar Harman/Kardon SB20

  Harman/Kardon SB20 soundbar lisab suurepärase heli kõikidele Sinu kodustele audio- või video meelelahtusseadmetele - ühendage see HDMI (ARC), optilise sisendi või Bluetoothi abil oma teleri, nutitelefoni, tahvelarvuti või mängukonsooliga. Soundbari juhtmevaba bassikõlar annab igale esitusele muljetavaldava jõulisuse, muutes Sinu elutoa meelelahutuse märgatavalt nauditavamaks kui varem. Ole valmis kogema uutmoodi elamust vaadates oma lemmikfilme, kuulates parimat muusikat, jälgides spordiülekandeid või mängides videomänge. Kõik see kompaktsest ja stiilsest soundbarist, mis lisab ilmet sisustusele ning sobib täiuslikult kõikide tänapäevaste õhukeste telerite juurde.

  Tavahind: 459,95 €

  Special Price 294,95 €

  Laos

  Tootekood: HKSB20BLKEP

 • Soundbar JBL Bar Studio

  JBL Bar Studio soundbar muudab sinu lemmikseriaalide, -filmide ja muusika helikvaliteeti märkimisväärselt paremaks. See on õhuke, kompaktne ning selle kasutamine on tõeliselt lihtne.

  Bluetooth tehnoloogia abil saad juhtmevabalt voogedastada oma lemmikmuusikat ning soundbari teleriga ühendamine toimub vaid ühe HDMI-kaabli abil. Kõlarit saad juhtida kasutades oma teleripulti.

  Tavahind: 200,04 €

  Special Price 142,96 €

  Laos

  Tootekood: JBLBARSBLKEP

 • 2.1 soundbar Sony HT-CT291

  See 2.1-kanaline soundbar paigutab sind oma meelelahutussüsteemi keskmesse. 300 W koguvõimsus, õhukese disainiga soundbar-kõlar ja kaheribaline bassikõlar pakuvad sulle kinolikke esitusi, mis täidavad sinu eluruumid.

  • 300 W väljundvõimsus (RMS) - ärata ellu iga laul, seriaal ja film ning seda märkimisväärse helitugevuse ning selgusega
  • S-Force PRO Front Surround - virtuaalruumiline helitehnoloogia paigutab sind sündmuste keskele, täites ümbritseva keskkonna kinolike heliefektidega
  • Lihtne ühilduvus - naudi stabiilset ja kvaliteetset ühendust koos mitmekülgsete juhtmega ühendamise võimaluste ning juhtmevaba Bluetooth® tehnoloogiaga
  • Süsteem, mis sobib sinu koju - soundbar-kõlari õhuke disain sobitub täiuslikult sinu kodukino süsteemiga, seda saab kinnitada seinale või telerijalale

  Tavahind: 289,96 €

  Special Price 179,00 €

  Laos

  Tootekood: HTCT291.CEL

 • 5.1 kodukinosüsteem HT-RT3, Sony
  Naudi detailset heli filmides koos tõelise 5.1-kanalise ruumilise heliga. Tagumised kõlarid ja võimas subwoofer töötavad suurepäraselt koostöös soundbariga, et pakkuda kinole sarnast elamust ning S-Master digitaalvõimendi tagab puhtaima heli jõudmise kuulajateni.

  Tavahind: 299,95 €

  Special Price 230,00 €

  Laos

  Tootekood: HTRT3.CEL

 • Soundbar Polk MagniFi Mini
  Kompaktne soundbar koos bassikõlariga.

  Tavahind: 459,95 €

  Special Price 429,95 €

  Laos

  Tootekood: MAGMINI

 • 5.0 Soundbar Samsung HW-MS750

  Võimenda meelelahutust. Täienda oma meelelahutuslikku sisu sügavama stereoheli ja -mõõtmega kahe püstise kõrgsageduskõlariga, millest helid lakke paiskuvad. Tunneta ekraani suuremana, kui see tegelikult on.

  Tavahind: 719,00 €

  Special Price 637,96 €

  Laos

  Tootekood: HW-MS751/EN

 • Soundbar JBL Bar 5.1

  JBL Bar 5.1 muutub soundbarist tõeliseks juhtmevabaks 5.1 kodukinosüsteemiks ja tagab suurejoonelise filmide vaatamise ning tõeliselt nauditavad esitused muusika kuulamisel. Selle otstes on kaks juhtmevaba, 10-tunnise aku tööaajaga, ruumilise heli kõlarit, mis koos soundbari ja subwooferiga on kokku väljundvõimsusega 510 W.

  Ühendusliideste hulka kuuluvad nii 4K läbilaskevõimega HDMI™-pesa kui ka Bluetooth™. Dolby® Digital, Dolby Pro Logic II ja DTS muudavad kõik esitused millekski enneolematuks.

   

  Tavahind: 769,99 €

  Special Price 699,95 €

  Laos

  Tootekood: JBLBAR51BLKEP

 • Soundbar JBL Bar 3.1

  Selge keskkanal, 450 W koguvõimsust ning 10" juhtmevaba bassikõlar suudavad pakkuda võimsaid ja selgeid esitusi koos JBL Surround Sound ja Dolby® Digital ruumilise heliga, mis lausa tõmbab su sündmuste keerisesse ning pakub enneolematut kogemust.

  Bluetooth tehnoloogia abil on muusika voogedastamine oma nutiseadmest äärmiselt mugav ning 3 HDMI-sisendi abil saad ühendada ka 4K seadmeid, et pakkuda parimale pildikvaliteedile samaväärset heli. Keskkanali võimendi ja kõlarielemendid toovad esile selge dialoogi ka kõige intensiivsemates kaadrites.

  Tavahind: 520,00 €

  Special Price 395,00 €

  Laos

  Tootekood: JBLBAR31BLKEP

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2