Tellimuse hilinemise kaitse

 

Iga hilinenud päeva eest 1 kuu tasuta lisagarantiid

Uuringud näitavad, et ligi 70% inimestest arvab, et kõige suurem halb emotsioon ostu sooritamisel on tellimuse hilinemine.

Sellest tulenevalt oleme võtnud oma suurimaks eesmärgiks toimetada kõik tellimused kohale lubatud ajal.

Hetkel on meie kaupluses kauba kättetoimetamise ajaks kõikidel transpordiviisidel 1-5 tööpäeva alates tellimuse vormistamisest.

Peale kella 17:00 aset leidnud makselaekumisega tellimused on käsitletavad kui järgmise päeva tellimused.

Juhul kui Sinu tellimus jõuab siiski kohale hiljem kui viiendal tööpäeval, siis oleme nõus iga hilinenud päeva eest kinkima tasuta ühe kuu lisagarantiid.

Lisagarantii rakendub lisaks tavatingimustes ettenähtud garantiiperioodile, milleks on eraisikute tellimuste puhul 2 aastat ja juriidiliste isikute puhul 6 kuud.

Näide: olete tellinud eraisikuna õmblusmasina, millele on ette nähtud garantiiperioodiks 2 aastat. Juhul, kui kaup hilineb 4 tööpäeva, siis oleme nõus lisama 2-aastasele garantiiperioodile 4 kuud garantiid. Kokku jääb garantiiperioodiks sellisel juhul 2 aastat ja 4 kuud.

Lisagarantii rakendamiseks ja fikseerimiseks tuleks pöörduda meie klienditeeninduse poole kas chatboxis või meili teel info@reset.ee.

Teile saadetakse lisagarantii vormistamise avaldus ning vastavalt sellele vormistatakse Teile ette nähtud lisagarantii.

Maksimaalne lisagarantii periood on 6 kuud.

Kampaania eesmärgiks on suurendada klientides kindlustunnet ning olla Teie jaoks olemas ja vastutada olukorras kui tellimus peaks mingil põhjusel hilinema.

Juhul kui kaup hilineb, siis võtame vastutuse enda peale ning kompenseerime selle lisagarantiiga.

Usume, et lisagarantii on oluline väärtus nii kodumasinate, köögitehnika kui ka elektrooniliste toodete kaitsmisel ja pikaajalisemal kasutamisel.

Samuti on lisagarantiist abi olukordades, kus majas kasvavad väiksed lapsed, kelle mängimise tagajärjel võib midagi kukkuda või puruneda.

Kampaania reeglid

1. Kampaania kehtib ajavahemikus 06.03.2018 kuni 31.05.2018 sooritatud tellimustele.
2. Kampaania kehtib nii eraisikutele kui ka juriidilistele isikutele. Tavatingimustes ette nähtud garantiiperiood eraisikutele on 2 aastat ning juriidilistele isikutele 6 kuud.
3. Kampaania ei kehti toodetele, mille juures on märge, et toode on tellimisel ning pikendatud tarneajaga.
4. Ettevõte jätab endale õiguse uuendada, muuta või lisada reegleid ühepoolselt, teavitades sellest eelnevalt ka Osalejaid.
5. Maksimaalne lisagarantii periood on 6 kuud.