Pakume müügiks väga laia valikut tolmuimejaid - tolmukotiga tolmuimejad, tolmukotita tolmuimejad, varstolmuimejad, robottolmuimejad ja käsitolmuimejad.
Teeme koostööd ametlike maaletoojatega ning meie tooteportfellis on esindatud parimate brändide kaubad nagu Electrolux, Hoover, Kärcher, Samsung jpm.
Tolmuimeja valimisel tuleks esmalt panna paika hinnavahemik ning seejärel leida sobivaim masin.
Kõige tavalisem tolmuimeja, millel tolmukotte vahetatakse, on tolmukotiga tolmuimeja, mille hind jääb vahemikku 30-300€.
Tolmukotita tolmuimejal on tolmu ja mustuse kogumiseks küljes spetsiaalne konteiner, mida tuleb regulaarselt puhastada.
Pakume ka veefiltriga tolmuimejaid, millel on tolmukoti asemel veefilter, mis kogub tolmu ja mustuse vette.
Uus trend on ka akuga varustatud varstolmuimejad, kuhu on kõik sisse ehitatud. Kui pikk vars eemaldada, on võimalik mugavalt kasutada kompaktset ja pisikest käsitolmuimejat.
Varstolmuimeja aku vastupidavus on 10-35 minutit, sõltuvalt masinast. Varstolmuimejat on väga mugav käsitseda ning ta võtab vähe ruumi.
Populaarne abivahend kodu korrashoidmisel on robottolmuimeja, mida on väga kerge kasutada ning mis ei vaja inimese järelevalvet.
Kui soovid abi õige toote leidmisega, siis võta julgelt ühendust meie ekspertidega numbril 600 77 55 või info@reset.ee

Varstolmuimejad

23 ese(t)

 • Varstolmuimeja Samsung
  Varstolmuimeja muudab puhastamise mugavaks tänu hea liikuvusega otsikule. Lisaks on see ka praktiline kaks ühes masin-selles on käsitolmuimeja, mis käib välja. Lihtsasti eemaldatav käeseade võimaldab mugavalt köögilauda, mööblit või auto sisemust puhastada. Tolmuimejat saab korraga kasutada kuni 30 minutit. Kaasas on juhtmega laetav akulaadimisalus.

  Tavahind: 249,95 €

  Special Price 178,96 €

  Laos

  Tootekood: VS60K6050KW/SB

 • Tolmuimeja Electrolux Ergorapido 2in1

  Kaks ühes tolmuimemine
  Koge ülimat paindlikkust ja funktsionaalset disaini. Ergorapido teeb töö ära, kui tahad puhastada suurt ala või raskesti ligipääsetavat väikest kohta. Lihtsasti eemaldatav käeseade võimaldab mugavalt köögilauda, mööblit või auto sisemust puhastada.

  Tavahind: 279,95 €

  Special Price 234,95 €

  Laos

  Tootekood: EER77MBM

 • Varstolmuimeja Electrolux EER7ANIMAL
  Uus Ergorapido kaks-ühes varstolmuimeja Lithium Turbo Power aku ja 180° EasySteer™ manööverdusega annab puhtuse tunde, iga päev.Ergorapido Animal Care otsik. Mootoriga Ergorapido Animal Care otsik vaevatuks loomakarvade eemaldamiseks.Kaks ühes tolmuimemine. Kogege ülimat paindlikkust ja funktsionaalset disaini. Ergorapido teeb töö ära, kui tahate puhastada suurt ala või raskesti ligipääsetavat väikest kohta. Lihtsasti eemaldatav käeseade võimaldab mugavalt köögilauda, mööblit või auto sisemust puhastada.Täiendavad toote eelised: • 180-kraadine manööverdusvõime Easysteer™ • Kauakestev liitiumaku TurboPower • Isepuhastuv tehnoloogia BrushRollClean™

  Tavahind: 249,95 €

  Special Price 185,00 €

  Laos

  Tootekood: EER7ANIMAL

 • Tolmuimeja jalaga Bosch

  Tavahind: 179,95 €

  Special Price 104,80 €

  Laos

  Tootekood: BBH21631

 • Juhtmevaba hari Ariete 2768, punane

  Tavahind: 69,95 €

  Special Price 39,95 €

  Laos

  Tootekood: 903911909

 • 2in1 akutolmuimeja Ariete Evo 2763, punane

  Tavahind: 149,95 €

  Special Price 109,96 €

  Laos

  Tootekood: 903911908

 • Tolmuimeja Bosch Readyy'y
  Lõpuks ometi! Ei mingit juhet! Ei mingit järeleandmist paindlikkuse suhtes. Uus juhtmeta tolmuimeja Readyy´y kaks-ühes: ideaalne abiline puhastustöödes. Integreeritud ja taaslaetavat tolmuimejat saab lihtsalt ja kiirelt lahti ühendada ning kasutada seal, kus seda vaja on. Põhirõhk on kasutusmugavusel ja käsitsemisel, millele aitab kaasa ergonoomilise asetusega sisse- ja väljalülitusnupp ning seadme üldine tasakaal. Äärmiselt liikuv otsaku ühenduskoht võimaldab puhastada piiranguteta nii mööbliesemete kõrvalt kui alt. Tolmuimejat on lihtne kasutada, hoiule panna ja puhastada, seda tänu kergele kaalule ja EasyClean-süsteemile.

  Tavahind: 119,95 €

  Special Price 109,96 €

  Laos

  Tootekood: BBH216RIB

 • Varstolmuimeja Tefal Air Force 360 Flex Pro

  Saa tuttavaks juhtmeta tolmuimejaga Air Force Flex, mille geniaalne painduv toru ulatub kaugemale madala mööbli alla ilma et oleks vaja kummardada. Saa tolm igalt poolt kätte ja kodu kiiresti säravpuhtaks tänu võimsale imemisjõule ja liitiumioonakule, mis tagab kuni 35 minutit kasutusaega.
  See juhtmeta tolmuimeja on loodud muljet avaldama võrreldamatu jõudluse ja piiramatu kasutusvõimalusega. See on kiire sirgelt kasutamisel ja väle nurkade puhastamises. Air Force Flexil on ainulaadne otsak, mille LED-tulede abil ei jää tolm kahe silma vahele ja integreeritud harjad, mis puhastavad kogu Sinu kodu põrandast laeni: parketi, plaadid, vaibad, madala mööbli alt ja ideaalselt liikudes õrna mööbli ümbert. Sellel mudelil on ka lemmikloomakomplekt, mis on ideaalne loomaomanikele.

  Tavahind: 569,95 €

  Special Price 399,95 €

  Laos

  Tootekood: TY9471

 • Varstolmuimeja Philips SpeedPro

  Kiire. Võimas, ulatub ka kõige kitsamatesse kohtadesse

  Uus SpeedPro juhtmeta tolmuimeja ulatub kõikjale ja tagab kiire puhastuse. See on varustatud 180° tolmu imeva otsakuga, mis võimaldab mustust kätte saada ka kõige keerulisematest kohtadest - seinte lähedalt, mööblilt ja nurkadest. 

  Tavahind: 279,95 €

  Special Price 248,95 €

  Laos

  Tootekood: FC6725/01

 • Tolmuimeja 2in1 Grundig

  75 min juhtmevaba tolmuimemist koos kauakestva liitiumakuga teevad selle kaks-ühes tolmuimeja äärmiselt mugavaks koduabiliseks. Selle abil saad vaevata puhastada põrandad, mööbli ja kõik raskesti ligipääsetavad kohad. Lihtsasti eemaldatav käeseade võimaldab puhastada kardinaid, pehmet mööblit ja ka auto sisemust.
  Stiilse väljanägemisega tolmuimejat on lihtne kasutada. Sellel on kaks kiirust ja integreeritud LED valgustus, et ükski koht ei jääks puhastamata. Lisatarvikud saab asetada laadimisjaamas olevasse sahtlisse, et need oleks alati käeulatuses. Pärast koristamist saab tolmuimeja käepideme kokku panna, mistõttu võtab see väga vähe ruumi.

  Tavahind: 179,95 €

  Special Price 159,95 €

  Laos

  Tootekood: VCH9632

 • Varstolmuimeja Philips SpeedProMax

  Revolutsiooniline SpeedPro Max koos 360° tolmu imeva otsakuga kogub nii edasi kui ka tagurpidi liikudes iga tõmbega rohkem tolmu – nii seina äärest kui ka mööblilt. Kiiremad tulemused kõvakattega põrandate ja vaipade puhastamisel.

  Tavahind: 459,95 €

  Special Price 389,95 €

  Laos

  Tootekood: FC6823/01

 • Varstolmuimeja kuldne, Hoover

  H-FREE 800 tolmuimeja on ülivõimsa jõudlusega ning ei kaota koristamise ajal hetkeski võimsust. H-Lab harjadeta mootor ja eksklusiivne H-Spin Core+ tehnoloogia tagavad erakordse tolmu eralduse ja vaevatu tolmuanuma tühjendamise.
  Wizard äpist saad vaadata statistikat, hooldusteavet ja tugiteenust, et saaksid oma tolmuimejast maksimumi.
  Tänu eemaldatavale akule saad seda laadida igal pool.
  Tolmuimejal on kolm võimsust: kõigi põrandate režiim, turbo režiim ja vaikne režiim.

  Tavahind: 299,95 €

  Special Price 259,96 €

  Laos

  Tootekood: HF822OF011

 • Varstolmuimeja must, Hoover

  Võimas tolmuimeja eemaldatava käeseadmega, millega saab tolmu eemaldada ka kõrgematelt pindadelt ja raskesti ligipääsetavatest kohtadest.
  Tänu mitmetele kaasasolevatele lisatarvikutele saad H-Free 500 tolmuimejaga kodu ideaalselt puhtaks.
  Wizard äpist saad vaadata statistikat, hooldusteavet ja tugiteenust, et saaksid oma tolmuimejast maksimumi.
  Tänu eemaldatavale akule saad seda laadida igal pool.
  Tolmuimejal on kolm võimsust: automaatrežiim, turbo režiim ja vaikne režiim. Peale koristamist saab tolmuimeja kompaktselt kokku panna, mistõttu võtab see väga vähe ruumi.

  Tavahind: 249,95 €

  Special Price 219,95 €

  Laos

  Tootekood: HF522NPW011

 • Tolmuimeja Grundig

  45 min juhtmevaba tolmuimemist koos kauakestva liitiumakuga teevad selle kaks-ühes tolmuimeja äärmiselt mugavaks koduabiliseks. Selle abil saad vaevata puhastada põrandad, mööbli ja kõik raskesti ligipääsetavad kohad. Lihtsasti eemaldatav käeseade võimaldab puhastada kardinaid, pehmet mööblit ja ka auto sisemust.
  Stiilse väljanägemisega tolmuimejat on lihtne kasutada. Lisatarvikud saab asetada laadimisjaamas olevasse sahtlisse, et need oleks alati käeulatuses. Pärast koristamist saab tolmuimeja käepideme kokku panna, mistõttu võtab see väga vähe ruumi.

  Tavahind: 129,00 €

  Special Price 85,96 €

  Laos

  Tootekood: VCH9630

 • Varstolmuimeja Electrolux

  Tavahind: 319,96 €

  Special Price 219,95 €

  Laos

  Tootekood: EER85SSM

 • Käsi- ja varstolmuimeja Ariete Evo 2764, must/ punane

  Elegantse disainiga juhtmega käsi- ja varstolmuimeja. 
  Topeltfunktsionaalsusega: puhasta kergesti vaibad või põrandad ja lihtsasti eemaldatav käsiseade võimaldab mugavalt mööblit, kardinaid, või aknalaudu puhastada.
  Komplektis lisahari ja kitsas otsik...

  Tavahind: 59,95 €

  Special Price 47,95 €

  Laos

  Tootekood: 903911904

 • Varstolmuimeja Electrolux
  Varstolmuimeja Electrolux.

  Tavahind: 359,95 €

  Special Price 219,95 €

  Laos

  Tootekood: EUP84IGM

 • Tolmuimeja Bosch Athlet
  Lõpuks ometi! Ei mingit juhet. Ei mingit järeleandmist kvaliteedi suhtes. Esimene juhtmeta tolmuimeja Boschilt puhastusvõimsusega 2400 W.*

  Tavahind: 259,96 €

  Special Price 228,95 €

  Laos

  Tootekood: BCH6256N1

 • Varstolmuimeja Hoover Freedom 2in1

  Tavahind: 299,95 €

  Special Price 144,95 €

  Laos

  Tootekood: FD22BR011

 • Tolmuimeja kaks-ühes Philips PowerPro Duo
  Philipsi uus PowerPro Duo puhastab põhjalikult nii kõvakattega põrandat kui ka vaipa. TriActive Turbo otsak püüab korraga kinni rohkem tolmu ja ebemeid.

  Tavahind: 259,96 €

  Special Price 178,96 €

  Laos

  Tootekood: FC6171/01

 • Akutolmuimeja Dyson V8 Absolute
  Dyson V8 digitaalmootor on võimsaim juhtmevabades tolmuimejates kasutusel olev mootor. Nominaalne töövõimsus on ca 30% täisvõimsusest ning sellel režiimil töötab seade ilma motoriseeritud otsikuta 40min ja motoriseeritud otsikuga 25min. Dyson V8 mudelid on ca 50% vaiksemad kui Dyson V6 mudelid!

  Tavahind: 599,95 €

  Special Price 347,95 €

  Laos

  Tootekood: VBABSOLUTE

 • Varstolmuimeja Samsung POWERstick PRO

  Piisavalt võimas, et puhastada ükskõik, mida

  Tunneta jõudu. Digitaalse invertermootori pöörlemiskiirus on suurem kui tornaadol ja lennukitiiva ristlõikega labad muudavad õhutakistuse minimaalseks, et tagada maksimaalne imemisvõimsus. Hari suurendab puhastusvõimet veelgi, surudes harjased sügavale vaiba sisse ja eemaldades väikseimadki tolmuosakesed.

  Tavahind: 499,96 €

  Special Price 407,95 €

  Laos

  Tootekood: VS80N8016K2/SB

 • Akutoitega varstolmuimeja V6 AnimalPro, Dyson

  Kuni 20minutit tööaega
  Nominaalne töövõimsus on ca 30% täisvõimsusest ning sellel režiimil töötab seade ilma motoriseeritud otsikuta 20min ja motoriseeritud otsikuga 17min.

  V6 Digitaalmootor
  Dyson V6 digitaalmootor on võimaldanud luua ühe võimsama juhtmevaba tolmuimeja.

  Tavahind: 479,95 €

  Special Price 379,96 €

  Laos

  Tootekood: V6ANIMALPRO