Reset Järelmaks

Tellides veebruaris järelmaksuga on esimene osamakse alles mais 2018!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just Reset järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! 
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Reset järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

Reset järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Reset järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Reset järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 11.6%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 3 aastat

Reset järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 11.8% algsummalt aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 25.94%, kuumakse suurus 193.04 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2316.48 eurot.

Kuidas vormistada järelmaksu leping?

Järelmaksu lepingu vormistamiseks tuleb tellimust sooritades valida makseviisiks järelmaks. Vormistades tellimust, suunab süsteem Teid edasi täitma järelmaksu taotlust, kus on võimalik täita järelmaksu taotlus ning valida "Osta täna, maksa kevadel" kampaania. Kui taotluse vastus on positiivne, saadab meie klienditeenindaja Teile järelmaksu lepingu allkirjastamiseks. Kui järelmaksu leping on allkirjastatud ning vajaduse korral sissemakse sooritatud, saadame Teie kauba teele.

Üldiselt

Järelmaksu taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 EUR.

Esitades Resetile järelmaksuga tellimuse, annate Resetile õiguse töödelda oma isikuandmeid ning kontrollida avalikest allikatest teie krediidivõimekust. Reset jätab endale õiguse järelmaksuga tellimust mitte rahuldada, kui ilmneb, et Tellijal esineb makseraskusi. Reset võimaldab järelmaksuga osta ainult täisealistel tellijatel. 

Järelmaksuga on võimalik tellida telefoni ja interneti teel või meili teel.

Kui olete sooritanud ostu kasutades järelmaksu, siis toimub paki väljastamine ainult lepingu omanikule isikut tõendava dokumendi alusel. 

Järelmaksuleping

Reseti järelmaksu pakkuja (laenuandja) on Esto AS, Koduliising AS või Inbank AS. Järelmaksuga saavad kaupa tellida täisealised ja teovõimelised kliendid. Järelmaksuga ostmiseks tuleb esitada oma isikukood, mille Reset esitab laenuandjale. Laenuandja viib läbi krediidianalüüsi ning selgitab välja isikule krediidi andmise võimalikkuse. Laenuandjal on krediidianalüüsi tulemusena õigus järelmaksuga müügist keelduda. Järelmaksuga ostetud kauba hind kuulub tasumisele võrdsete osamaksetena vastavalt Tellija poolt valitud järelmaksu perioodi kuude arvule, mis saab olla 6-60 kuud. 

Kauba vastuvõtmisel postkontorist või muul viisil tutvub tellija kaubaga ning teavitab võimalikest puudustest Reseti viivitamatult. Kauba vastuvõtmisega kohustub tellija täitma järelmaksulepingu tingimusi ning tagama koos kaubaga või muul viisil kättesaadud graafiku osamaksete tähtajalist tasumist. Kauba ostmisel järelmaksuga lisandub ostetud kauba kataloogis märgitud hinnale (algmaksumus) täiendavalt intress 25% aastas, mida arvestatakse kauba algmaksumuselt vastavalt järelmaksu perioodi kuude arvule. Krediidi kulukuse määr on alates 36%.

Näide 1. Periood 6 kuud:

Järelmaksuga ostetud kauba lõppsumma = algmaksumus x 1,125. 
Kuumakse = järelmaksu lõppsumma /6

Näide 2. Periood 12 kuud:

Järelmaksuga ostetud kauba lõppsumma = algmaksumus x 1,25. 
Kuumakse = järelmaksu lõppsumma /12

Kui Tellija ei täida Lepingust tulenevaid kohustusi kohaselt ja sellest tulenevalt saadab Laenuandja Tellijale kirjaliku teate Lepingu rikkumise kohta, on Laenuandjal õigus nõuda iga meeldetuletuse saatmise eest tasu kuni 30 €. Juhul, kui Tellija ei täida oma Lepingust tulenevaid rahalisi kohustusi tähtaegselt ja kohaselt on Laenuandjal õigus nõuda Laenusaajalt viivist Lepingus sätestatud intressiga võrdses määras. 

Järelmaksu jaoks sõlmitava laenulepingu üldtingimustega saad tutvuda siin: Koduliising AS laenulepingu üldtingimused ja INBANK AS laenulepingu üldtingimused