mini fridge

Minikülmikus on väga mugav hoida snäkke ja jooke

Võib tekkida olukord kus ühest külmikust lihtsalt ei piisa. Õnneks on võimalik hoida jooke ja snäkke käeulatuses koos soodsa minikülmikuga. Missugune valida? Hinnaklassid tunduvad väga erinevad. Kas hind tähendab ka erinevat kvaliteeti?

Minikülmikuks loetakse külmikut, mille kõrguseks on alla 1 meetri ja milles saab hoida snäkke või jooke kodus või kontoris. Tavaliselt maksavad väiksemad minikülmikud 150-250 eurot või rohkem. Kallimate mudelite puhul mõjutab hinda tootedisaini eripära. Reeglina saab ligi 200 euro eest väga korraliku ja mugava minikülmiku.

Arvestades, et minikülmikutel puudub ventilatsioonisüsteem, siis sobivad minikülmikusse pigem snäkid ja joogid, kui puuviljad, liha ja kala.

Paiguta kuhu soovid

Kuna minikülmikute peamine eesmärk on mugav jookide ja snäkkide hoidmine kodus, võib minikülmiku paigutada ka erinevale korrusele kui köök. Võib tunduda mugav idee ühendada minikülmik pikendusjuhtmesse, kuid soovitame seda pigem mitte teha. Juhul, kui pikendusjuhtmes on ka teised elektrilised seadmed nagu näiteks föön ja mikrolaineahi, võib tekkida oht tulekahjuks. Sõltumata sellest, et minikülmikud võtavad väga vähe voolu, peaksid nad alati olema ühendatud otse seinapistikusse.